Şimdi Ara

THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
6
Favori
9.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha ilk bossu kesemedim. Bu nedir sinirden 2 gündür başım ağrıdı ugrasiyorum olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna strese girme direkt farm yap bence.
    Level atlayıp zırhındaki slotları açmaya çalış.Zaten alt katları da temizleyince canını artıracak 3 - 4 tane Vital Boost implantı buluyorsun.200 e kadar çıkıyor canın.2 tane de can bastığın Vital Injection implantını takınca 6 tane oluyor.
    Silah olarak da staff hızlı olduğundan ilk aşamada onu upgrade et bence.Upgrade için gerekli Tungsten Alloy Mk II itemini Medbay'ın yakınında farmlayabilirsin.

Bunları yapınca ilk boss hasar bile veremiyor neredeyse.
  • Oyunun başlangıcında kullanabileceğimiz en iyi silah zirhi bulabilecegimiz video varmı

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Ilk boss ile ilgili bazi taktikler yazacagim, okumak istemeyen spoiler kutusuna tiklamasin

PAX bossunu gecmenin puf noktasi bossun ayaklari arasinda ve arkasinda bulunmaktan geciyor, bossun ayaklarina vurduktan belli sure sonra fuze firlatmaya baslayacak ve bossun ayaklari arasinda kalmaya devam ettiginde bu fuzeler bossa isabet edip bossu yere dusurecek, iste bossun bu yere dustugu anda da on tarafina gecip saldirmaya baslayacaksin, bu sekilde bossu gecebilirsin. Bossu fuze disinda yere dusurmenin bir yolu da yine ayaklarina yeterince hasar vermekten geciyor, belli miktarda hasari verdikten sonra sag veya sol ayagini kaldirmaya basliyor, iste tam bu esnada sag ayagi yukaridaysa sol ayagina, sol ayagi yukaridaysa sag ayagina vurarak bossu kisa sureligine yere serebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

DLC için baştan oynamaya değer diyorsun yani. Daha önce Sec oynamıştım. Save gitti o yüzden. Dün bir arkadaşım son DLC'nin de içinde olduğu sürümü özelden atmış bana oynuyum en iyisi.
    Aslina bakarsan tam olarak oyle demiyorum cunku son dlcyi tamamen oynayabilmek icin oyundaki tum bolgelere ulasman gerekiyor, eger sadece son dlc icin sifirdan baslayacaksan degmeyebilir cunku oyunun hikayesine de bir katki saglayacagindan supheliyim, sadece cesitli challenge arenalar, bosslar ve silah/zirhlar bulunuyor. Ama elinde oyun sonuna ait veya sonuna yakin save dosyasi olanlar icin 22 TL son dlc icin bence gayet makul bir fiyat.
  • Oyunun mekanikleri Souls'tan bile daha iyi olmuş. Vücut bölgelerine odaklanma, loot, boss V2 silahları falan çok iyi. 86 level aşırı güçlü oldum. Geçemeyen varsa söylesin yardım edeyim.

Oyunun başlarında 4 tane security guard var fatality yaparsanız MK III hızlı silah ve Gorgon armor yapabiliyorsunuz çok etkili. (Uzun süre spawn olmuyorlar save alın). Ben maksimum Spitfire V2, Pecekeeper ile oynuyorum en zorlu düşmanları 15 saniyede parçalıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=w1tNg2vxd_s
  • Normalde bu tip oyunlar bana göre değil dark souls olsun bloodborne olsun (bloodborne ü ps4 e 2 defa kurup 5 dk oynayıp silmiştim) oyunu da anlamamıştım zaten oyunun mekaniği hoşuma gitmemişti. Darksouls uda hiç oynamadım.

Ay başında surge ü verdi psn plus bedavaya bide conan verdi conan ı oynadım 5 dk sövdüm saydım sildim 90 GB boşuna indirdim dedim sonra surge ü oynadım hiç umudum yok ama oyun öyle böyle sarmadı beni :Ddd inanılmaz keyif aldım oynamaktan ilk boss u kestim 15 nci denemede. Onu kesmeden önce şu çöplükçü vardı sarı kocaman onu da kestim ama onu kestiğimde birşey değişmedi.

Şimdi 2 nci boss a kadar geldim ama buradan sonrasını geçebileceğimi sanmıyorum :) geçerim de çok vakit ayırmam lazım çünkü boss ile etaptaki heal bölümü arasında o kadar uzak mesafe varki yolda giderken zaten can barlarından 1-2 sini tüketmiş oluyorum.2 nci boss dediğim firebug.

