Şimdi Ara

The Prisoner ( Mini Dizi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amc, diğer amerikan kanallarına göre ismini pek sık duymadığımız bir kanal; fakat aynı zamanda Mad men ve Breaking bad gibi emmy ödüllü iki tane yapımın da sahibi. itv ile ortak hazırladıkları yeni yapım The prisoner ise aynı adı taşıyan eski bir ingiliz dizisinin, mini dizi olarak hayata döndürülmüş hali. Bu seri, toplamda 6 bölümden oluşacakmış ve 15-16-17 kasım akşamlarında ikişer bölüm olarak yayınlanması planlanmış.

The prisoner, 1967'de başlayan ve 1968 yılının başında sonlanan, toplamda 17 bölümü bulunan, casusluk ve bilim kurgu ikilisini birleştiren, bir ingiliz yapımı. dizi, gizli ajan number six'in görevden alındıktan sonra kendisini deniz kenarında dağlarla çevrili bir kasabada bulmasıyla başlıyor. onun, üst seviye güvenliğe sahip bu yerden kaçma çabasını ve kasabanın yöneticisi konumunda gözüken number two ile arasındaki mücadeleyi konu alıyor.

Yazarlığını Bill Gallagher'ın, yönetmeliğini Nick Hurran'ın yaptığı dizinin yeniden çekilen versiyonu da aynı konuya dayanıyor. Oyuncu kadrosunda ise Jim Caviezel (The Thin Red Line, The Count of Monte Cristo, The Passion of The Christ), Ian McKellen (Lord of the Rings, X-Men, The Da Vinci Code), Jamie Campbell Bower (Sweeney Todd, RocknRolla), Hayley Atwell (Brideshead Revisited), Ruth Wilson (Jane Eyre, Capturing Mary, A Real Summer) ve Lennie James (Jericho, 24 Hour Party People, Snatch) gibi başarılı isimler bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 22 Kasım 2009; 18:28:39 >

• Süper.Bi haftasonu Yutarız bunu :)
  • Magneto var dizide. Belki bi ara bakarım.
  • 'Number Six' görüldüğü anda yumulmak gerek o yapıma. Lakin bahsi geçen ''6'' tepedeki elemansa, harbiden güzel (!) numara.

Nette dolaşan ''...Part 1, Part 2'' dalgası buymuş demek. Bilim Kurgu içerdiğinden göz atılır bi ara.
  • yorumlara göre indirir bakarım.
  • İzleyen varsa yorumlara göre indiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

İzleyen varsa yorumlara göre indiririm

Aynen ...
  • Konusu hoşuma gitti.İzleyen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..
  • Yorumları bekliyorum.
  • İzleyen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

İzleyen yok mu

Herkes yorum bekliyor. Ben tüm bölümler çıkınca birden izleyeceğim..
  • Herkes birbirini bekliyor
  • Ben de birinin izlemesini bekliyorum
  • Yokmu bir cengaver :D:D Ben ezeli izlemicek olsam feda ederdim kendimi
  • ben izledim harika süper öfff yani yok böyle bir dizi...

tamam artık herkes gönül rahatlığıyla indirebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

ben izledim harika süper öfff yani yok böyle bir dizi...

tamam artık herkes gönül rahatlığıyla indirebilir

Sana güvendim indiriyorum
    Akşama yazarım yorumumu.
  • Alt yazı sorunlu, şöyleki,dizi 1,30 dakika ama alt yazı 45 dakika varmı adam gibi alt yazı bulan,

türkçe alt yazı sitesindede, planet sitesindede aynı sorunlu alt yazı.
  • 2.Bölüm altyazı çıktı..

http://divxplanet.com/sub/s/147144/The-Prisoner.html

Perefesör

the.prisoner.2009.s01e01e02.hdtv.xvid-xii

sen bu sürümü indirmişssindir. Çıkan altyazılar ayrı ayrı.

The.Prisoner.2009.Part01.Arrival.HDTV.XviD-FQM

The.Prisoner.2009.Part02.Harmony.iNTERNAL.HDTV.XviD-FQM uyumludur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 18 Kasım 2009; 15:11:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.