Şimdi Ara

ANNO 1800 Türkçe Yama [OpenAI GPT-3 Translate]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
17
Favori
26.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ANNO 1800 Türkçe Yama [OpenAI GPT-3 Translate]

Anno 1800 ve tüm DLC'ler çevrilmiştir.

(Eldritch Pack hariç)

Yama versiyonu : v41

Yamanın çalıştığı sürümler : 17.2.1263364 ve 18.1.1281863

Emeği geçenler : @zartzurt456 @Reiskonen @yurdakull

KURULUM TALİMATLARI

1. Oyunu Epic'ten satın aldıysanız oradan indirmenize gerek yok, Ubisoft Connect'ten indirin.

2. Dil ayarlarında birkaç dil bulunuyorsa Ubisoft yamasını, 2 dil seçeneği bulunuyorsa Epic olan yamayı indirin.

3. İndirdiğiniz rar dosyasının içerisindekini oyunun kurulu olduğu dizine çıkartın ve exe'yi sağ tıklayıp yönetici olarak başlatın.

4. Yamanın kurulacağı dizini göz attığı yerde en sonda nokta varsa silin. Kurulum işleminden önce Ubisoft Connect'in arkada kapalı olduğuna emin olun.

5. Aşağıdaki gibi açılacak resme göre boşlukları doldurun ardından Generate butonuna tıklayın, Done! uyarısına kadar kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

Kurulum sonrası oyunu ilk başlatışta biraz bekletebilir, kurduğunuz diske bağlı bu süre uzayabilir.

Oyun açıldıktan sonra Türkçe başlamazsa dil seçeneklerinden English seçin.

Eğer oyunda görev yazıları çıkmazsa, onu öğrenmek için; Ubisoft yamasını kullanıyorsanız Polish, Epic yamasını kullanıyorsanız China dilini seçerek oyunu ingilizce diline çevirip öğrenebilirsiniz.

Ubisoft Connect ve Steam : İNDİR

Epic Games : İNDİR

Kurulum sonrası oyunu ilk başlatışta biraz bekletebilir, kurduğunuz diske bağlı bu süre uzayabilir.

Oyun açıldıktan sonra Türkçe başlamazsa dil seçeneklerinden English seçin.

Eğer oyunda görev yazıları gözükmeme sorunu yaşarsanız, onu öğrenmek için;

Ubisoft yamasını kullanıyorsanız Polish, Epic yamasını kullanıyorsanız China dilini seçerek oyunu ingilizce diline çevirip bakabilirsiniz.

Anno 1800 rehber ve yardım için : Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 25 Kasım 2023; 23:58:31 >

• Emeği geçenlere teşekkürler. Bugün gelen v17 güncellemesi ile deneyen var mı?

• Jackers J kullanıcısına yanıt

Güncellemeden sonra ubisoft yamasını kurdum ve 15 dk oynadım sorun yok gibi. Hataları gideren final güncellemesi yayınlamışlar o yüzden yamayı tekrar kurun çalışır. Bazı yerlerde yeni yazılar eklenmiş onlar boş çıkıyor bununla yakında ilgileneceğim.

• Emeği geçen herkese teşekkürler. Oyunu orjinal alacaktım.700lira görünce vazgeçtim. Kürekli versiyon bulup indirsem, Türkçe yamada sıkıntı yaşar mıyım?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar

Son final hali türkçe yamanın ne zaman güncelleyip yayınlarsınız

Eklenen Creative mod var burda kesin eng kelimeler mevcuttur

Bunlarıda elden geçirip sizden ricam yayınlarmısınız beklemedeyim

Emeklerinize sağlık

• @Requiem_For_a Dream 16.0.1189742 veya 16.1.1.202360 sürümlü oyun bulursanız çalışır.

@Oskis şu aralar fazla vakit bulamıyorum 25 Nisan'dan sonra ilgileneceğim.

kolay gelsin bekliyoruz

• Elinize sağlık. Teşekkürler.

• Elinize sağlık. Güncellemeden sonra yama çalışıyor sorun yok ancak bazı yerler de bomboş. Güncellenince bakacağız artık. Kolay gelsin. :)

• Hocam yamayı güncellemenizi bekliyorum bazı yerler bomboş oluyor. Sırf destek vermek için 2009'dan beri giriş yapmadığım hesabı tekrar aktif ettim, emeğinize sağlık. Bu arada gpt4 ile translate yaparsanız daha verimli olur.

• quNBonzakura kullanıcısına yanıt

Çalışmalara başladım fırsat buldukça tek başıma çevirmeye çalışıyorum. Daha önce çıkan Çin kozmetik paketiyle birlikte yaklaşık 30 bin yeni satır eklenmiş bu satırların tespit aşaması bitti çeviriye geçtim ne zaman biter net tarih veremiyorum.

• Elinize sağlık hocam, emeğiniz büyük.

Hocam türkce yamayı kurduğumuz da oyun içi seslendirmeler kapanıyor yani seslendirme olmuyor acayip gıcık bir hal alıyor çözümü varmı acaba yoksa ben yanlış bir şeymi yapıyorum ?

• oyunun 17.0.122 sürümüyle uyumlu yaması var mı ya da yamayı güncelleyebilir misiniz? yamayı uygulamama ragmen oyun türkçe olmuyor. @Reiskonen @zartzurt456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus Muharrem -- 16 Nisan 2023; 14:58:3 >
  • @Erasmus Muharrem Steam sürüm mü oyun? yama bir iki güne çıkacak önce çalışıp çalışmayacağını kontrol etmeliyim.

@Az İhtiyar kurulumu yanlış yapıyor olabilirsin, sesi etkilemesi gerek. Hiç fikrim yok açıkçası.

Ubisofttan aldim, launcher ile yukluyorum. En kisa surede hallet su isi baskan 100 tl steam kod hediye ediyim sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt

İlk mesajdaki talimatlara göre kurduysanız çalışması lazımdı.

Normalde önceki gün çıkacaktı laptop HDD'si bozuldu, Windows başlatılıyor ekranında kalıyordu açılışta. İçindeki hiçbir şeyin yedeğini alamadım haliyle her şey gitti, yeni HDD takıldı ama giden zamanı geri alamıyorum maalesef.

hem ubisoft olanı hem de diğerini denedim ikisinde de olmadı maalesef. oyun v17 versiyonuna güncellendiği için diye düşünüyorum. belki de başka yerde bir yanlış yapıyorumdur.

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Anno 1800\Bin\Win64 içine atıyorum indirdiğimi doğru mu?

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt

Yanlış kuruyormuşsunuz, öyle yapınca Win64 içine kurulur yama.

İlk mesajdaki talimatlarının 3 maddesinde belirttiğim gibi rar içerindeki exe'i Anno 1800 klasörünün içine atıp onu yönetici başlatarak kuracaksın.

Aynn oyle yapinca oldu dun aksam, ama bu sefer de campaign modunda acinca yukleniuor ekraninda kalip oyuna giris yapmiyor, 3-4 kere denedim 45dk kadar yukleniuor simgesi donup durdu oyuna giriste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.