Şimdi Ara

The Prisoner ( Mini Dizi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
11.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1960′ların yapımı yine bizlerle. Bir adam the village olarak bilinen bir yerde uyanmıştır. The village number 2 adında biri tarafından yönetilmektedir. The village’de ki herkez bir numara ile adlandırılmaktadır ve ona 6 numara adı verilmiştir ama o kendinin başka bir ismi olduğunu hatırlıyordur . 6′nın görevi village’ın nerede olduğunu ve 2 ‘nin kim olduğunu bulmak haline dönüşür.Ve eski hayatına geri dönmek için nasıl kaçacağını bulmak. Dizide ünlü oyuncular Jim Caviezel (number six), Ian mckellan(number two), Jamie bower campbell (number 11-12) rol alıyor.

6 Bölümlük mini dizi 13 Aralık pazar günü saat 22:00′da cnbce’de başlıyor.

http://www.cnbce.org/?p=701

• İlk iki bölümü izledim. Çok beğendim. Konusu harika gerçekten.

• 4.bölümde aşk-ı prisoner'a döndü dizi. İhanet, aşk, ihtiras. Yine çok karışık bir bölümdü. Felsefe kitabı gibi dizi. Hiç bir şey anlaşılmıyor. Two bulmaca gibi konuşuyor. Dizinin sonundan hiç umutlu değilim.

• Dediğim gibi dizinin sonundan hiç umutlu değildim ve hayal kırıklığına uğradım. Harika başlayan bir diziyi harcamışlar resmen. 3.bölümden sonra dizi iyice felsefeye bağlıyor ve bulmaca gibi replikler. Son bölümde bir şeye bağlanır diye bekledim ama iyice batmaya başladı dizi. 11-12'nin ölmesi, Six'in One olması ve son sahnede daha iyi bir köy yapabiliriz demesi. Bull shit. Kimseye tavsiye etmiyorum boşuna izlemeyin. İlk 2 bölümü izlesenız yeter. Yine de McKellen'ın oyunculuğu ve müzikleri kurtarıyor diziyi.
  • Ben de bu akşam ilk 2 bölümü izleme fırsatını buldum sonunda, enteresan bir konusu ve işleyişi var dizinin. Merak ediyorum ne olcak acaba, kafam baya karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Ben de bu akşam ilk 2 bölümü izleme fırsatını buldum sonunda, enteresan bir konusu ve işleyişi var dizinin. Merak ediyorum ne olcak acaba, kafam baya karıştı

Şimdiye kadar izleyipte kafası karışmayan olmadı zaten
  • ben hiç beğenmedim vakit kaybı
  • izleyecek bir dizi yoksa bunu mutlaka bir araya sıkıştırın, herkesin anlayacagı bir dizi degil.
  •  The Prisoner ( Mini Dizi )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee
     The Prisoner ( Mini Dizi )

hahaha iyiymis Ben hala 3.bolumde kaldim.uykusuz dergisini alanlar bu da ne diyecek.Prisoner'e baslayacak.
  • Bugün 3. bölümü izledim, yine baya karışıktı.

Diziyi bitirenlere sormak istiyorum, bişey anladınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SendemiBrütüs

izleyecek bir dizi yoksa bunu mutlaka bir araya sıkıştırın, herkesin anlayacagı bir dizi degil.

Ne anladın? Söyle biz de anlayalım. Herkes olmayan insan.
  • Valla bende ilk 3 bölümü izledim ve bıraktım. Başta enteresan geldi ama sonra
  • ben böyle bir dizi görmedim arkadaş. nasıl bir kurgudur, hepi topu 6 bölümde izleyenleri manyaklaştırıyor, yok böyle bir dizi cumartesi gününü sadece the prisoner'i izlemekle geçirdim ama akşam olunca ve dizi bitince elde var sıfır [0] akılda var sıfır [0] hiç birşey anlamadım. aslında kafamda bir çok soru işareti ve teoriler mevcut ama bunlara cevap verecek zamanım yok. yoksa bu dizi benden asla ve kataa kaçmazdı ama bu seferlik böyle olsun. ama kararlıyım bir gün diziyi psikanaliz yöntemleriyle irdeleyip, mantık ölçüleri içerisinde standart insan tipinin anlayabileceği bir sadelikte anlatmayı düşünüyorum. (hele ben bir anlayayımda..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olajuwon Clay -- 15 Aralık 2009; 14:56:07 >
  • dün indirdim birazdan başlarım bende
  • Bu akşam indirip izleyeceğim.
  • bütün bölümleri ard arda izledim , güzeldi gerçekten , matrix + truman show a benzer bir şeydi . ben anladığım kadarını söyleyim yanlışım varsa söyleyin ;
    bizim eleman ( jim caviezel ) bir şitkette çalışıyor bu şirkette insanları gözetliyor onlar hakkında bilgi topluyor , sonra şirkette hoşuna gitmeyen bir şeyler olduğunu öğreniyor ve ayrılıyor işte burdan sonra kendini village de buluyor. Bu village olayını şirketin sahibi planlıyor onun karısı bilinçaltının 2 katı olduğu için daha fazla da olabilir diye bir deney gibi bir şey yapıyor ve her nasıl insanların bilinç altına girebiliyorsa onları bilinç altında village i oluşturuyor. bu village ilk başta sadece o şirketin olduğu çevreyle sınırlı yani şirket elemanları falan var , sonraları more village sloganıyla genişletiyorlar.

• zamundadan indirdim.ilk iki bölümü tek bölüm halinde vermişler ona uygun alt yazı bulamadım elinde olan varsa pmlesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joke®™

zamundadan indirdim.ilk iki bölümü tek bölüm halinde vermişler ona uygun alt yazı bulamadım elinde olan varsa pmlesin

http://divxplanet.com/sub/s/147154/The-Prisoner.html
  • İlginç bir diziye benziyor bunuda alalım listeye.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.