Şimdi Ara

THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
9.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halen TBA 2019 yaziyorlar net tarih verilmedi ama ben eylul/ekim gibi bekliyorum
  • 1. Sorum oyunun ps4ten oynuyorum ilk bossu kesemeyince internetten nasıl kesildiğini izleyince gördüm ki adam kayak yapar gibi kayıyor. Her tuşu denedik bir türlü kayma tuşunu bulamadım. Nedir bu kayma olayı?
    2. Aynı anda hem sağa hem sola zırh takılımıyor mu?
    3. Bossları geçerken co-op yapılmıyor mu? Bloodborne misali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    1 koşup atak yaparsan kayar
    2 sadece dual blade kullanırsan çift el oluyor onun dışında yok
    3 oyunda coop yok

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Tşkler cevaplar için

• Bu arada oyunun dlclerine de indirim gelmiş, son çıkan dlc 22 TL olmuş, ilgilenenlere duyurulur, complete edition vardı dün son dlcyi de aldım şimdi tam complete oldu

Bu arada oyun iyi hoş da complete edition diye satıp üzerine dlc getirdileri için

• İlk bosu bile gayet zor yapmis adamlar .. kacmaya calisitken illa ki vuruyor 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar oyunda bolumler nasil kayit oluyor lan baya ilerliyom bikez oluyom.hersey bitiyor bisiler craftlamak savelemek icin ille de ana merkeze mi donmek lazim ? Oradan o kadar uzaklasiyorum ki bazen donmem imkansizlasiyor ?

• Soulborne tarzı oluyor sanırım bu oyunda neyse bu tarz oyun larda boss için co-op oynama olmalı ilk bossu 20 kere geçemeyince sildim oyunu. Muhtemelen bir 5 saat farm yapmam lazım ki ilk boss kolay geçeyim de. Kusura bakma yani uğraşılacak şey değilsin. Yine boşa giden bir plus oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaslar oyunda bolumler nasil kayit oluyor lan baya ilerliyom bikez oluyom.hersey bitiyor bisiler craftlamak savelemek icin ille de ana merkeze mi donmek lazim ? Oradan o kadar uzaklasiyorum ki bazen donmem imkansizlasiyor ?
    Kısa yollar açıyorsun sanırım. Sık sık geri dönüp topladıklarımı aktarıyorum.
  • Kutuların üzerindeki sarı objelere nasıl ulaşıyoruz. Tırmanma var mı?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Bazılarına zıplayarak bazılarına da arkasından dolaşarak ulaşıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Soulborne tarzı oluyor sanırım bu oyunda neyse bu tarz oyun larda boss için co-op oynama olmalı ilk bossu 20 kere geçemeyince sildim oyunu. Muhtemelen bir 5 saat farm yapmam lazım ki ilk boss kolay geçeyim de. Kusura bakma yani uğraşılacak şey değilsin. Yine boşa giden bir plus oyunu
    Ilk bossu gecmek icin farm yapman gerekmiyor, boss ile nasil savasman gerektigini kesfetmen asil kilit nokta, ilk boss ile nasil savasman gerektigini kesfedememissen istersen 150 level karakter ile gir yine kaybedersin. Oyundaki her bossun bu sekilde puf noktalari var ve bunlari kesfetmen gerekiyor

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Son Dlc yi oynayınca yorumlarını bekliyorum. Onu oynamadım. Belki ikinci oyun çıkmadan oynarım.

• Oyunda harita yok galiba

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hayır yok dümdüz gidiyorsun genellikle bir sonraki bölüm için.:)

• Konuyu yukarıda görünce hoşuma gitti, çok güzel oyundu. İkincisini de merakla bekliyorum.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Çevremde ne kadar eş dost varsa oynattım. Kimisi çok beğendi kimisi Soulsborne çakması olarak gördü. Yapımcılar bile Souls serisine özendik dedi zaten. İkinci oyunu bende merakla bekliyorum. İkinci oyunda çok daha karanlık bir hava görücez gibi. Keske Lords Of The Fallen 2 de gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 8 Nisan 2019; 14:13:6 >
  • Sol alt köşedeki Weapon Proficiency ne işe yarıyor? 15 yapmama rağmen gözle görülür bir gelişme görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Son Dlc yi oynayınca yorumlarını bekliyorum. Onu oynamadım. Belki ikinci oyun çıkmadan oynarım.
    Walk in the park dlcsinden farkli olarak tek bir mekanda gecmiyor, oyundaki farkli bolgelerdeki gizli odalari bulup bu test chamberlara ulasiyorsun, simdilik sadece ilk bolgedeki test chamberi bulup oynadim, 2-3 kisa ara bolgede dusmanlari temizledikten sonra o chamberin bossuna ulasiyorsun, ilk chamber bossu cok zorlamadi ama ilerledikce zorluk artacaktir diye dusunuyorum, ekranda gordugum kadariyla oyundaki tum bolgelere dagilmis 9 adet chamber bulunuyor, bu da 9 boss demek bence 22 TLye deger. Ama oyunun hikayesine katkisini simdilik goremedim daha cok challenge arenalar tarzinda dizayn etmisler sanirim bu son dlcyi.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    DLC için baştan oynamaya değer diyorsun yani. Daha önce Sec oynamıştım. Save gitti o yüzden. Dün bir arkadaşım son DLC'nin de içinde olduğu sürümü özelden atmış bana oynuyum en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.