Şimdi Ara

Supernatural tadında dizi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
19.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana SN tadında bir dizi önerir misiniz? Yani illa lucifer-mikail olayı da demiyorum, fantastik de olabilir. Mesela, KYLE XY 2.sezon 6.bölümde bıraktım sarmadı. Ne biliyim şimdiden teşekkürler.

• Supernatural'in şimdilik tamamını izlemedim ama gördüğüm kadarıyla her bölümde farklı bir konu,farklı bir yer gibi bir tarzı var.
    İzlemediysen bu tarzda Fringe'i önerebilirim.Hem bilimkurgudur hem SN gibi çoğu bölümde farklı şey işlenir.Tabi böyle dedim diye her bölüm bağımsız gibi yorumlanmasın.Genel bir konusu da var.
  • Ghost Whisperer verdi oda bitti.Türk Televizyonunda saçma sapan diziler mevcut:D
  • Her dizinin tadı farklıdır, bu dizinin tadı ayrıdır. Bu tatda dizi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 6 Haziran 2010; 22:21:34 >
  • Supernatural gibi dizi bulamassın bencede.Supernatural kara büyüler,hayaletler,vampirler,melekler,şeytanlar hepsi birden işleniyor.Ancak bunların sadace bir kısmını inceleyen dizilerde var.

Vampir olarak : The Vampire Diaries, True Blood
    Hayalet olarak : Ghost Whisperer
    Büyülerle kehanetlerle ilgili olarak : Legend Of The Seeker
    Süper güçler diyorsan da : Heroes, The 4400
    Meleklerle ilgili arıyorsan da 3 bölümlük mini dizi olan Fallen öneririm.
  • Buffy the Vampire Slayer,Charmed,Angel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Supernatural gibi dizi bulamassın bencede.Supernatural kara büyüler,hayaletler,vampirler,melekler,şeytanlar hepsi birden işleniyor.Ancak bunların sadace bir kısmını inceleyen dizilerde var.

Vampir olarak : The Vampire Diaries, True Blood
    Hayalet olarak : Ghost Whisperer
    Büyülerle kehanetlerle ilgili olarak : Legend Of The Seeker
    Süper güçler diyorsan da : Heroes, The 4400
    Meleklerle ilgili arıyorsan da 3 bölümlük mini dizi olan Fallen öneririm.

onur çok ciddi konuşmuşsun hiç muhabbetimiz yok sandım bi an
    neyse ben bu konuyu 2 ay önce açmıştım hortlatan arkadaş sağolsun. bakacağım önerilere. teşekkürler

• Super naturalı gecenin yarısında koymuşlar.Bence diyorum yeni sezonu neden 1 yıldır başlamadı.Başlamış bile.Haberim yok
  • vampir gunlukkleri bitnce supernaturale bslıım dedm.ılk 3 blumu izldm knu bsit efektler berbt bnde mi br sorun var yoksa dizi snradan mı acılio
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

vampir gunlukkleri bitnce supernaturale bslıım dedm.ılk 3 blumu izldm knu bsit efektler berbt bnde mi br sorun var yoksa dizi snradan mı acılio

telefondan yazdığın için mi böyle konuşuyorsun yoksa gerçekte de emo gibi misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissedCall

Supernatural'in şimdilik tamamını izlemedim ama gördüğüm kadarıyla her bölümde farklı bir konu,farklı bir yer gibi bir tarzı var.

İzlemediysen bu tarzda Fringe'i önerebilirim.Hem bilimkurgudur hem SN gibi çoğu bölümde farklı şey işlenir.Tabi böyle dedim diye her bölüm bağımsız gibi yorumlanmasın.Genel bir konusu da var.

O dediğin sadece ilk sezonda var. Kalan 5 sezon birbiriyle bağlantılı.
  • Yok. Zaten onu tek yapan da bu.

Ama yakın öneri istersen Buffy the Vampire Slayer önerebilirim.
  • quote:

vampir günlükleri bitince supernaturela başlayayım dedim. İlk 3 bölümü izledim, konu basit, efektler berbat; bende mi bir sorun var yoksa dizi sonradan mı açılıyor?

aha! benim gibi düşünen biri daha, yazdıklarına katılıyorum lakin forumda supernaturel bağımlısı çok, dikkatli ol.

not: mesajı düzeltmek epey zor oldu (=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 7 Haziran 2010; 19:15:01 >
  • Super Natural'i izlemem ama oradaki 67 Impala beni öldürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora
    quote:

vampir günlükleri bitince supernaturela başlayayım dedim. İlk 3 bölümü izledim, konu basit, efektler berbat; bende mi bir sorun var yoksa dizi sonradan mı açılıyor?

aha! benim gibi düşünen biri daha, yazdıklarına katılıyorum lakin forumda supernaturel bağımlısı çok, dikkatli ol.

not: mesajı düzeltmek epey zor oldu (=

dostum saol yazımı duzeltip alınti yaptıgn icin.telefndan yazınca boyle alıskanlık olmus ne yazıkki.
    Vampir gunluklerinin ilk sezonunu her bolumu 720p şekilde izledim ve asırı sevdim diziyi.sonra baktim supernaturalı herkes cok ovuyor.indirdin ilk seznun 3 bolumunu ve hayal kirıklgına ugradım .vampir g. yanından geçemez supernatural.en azından ilk 3 bolumunden sonraki fikrim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Her dizinin tadı farklıdır, bu dizinin tadı ayrıdır. Bu tatda dizi zor.

supernatural tadında dizi daha gelmedi, biraz da zor gelir
  • Carnivàle

Ayrıca bu diziyi izlemeyen, "ben dizi izledim" demesin arkadaş.. İddialıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 7 Haziran 2010; 20:22:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

off ooff bu diziyi izlemek istiyordum ama ekşi'de lavuğun biri Lost konusu içinde Carnivale'ın çok büyük bi sırrını yazmıştı. o yüzden izlememin hiçbir anlamı yok artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 7 Haziran 2010; 22:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

off ooff bu diziyi izlemek istiyordum ama ekşi'de lavuğun biri Lost konusu içinde Carnivale'ın çok büyük bi sırrını yazmıştı. o yüzden izlememin hiçbir anlamı yok artık...

Carnivale'ın atmosferi çok güzel, 30'ların Amerikasında geçiyor buhran dönemlerinde, ve genellikle çöl gibi kurak yerlerde dolaşıyor karnavalımız. Ben 17" monitörde izledim, 42" LCD'de mutlaka izleyecem tekrar. Müzikleri de çok çok güzel, sonunu bilseniz de izleyin bence. Altı üstü 2 sezon zaten.

• güzel dizi olduğunu biliyorumda yani öyle bi yerini yazmıştı ki o kişi,hani dizinin hiçbir anlamı kalmadı. sinir oluyorum Lost konusu içinde ne diye yazarlar ki başka bi dizinin en can alıcı noktasını

bu arada konuyu açan arkadaşa The X Files'ı tavsiye ediyorum Supernatural'le bi miktarda olsa benzer olarak...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.