Şimdi Ara

THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
9.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fallen daha çok dark souls a benziyor bloodborne farklı bir oyun kendine has bir yapısı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun iyi gibi fakat beklenen ilgiyi görmemiş sanırım. Birde plus'ta ücretsiz verildi diyor ama daha önce verildimi arkadaşlar plus sahiplerine ?
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    plus ile verilmedi aynı firmanın eski oyunu Lord of the Fallen ı plus verdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. Boss (Firebug)'ı da kestik, kaldı 3 Boss.. Toplam 5 Boss varmış. 1.Bolümde PAX'e giden yol üzerinde minik bir boss daha var (Zehirli atıkların olduğu bölgede yeşilliklerden geçince) güzel şeyler düşürüyor,deneyin derim. Oyunu çok sevdim, gayet başarılı olmuş. Store'da Complete Edt. 89 TL iken kaçmaz
  • Başlığı favorilerime aldım.

Oyun indirime girince mutlaka alıntılayın arkadaşlar. Arada gözden kaçırabiliyorum. Lords of The Fallen'ı dün gece 4 saat oynadım başından kalkamadım bu yapımcıların bu oyunuda kaçırmak istemiyorum.
  • Dün akşam oyunun demosunu indirdim oyunu satın almadan önce bir kontrol edeyim nasılmış diye çok beğendim baya başarılı Souls'un robotlusu resmen tek eksik atmosfer atmosferini daha iyi yapabilirlerdi onun dışında ben eksik bir şey bulamadım henüz demoda. Ölmek bile ayrı bir keyif, o ruhunu tekrardan almak bile aşırı heyecan oluyor. Şu Dronelara uyuz oldum ya normal robotlar da takır takır geçiyorum şu dronelar çok vuruyor affetmiyor. Hele bir robot var onada sinir oldum aşırı hızlı yerinde durmuyor

Oyuna şans verecek varsa oyun İlk Boss'a kadar oynatıyor İlk Boss sinematiği girip oyunun full sürümünü satın alınız diyor. İlk boss'u oynatsanız bari! insan dedirtiyor.

Şu atmosferi keşke karanlık kasvetli Dead Space'in ilk oyunu tarzında yapabilirlerdi mesela? harbiden mükemmel olurdu. Acaba oyunda ilerlediğimiz zaman karanlık mekanlar olucak mı? onuda merak ediyorum oynayan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

ek olarak; Ah şu tarz oyunlara bayılıyorum ya lanet olsun keşke her sene 2-3 tane çıksa :( kıymeti az bilinen oyunların arasında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 28 Ocak 2018; 12:43:49 >

• Bende demosunu oynayıp ilk boss ta oyunu alanlardanım.. Elemanı geçerim dedim.. aldıktan sonra 2 gün 1.Boss u geçmeye uğraştım Şuan 3.Boss a kadar geldim ve haritada heryer karardı ortam tam istediğin gibi diyebilirim İndirimden almıştım complete edt. idi 89 TL.
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    aynen bende o gazla bekliyorum indirim pusudayım.

İlk boss kolay ya taktiği ayaklarına vurarak kayarak sürekli vurmak, diğer bosslar daha zor diyorlar. Ortam güzelse sorun yok ilerleyen mekanlar karanlık atmosferini severim. Onun dışında grafikler çok hoşuma gitti, iyi optimize etmişler yağ gibi akıyor maşallahı var.

Birdaha ki indirimde büyük ihtimal 74TL olur gibi.
  • Aralık sonu itibariyle, The Surge 500,000 kopya satmaya yaklaştı ve bu satış miktarı da The Surge şirket için bu yılın en büyük başarılarından biri haline getirdi. Focus Home Interactive The Surge'ün geliştiricisi Deck13 Interactive ile birlikte çalıştığı başka bir proje daha olduğunu ve yakın zamanda tanıtılacağını da ekledi. (BSC)
  • ben de indirim bekleyenlerdenim :)
  • The Surge 2 geliyor hadi sevenin gözü aydın :) indirim bekliyorum en kısa zamanda

Başlığını açtım şimdiden;

https://forum.donanimhaber.com/the-surge-2-ps4-ana-konu-2019--131263414
  • Oyun dün itibari ile bitti . Kesinlikle bu deneyimi yaşayın pişman olmazsınız.
  • Vahşi Batı temalı yeni DLC çıkaracaklarmış 2 Ekim'de, ismi The Good, the Bad, and the Augmented.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Harika duruyor. İki kere bitirdim bu oyunu. DLC gelirse yeniden bitiririm. Değeri bilinmeyen oyunlardan. DLC fiyatı belki değil galiba.

Augmented Edition adı altında ayrı bir sürüm geliyormuş. Sanırım tüm dlc ler birlikte satılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 6 Eylül 2018; 13:53:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Good, the Bad and the Augmented DLC'si 44 TL'den eklenmiş.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4133-CUSA04849_00-THESURGECHALLENG

• Ben mi yanlış görüyorum yoksa Complete Edition ve Season Pass olayını kaldırmışlar mı?

Düzeltme: araştırdım, bu son çıkan DLC'nin de dahil olacağı augmented edition (oyun + tüm dlc) çıkacakmış 16 ekim tarihinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mraltun -- 3 Ekim 2018; 2:18:38 >
  • Bu oyunu plus a vericekler gibi hissediyorum ama baktım 57 tl aldım gitti, umarım şubatta vermezler en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Bu oyunu plus a vericekler gibi hissediyorum ama baktım 57 tl aldım gitti, umarım şubatta vermezler en azından
    sizin hatrınız için 2 ay gecikmeli verdiler hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

sizin hatrınız için 2 ay gecikmeli verdiler hocam:)

Alıntıları Göster
    Aynen

• İkinci oyun ne zaman gelicek dostlar var mı sağa solda bir bilgi? geçen sene 2019'da gelicek denmişti.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.