Şimdi Ara

The Riftbreaker (25852.TC_55) Türkçe Yama (v2) ~%99 [OpenAI GPT-3 Translate]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
3.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Riftbreaker  (25852.TC_55) Türkçe Yama (v2) ~%99 [OpenAI GPT-3 Translate]

İNDİR v01

https://cdn.discordapp.com/attachments/770042635472863262/899687102629945396/TheRiftbreaker_TR_25852TC_55.rar

DISCORD

https://discord.com/invite/QDezpy4QtV

Yama Versiyon v2

Oyun versiyon 25852.TC_55

not= 25852.TC_55 için güncelenmiştir çökme sorunu düzeltilmiştir

KURULUM

TheRiftbreaker_TR_25852TC_55.exe yi direk oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve kurulum yapın.

_

The Riftbreaker  (25852.TC_55) Türkçe Yama (v2) ~%99 [OpenAI GPT-3 Translate]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 18 Ekim 2021; 18:58:26 >

• Teşekkürler.

• Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eline sağlık başkan

• Yeni versiyona güncelleme veya kontrol yapabilir misin? Oyun Teknoloji ağacında bulunan uzaylı araştırmaları bölümüne gelince ve menüde yörünge tarayıcı kısmına gelince, donuyor kapanıyor ve crash veriyor. Modifikasyonla ilgili bir sorun olduğunu belirtiyor.

• Lütfen yeni sürüme uyarlarmısın, oyun çok güzel türkçe oynamak isterim

• Elinize sağlık. Teknoloji ağacında 30 sn den fazla kalınca hata verip oyundan atıyor. Türkçe oynaması gerçekten çok zevkli. Lütfen güncellermisin

• Yama Versiyon v2

Oyun versiyon 25852.TC_55

not= 25852.TC_55 için güncelenmiştir çökme sorunu düzeltilmiştir

• Neden hiç türkçe olmuyor bende, yüklüyorum ama, versiyonmu uymuyor anlamadımki.

• Oyunun sürümünü nerden öğrenebilirim. torrent indirdim ama bir türlü türkçe yapamadım

• direk oyunun kurulu olduğu klasör içine kurulum yap

D:\The Riftbreaker

gibi

• Emeğine sağlık teşekkürler.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Ben bin dosyası içine attım, klasör içine değil, teşekkür akşam deneyeceğim

• harmful file diyor siliyor

• ornitolog kullanıcısına yanıt
    The Riftbreaker  (25852.TC_55) Türkçe Yama (v2) ~%99 [OpenAI GPT-3 Translate]
  • Türkçe oldu sonunda, oyunu baya beğendim, lakin aşırı derecede zor, tek robotu kontrol ederek gelen saldırıları püskürtmek baya zor, hele oyuna dalıp yaratıkların doğduğu yeri yıkmazsanız, yeşil top olarak bütün haritayı istila edip komple yok ediliyoruz :D oyun biraz eğlenceli ve kullanımı çok kolay.

• oyunun yeni sürümü çıktı, yamayı güncelleme imkanınız var mı acaba zartzurt456, şimdiden teşekkürler.

• neden indiremiyom

• teşekkürler emeğin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel sürümü varmı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.