Şimdi Ara

The Prisoner ( Mini Dizi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence izlemeyin boşa vakit kaybı. mantık felsefe diyerekden işin suyunu çıkarmışlar.
  • Bende geçen akşam bitirdim, tam bir vakit kaybıydı, izlemeyin izlettirmeyin.

Geçen baktım bizimkiler cnbce'de izliyor boşuna vakit harcamayın bu diziyle deyip çevirttirdim kanalı :)
  • İzleyecektim ama bu yorumlardan sonra vazgeçtim, zaten 6 bölümlük diziden kime ne hayır gelir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

İzleyecektim ama bu yorumlardan sonra vazgeçtim, zaten 6 bölümlük diziden kime ne hayır gelir ki

The Lost Room izle 6 bölüm hayrını gör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

İzleyecektim ama bu yorumlardan sonra vazgeçtim, zaten 6 bölümlük diziden kime ne hayır gelir ki

Bak işte onu unutmuşum, zaten hiçbir mini dizi onun kadar olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 22 Aralık 2009; 17:23:49 >
  • Bence çok kaliteli bi diziydi izleyin izlettirin derim.
  • Bence de kaliteli diziydi izleyin kendiniz karar verin.
  • quote:

quote:

quote:

Band Of Brothers'i izlememişsin heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

quote:

quote:

quote:

Hayır izlemedim, açıkçası ilk defada senden duydum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır izlemedim, açıkçası ilk defada senden duydum.

İzlenmesi gereken bir başyapıttır.Her bölüm film tadında.

• TuruncuSite Hocam tavsiyene uyarak onuda izleyeceğim, zaten az bölümmüş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Band Of Brothers 2. dünya savaşı konulu bir dizi ve kendi dalında bir şaheser, bu tür diziler ile karşılaştırılmamalı.

• Sakin kafayla, bütün halinde bitirmeli seriyi. Parça parça gitmek riskli, kafada çok boşluk oluyor. Ha toplu seyir girişimlerindense uzak durmak gerekir, o anlaşıldı. Aksi durumda zilyon tane teori dönüyor sağda solda.

quote:

Dediğim gibi dizinin sonundan hiç umutlu değildim ve hayal kırıklığına uğradım. Harika başlayan bir diziyi harcamışlar resmen. 3.bölümden sonra dizi iyice felsefeye bağlıyor ve bulmaca gibi replikler. Son bölümde bir şeye bağlanır diye bekledim ama iyice batmaya başladı dizi. 11-12'nin ölmesi, Six'in One olması ve son sahnede daha iyi bir köy yapabiliriz demesi. Bull shit. Kimseye tavsiye etmiyorum boşuna izlemeyin. İlk 2 bölümü izlesenız yeter. Yine de McKellen'ın oyunculuğu ve müzikleri kurtarıyor diziyi.

11-12'nin ölmesi kadının söyledikleriyle bağlantılı. Hafıza yanıltmıyorsa köye giriş çıkışla ilgili ''burada doğan burada kalır, sadece dışarıda doğanlar girer çıkar'' gibi ifade kullanmıştı. Bahsedilen olay ''başka bir yer'', gerçek dünyadır; esas oğlanın (six) kişilerle ilgili topladığı raporlar vs. Bu 11-12 köyde doğduğundan, yaratıldığından ''there is no out, there is only in'' dalgasını anlar direkt. Akabinde de ekşın..

Edit: Parçaların yerine oturmasında Dark City, Matrix, The Thirteenth Floor ve Truman Show -ki söylentiler o yönde izlemedim bunu- yardımcı olur. Keza über teorilerin oluşmasında da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 25 Aralık 2009; 5:53:43 >

• "Spoiler göster" butonlarına tıklayınca hiç bişey çıkmıyor. Bu dizi için toplam 4,5 saatim heba oldu. Hiç birşey anlamadım. Son ana kadar , "ahanda şimdi dizinin anafikri çıkacak" diye bekledim ama hiç birşey çıkmadı. Allah aşkına diziyi anlayan bir arkadaş bana özelden yada burdan bir anlatıversin şu dizide anlatılmak istenenleri ...
  • İZLEMEYİN, İZLETTİRMEYİN!!

946346364 tane açık bıraktı dizi sonunda.O kadar bölüm gizemli bir hava verdi sonunda doğru düzgün bir şey de olmadı.5 saatim gitti ona yanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

İZLEMEYİN, İZLETTİRMEYİN!!

946346364 tane açık bıraktı dizi sonunda.O kadar bölüm gizemli bir hava verdi sonunda doğru düzgün bir şey de olmadı.5 saatim gitti ona yanıyorum.

Aynen. Her bölüm bir soru yarattılar ama sonunda hiçbiri açıklanmadı.
  • Valla 6 bölümde yüklenmiş vaziyette duruyor. Ne şanslıyım ki ilk iki bölümden sonra izlemedim

Hemen Delete + Enter yaparak kaldıralım
  • Ruh sağlığım için indirip izlemedim iyi ki :D
  • eser izle bence ben sevdim yukarda yazmıştım ben film hakkında bi şeyler ona da bakın
  • İlk bölümün izledim ama ikinciyi kaçırdım artık indircezz .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.