Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20072008200920102011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zar zor geç de olsa neden takıp edıyorum bu diziyi bu bölümde anladım.Maggie için diyebilirim.
    Bu kadar leş kurgusu saçma olayları dağınık temelı olmayan bölümlerden olaylardan sonra yine de iyi ara final olmuş.Fakat yazdığım gibi temeli yok.Birden bire birileri çıkıyor kayboluyor neden oradalar ne zaman oradalar plan ne .8 bölüm plan plan dediler bir ileri bir geri gösterdiler ama net bir şey anlatamadılar
    Ee zaten artık “ zombi “ olayı ana yemek olmaktan çıktıydı 2 sezondur sımdı sofradakı su kadar bir şey .Neymiş ? Zombilermiş..Hee oldu .

Çöpçüler halkı bir göründü sonra yok kaçtılar falan.Sığınak nasıl sonuçlandı zaten göstermediler çok uzattılar
    Tamam göstermeyebilirsin ama merak ettirisin daha iyi ara sahneler koyarsın.Burada o yok .2 saat dram oksun dıye yakın yüz çekımlerı göster 3 saat sisler bombalar eşliğinde Carl ‘ı göster..Hem sonra Alexandra halkı neden halen yerin hemen altında ? Hıc mı kontrol etmeyecekler kanalizsyon giriş çıkışlarını ? Bu mudur yani kaçış saklanma ?
    Final zaten milletin sıra sıra durmasından Rick’ın gelişinden bellıydı Carl’ br şey oldugu ve en son gösterileceği.
    Len herşeyi geçtik .Arkadaş şu dizide milyon kere Negan”ı öldürme şansı yakaladınız len .Nasıl olamayabiliyor bu Rick 1 kere Carl da 2 kere bu bölüm rahatlıkla öldürebilirdi Negan’ı.

• Maggie'nin karını neden halen şişmedi ? Yani kaç aylık hamile ki ?
  • Artık şu çete savaşlarını bir kenara atsınlar da biraz daha zombi dünyasına kurtulma dünyasına dönsünler.Negan sonrası birileri daha çıkarsa iyice batırırlar. Artık diğer ülkeler falan ne konumda falan merak bile etmiyoruz.Neden kurtarmıyor falan düşünmeyi 3 sezon önce bıraktım. Eğer dizi buna kayarsa 3-4 sezon daha yolu var ama aksi halde yok.
  • yeni görseller

The Walking Dead (2010 - 2022)

• 8.sezonu mobilden izliyebileceğim bi yer varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spoiler e denk gelmeyim diye konuyu okuyamadım :( arkadaşlar 7.sezon 14.bölümü hiçbir yerden izleyemiyorum diğer bölümleri var ama bu yok kafayı yiyecem aylar önce de bu bölüm yüzünden bırakmıştım diziyi. Lütfen yol gösterin

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

spoiler e denk gelmeyim diye konuyu okuyamadım :( arkadaşlar 7.sezon 14.bölümü hiçbir yerden izleyemiyorum diğer bölümleri var ama bu yok kafayı yiyecem aylar önce de bu bölüm yüzünden bırakmıştım diziyi. Lütfen yol gösterin

pm attım hocam

• çoğu gitti azı kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• rick iyice şamar oğlana döndü dayak yemediği adam kalmadı.. Vali reis olsaydı Negan züürtünün işi bitmişti çoktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

AMC'nin erkek başrollerle aynı ücreti vermeyi kabul etmemesi üzerine Lauren Cohan, The Walking Dead'den ayrılabilir.

NOOOOOOO

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

spoiler e denk gelmeyim diye konuyu okuyamadım :( arkadaşlar 7.sezon 14.bölümü hiçbir yerden izleyemiyorum diğer bölümleri var ama bu yok kafayı yiyecem aylar önce de bu bölüm yüzünden bırakmıştım diziyi. Lütfen yol gösterin

pm attım hocam

İyi günler. Nasıl izleyebilirim. 8. Sezon 5. Bölümden sonrasına ulaşamadım. Yardımcı olur musunuz

• Ohhh süper olur zaten kısa saçla bir b*ka benzemiyordu, Glenn eşekler cennetini boyladığından beri de baya gıcıktı.

• Arkadaşlar 7.sezonu nerden izleyebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo13579 -- 4 Şubat 2018; 20:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

AMC'nin erkek başrollerle aynı ücreti vermeyi kabul etmemesi üzerine Lauren Cohan, The Walking Dead'den ayrılabilir.

Andrew Lincoln ile aynı ücreti alıp birde beğenmiyorsa gitsin. Supernatural da falan oynar artık.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlıyorsunuz, bence bir daha okuyun.
  • hani carl ölüyor diziden ayrılıyordu resimlerde yaşıyor gibi
  • Valla diziden bu saatten sonra Daryl,Morgan ve Negan üçlüsünden biri ayrılırsa üzülürüm sadece.Diğerlerinin ölümünü keyifle izleyebilirim.
  • Şu amerikan dizilerinde neden hep ısrarla iyileri aptal yerine koyuyorlar anlamıyorum. Illa birini aşırı Humanist yapcaklar. Neymiş adamlar elini kaldirdi diye eteş edemezmiş. Geçen sezon morgan dizinin saçmasıydı bu sefer jesus. Hep tekrardan ibaret oldu son sezon.

• Kaçıncı sezonda final yapıyor bilen varmı bilen varmı?

• Fragman iyi gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20072008200920102011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.