Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2012. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20102011201220132014
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Çevirmen 4 gibi demiş...

Hangi site hocam? Pm den söylermisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay ebesini...
    Eugene
    yaşasın,
    Carl
    ölsün.adalet mi lan bu?

Bu arada artık Rick'in bu ağlamaklı küçük emrah gözlerinden daral geldi...
  • Ya bitsin artik ya gerçekten cok kötü. Son bolumu izlemedim ama yeter ya simdi yine toplam 2 saatlik bir durumu koskoca bir sezon islerler.

Cizgi romanini okumak istiyorum da suandaki dizide cizgi romanin kacinci sayisina denk geliyor ?

• bs player alt yazıyı kendi buluyor... şu an sadece inglizce alt yazı var...
  • O son kurşun yok mu,taa ciğerimize saplandı resmen...rest in peace
    Carl..
  • Sezon 08 09 ve Çizgi Romandan...

O gelecek görüntüleri Carl'ın hayaliydi deyip hikayeyi başka yöne çevirip çizgi romancıları ters köşe yapacaklar sanırım. Ama bu şekilde düşünenleri de ters köşe yapmak için çizgi romandaki gibi ilerleyebilir mevzu. :) Yalnız en son karede Rick'in oturduğu yer şu ana kadar olan olaylardan tamamen farklı bir yer ve mekan. Bakalım oradan ne çıkacak. Sanki ufaktan Whisperers olayları başlayacak gibi hissettim.

The Walking Dead (2010 - 2022)

• Duygusal bi bölümdü üzdü :(

teori ve düşüncelerim.

Gavin'i seviyordum aslında saviorslular arasından yazık oldu öldürdüler onu :D

Flashfoward sahnelerinin vermek istediği mesaj belli zaten az çok , Neganı göstermesi ileride kurucakları ittifak ile alakalı , Eguene ters köşe yapıcak rick tarafına gecicek gibi , Sahneler kingdom'dan bu arada çünkü 3 krallıkda birleşip kingdom'da yaşamaya başlıyolar güllük gülistanlık bi ortam oluyo, Çr okuyan arkadaşlarımız bilir.

Fragmanda gördüklerim ise şunu söylüyor , simon bi grup ile gidip bütün çöpcüleri öldürüyor jadis hariç jadis ondan ağlıyor fragmanda oda bi şekilde rick tayfasına geçebilir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 26 Şubat 2018; 17:3:32 >

• zamunda da indirdim bölümü altyazı nerden buldunuz beyler, indirdiğim yabancu altyazı sistesi vardı artık siteye girmiyor kapandı heralde başka site bilen paylaşsın burdan herkez faydalansın ben paylaşmıştım bulduğum siteyi.
    edit:hdarsivi altyazıları paylaşmış beyler bulamayanlar ordan indirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 26 Şubat 2018; 17:6:27 >
  • V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    Cizgi romanda 119.sayiya denk geliyor sanirsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimaniel

Cizgi romanda 119.sayiya denk geliyor sanirsam.

Çokta fark yokmuş ya belki cok ileridedir diye dusunmustum ama 2-3 bolum fln onde galiba cizgi roman.

• Online bir siteye Türkçe altyazı düşmedimi beyler daha?

• The.Walking.Dead.S08E09.CONVERT.1080p.WEB.h264-TBS[rarbg]

indiriyorum.

umarım bunun akşama alt yazısı çıkar ..:)
  • Ulan ne garip

bir zamanlar Carl bütün herkesi sinir ediyordu, ölsün de kurtulalım diyorduk hatırlıyorum. O silah sesi hepimizi ağlatmıştır kesin. Negan'ı görünce ufak bir şok geçirdim ama biliyorum Çizgi Roman'da katıldıklarını arkadaşım anlatmıştı. Muhtemelen Çizgi Roman'da ilerleyecek dizi Negan'ın iyi bir adam olduğunu hayal edemiyorum, etmek istemiyorum

2. bölümü bekliyoruz. Bakalım...
  • https://dizimag5.co

hadi gene iyisiniz
  • ne bölümdü be benim gibi duygusuz biri bile gözleri doldu,
    carl ölmesine çok üzüldüm ve şaşırdım gerçekten çok sağlam karakterdi onun boşluğu nasıl dolacak acaba dizi finalmı yapacak yakın zamanda olabilir,morgan sonunda içindeki canavarı saldı ama biraz geç olmadımı herşeyin bitmesine yakın saldı

edit:son sahnedeki olayı anlamadık bakalım onu nereye bağlayacaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 26 Şubat 2018; 19:19:31 >

• Beyler Türkçe altyazı var mı ? Özelden yollayabilir misiniz ?
    Yada paylaşır mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

ne bölümdü be benim gibi duygusuz biri bile gözleri doldu,
    carl ölmesine çok üzüldüm ve şaşırdım gerçekten çok sağlam karakterdi onun boşluğu nasıl dolacak acaba dizi finalmı yapacak yakın zamanda olabilir,morgan sonunda içindeki canavarı saldı ama biraz geç olmadımı herşeyin bitmesine yakın saldı

edit:son sahnedeki olayı anlamadık bakalım onu nereye bağlayacaklar..

Eğer son sahne gerçekse diyelim o zaman kesinlikle
    Rosita ile Maggie
    ölmüş demektir.Aksi halde
    Negan'dan
    kan almalarını kimse engelleyemez,Rick reis bile..

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Sonda ne oldu yazar mısın diziyi birakanlardanim ama merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt

Rick'in flash forward'ında Negan ile barışmışlar,birlikte aynı yerde yaşıyorlardı...
  • ileri sarmaktan elim yoruldu

Carl sahnelerini gereksiz çok uzatmışlar, başta üzdü falan ama uzattıkça suyu çıktı bıktırdı. Daha durun bir bölüm de mektupları okumakla geçer, oh mis gibi süre doldurmaca.

Diziden o eski tadı alamıyorum. eskiden konuşmalı, milletin berbat dediği bölümleri bile atlamadan izlerdim, bir havası farklı bir atmosferi vardı.

Son olarak büyük bir saçmalığa değinmeden geçmek istemiyorum:

Artık şu durduk yere kendilerini zombi içine atıp saçma sapan ısırılma mevzuları da baydı cidden. işlerine gelince 100 tane zombi yok ederler ama bir bakarsın 2 zombiye gebermişler. Yani bu mudur Carl bu şekilde mi ölecekti, saçma salak gereksiz ve anlamsız bir şekilde 2 zombiye girişip ölmek ,
    gerçekten çok müthiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 26 Şubat 2018; 21:13:55 >

• 
Sayfa: önceki 20102011201220132014
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.