Bu arada ben craftlarla falan neredeyse hiç ilgilenmiyorum milletin canına baktım firebug a geldiğinde 6 tane can doldurma zamazingosundan var bende ondan 3 tane var :D

Oyun çok iyi ama bu oyun sayesinde Nioh u Darksouls 3 ü ve Sekiro yu almayı düşünüyorum bana bu tarz oyunları sevdirdi. Normalde mortal kombattan başka oyun sevmem pek

• wither kullanıcısına yanıt
    Hocam direk farm yap demişsiniz ben onu hiç yapmadım mantık nedir bunda tam olarak ben firebug a kadar geldim oyunda ama ne 6 tane can basabiliyorum ne de başka birşey silahım p.a.x tan düşen p.a.x ın silahı başka da birşeyim pek yok. Galiba karakteri çok geliştirmemişim direk bosslara kadar geldim milleti kese kese :D

Oyunda şöyle bir strateji güdebiliyor muyuz. Boss un yerini tespit ettik. OK sonra gidip çevrede ne var ne yok milleti tekrar tekrar kesip sonra ana üsse dönüp kendimizi güçlendirip sonra boss la mı savaşıyoruz strateji bumudur oyundaki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Hocam boşuna strese girme direkt farm yap bence.
    Level atlayıp zırhındaki slotları açmaya çalış.Zaten alt katları da temizleyince canını artıracak 3 - 4 tane Vital Boost implantı buluyorsun.200 e kadar çıkıyor canın.2 tane de can bastığın Vital Injection implantını takınca 6 tane oluyor.
    Silah olarak da staff hızlı olduğundan ilk aşamada onu upgrade et bence.Upgrade için gerekli Tungsten Alloy Mk II itemini Medbay'ın yakınında farmlayabilirsin.

Bunları yapınca ilk boss hasar bile veremiyor neredeyse.
    Sağolasin hocam. Deniyeceğim hemen :)

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Evet aynen oyle, bu anlattigin strateji farm yapmak oluyor zaten, zorlandigin bir bossu daha rahat gecebilmek icin core levelini (daha fazla can basma tasiyabilmek icin), silahini ve zirhlarini guclendiriyorsun.
    Bu tip oyunlarda bolgeyi didik didik edip kisayollari acmak da onemli, ikinci bossa cok daha hizli ulasmani saglayacak bir asansor kisayolu mevcut, bu kisayolu bulup aktiflestirirsen bossa ulasana kadar cok can harcamamis olursun
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çözdüm mevzuyu peki burada şöyle bir sorun olmuyor mu ? mesela yakınımda 10 tane karakter var onları kestim ilk kesmemde 100 core puanı verdiyse ikinci kesmemde düşmüyor mu bu yani sabahtan akşama aynı kişileri kessem eve gidip çıkıp yine aynı XP yi mi alıyorum oyunda ?
  • zamanında scrap kasma videosu çekmiştim belki lazım olur diye ekliyorum

ilk turda herkesi öldürüp son düşmana kendini öldürtüyorsun tekrar başlayıp düşürdüğün xp yi 5 dakikanın altında geri aldığında düşürdüğün xp’yi katlayarak fazla veriyor ve bu döngüyü devam ettiriyorsun istediğin miktara ulaşana kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ottomanson kullanıcısına yanıt
    :Dd oha e hile bu
    hile sayılmaz aslında xp yi geri almadan ölürsen eğer elde var sıfır

• https://youtu.be/j8DkIo-e5BY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanson -- 8 Nisan 2019; 17:29:16 >
  • Dlc’lerde hikaye var mı yoksa sadece challenge mı

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    İlk Dlc de var. Karakterin geçmişini anlatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet farm bu işte. Soul vari bu tarz oyunları hiç farm yapmadan oynarsan küfredip kapatırsın oyunu bir yerden sonra ölüp durmaktan.Çok iyi refleksleri olan bir oyuncuysan ayrı tabi.

Farm da da ince nokta şu.En kısa zamanda en fazla scrap nasıl toplanır.Mesela zorlu bir düşman var ama diğerlerinden çok çok da fazla scrap vermiyor ve kesmen uzun sürüyor , farma onu katmayacaksın boşa zaman kaybı vs.

Zaten haritayı çözünce belli oluyor uygun farm rotaları , takılırsan da youtube da bolca var video.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.