Şimdi Ara

THE SURGE - Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 72 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
9.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

zamanında scrap kasma videosu çekmiştim belki lazım olur diye ekliyorum

Teşekkür ederim 1 saatte 0 dan 1.600.000 scarp kastım.
    Son level için kaç milyon scarp lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. boss baya uğraştırdı ama sonunda geçtim.

• drejtc kullanıcısına yanıt
    135 level'dan sonra boş bir işe yaramıyor .

• quote:

zamanında scrap kasma videosu çekmiştim belki lazım olur diye ekliyorum

İyi yöntemmiş.
  • Arkadaslar bugun firebug i da biçtim olum oyun cok iyi ya ben 2 nci seriyi hemen alirim :D

sorcagim bi soru var inventorymde consumables parcalar var bu parcalar ise yariyor mu yoksa bozdurup tech scrap yapmamda sakinca yok mu ?

• quote:

135 level'dan sonra boş bir işe yaramıyor .
    Staminayı nasıl yükselticem?
    Üçgene basınca bankaya bi şeyler yüklüyor o ne işe yarıyor?

bankaya attığı şey senin topladığın scraplar. ölsen de kaybolmaz bankaya yatırdığın para gibi düşün. ama üzerinde her zaman scrap olsun bazı npc lere vermen gerekiyor görev yapmak için

Stamina için üzerine özelliklerden takmam gerekiyor topladığın
    enerji , stamina , damage falan veren özellikler var bunları safe house'dan takıyorsun

• Ayrıca bunlar önemli

Implants

İmplantlar, oyuncunun İstatistiklerini arttırmak ve yeni yetenekler veya ikramiyeler sağlamak için kullanılır. Herhangi bir zamanda 8 implantın maksimumu slot edilebilir ve Core Power'da kazanç arttıkça bu slotlar artar. Her İmplant da kullanmak için belirli bir Power Core gerektirir, bu nedenle daha güçlü İmplantlar kullanmak veya daha güçlü Zırh kullanmayı dengelemek zorundasınız, zırh da Çekirdek Güç gerektirir. Aynı İmplant'ın daha güçlü versiyonları var, bu yüzden gerçekten sevdiğiniz birini bulursanız, daha sonra oyunda daha iyi bir sürümünü bulabilirsin.

Bunlar kısaca stamina,enerji ve damage arttırma

Rigs

CREO ex01 Rig

"Standart baskı ATLAS desenli Exo-Rig, ağır endüstriyel uygulamalardan hafif üretildi. Çalışanların mümkün olmadığını düşündükleri yetenekleri yerine getirmelerine olanak tanıyan hız, güç ve dayanıklılık artırır! CREO Rigs birçok farklı dişli konfigürasyonunun eklentisini destekler - yeni kariyerinizi seçtiğinizde sizin için bir standart set sağlanacaktır.

CREO ex02 Prototype Rig

Deneysel uygulamalar için üretilen hafif yeni nesil ATLAS desenli Exo-Rig. Sınıflanmış imalat yöntemleri kullanılarak inşa edilen bu Arma, nispeten denenmemiş bir form faktörü kullanır, ancak yine de tüm standart dişli tiplerinin tutturulmasını destekler ve artan sayıda implanta olanak sağlar.

CREO ex06 Security Rig

Oyuncunun güvenlik kapılarını açmasına izin verir

Bunlar giydiğiniz rig lerin upgrade olmuş halleri bunları her bulduğunuz da üzerinize taktığınız implant slotları artar maksi 12 ya da 16 implant takılabiliyor

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Peki bankadan nasıl geri alıcaz bulamadım
    Bu arada dün 12 milyon civarı scrap yaptım

Bankadan geri alma olayı yok onları artık sadece upgrade işlemi ve level almak için kullanacaksın. ( unut artık onları )

Oyunda Nano core lar ile açabildiğin gizli yollar ya da belli yollar var onları bulmam gerekiyor ve sadece bulmak yetmiyor tabiki Nano core kullnacağın makine senden belli bir level olmanı istiyor. Oyunun sonuna kadar çıkan Nano core en fazla 80 level istiyor ayrıca implant takılan slotların en fazlası 135 level istiyor o yüzden 135 level sonrası oyunda hiçbir etkisi yok .

• Videonun başındaki asansörü nasıl açacağız?

• Oyuna devam edip ilerleyince bu asansöre diğer girişinden binip videodaki girişinden çıkacaksın. Bu şekilde bir kestirme açılmış olacak...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ironmouse setini buldum hiç corepower harcamıyor iyi oldu, ama oyunun ciddiyetini bozuluyor o tiple :)

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    MG Gorgon zırh setini tavsiye ederim. Stamina üzerine kurulu. Oyunun en can alıcı noktalarından birisi Stamina'dır. Bir de diğer bir zırh seti Chrysalis var, düşman öldürdükçe can veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece şu 6 dk olayını deneyip Farm yapim dedim 30 dk da 1.6 milyon falan yaptım :d 80 lvl oldum 30 lvl den. Firebug boss unu 3-4 defa öldükten sonra kestim. şuan 3 ncü bölümdeyim farm yaptığıma pişman oldum biraz biraz hile yapmışım gibi hissettim ama 1.6 milyon lvl harici pek birşeyi fark ettirmedi slotlar açıldı sadece.

Kıyafetler falan hala aynı 14 defans var silah olarak p.a.x ın silahı var pek birşey yok bende bitek şu şeyi bulamadım can basma olayını 6 yapamadım millet 1 nci bölümde yapıyor ben 3 e geldim hala 3 defa can basabiliyorum. Şu enerjiyle can basmayı ve 3 sn de bir can artış çarkından bahsetmiyorum
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    oyunda istersen 1000 level ol farketmez sadece slot sayısı çoğalıyor. Güçlenmek sadece silahlarını upgrade yapmaktan geçiyor

• 6 dk olayı güzelmiş hakkaten bilmiyordum öyle bişey olduğunu .
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    ilk mekanın bossuna giden kestirme yol burası . Bossa gitmeden boruların üzerinden giderek kısa yolu açabilirsin

• Oyunu bedava aldık ama şu adamlara destek olmak içim bir tane dlc almak istiyorum, hangisini almak lazım. Oyunu çok beğendim.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fiyatları görmedim. Müthiş incelik yalnız. Bu oyun sonuna kadar desteklenmeyi hak ediyor. SoulsBorne serisinden bile iyi bazı mekanikleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Nisan 2019; 20:57:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.