Şimdi Ara

The Matrix Resurrections (22 Aralık 2021) | Keanu Reeves - Carrie-Anne Moss - Yahya Abdul-Mateen II (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
10
Favori
35.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Animatrix'i daha yeni izledikten sonra bu o kadar kötü göründü ki gözüme, anlatamam. Keşke AMX'in kısa hikâyelerini dizi bölümleri yapsalardı. 1000 kat daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 11 Aralık 2022; 7:4:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Hocam biz bu filmi unutmaya çalışıyoruz sen hatırlatıyorsun. Yapma  

• Ne güzel topic gerilere düşmüştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 12 Aralık 2022; 13:18:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav niye önlere çıkarttınız. Yöneticiler bu topigi silseler güzel olmaz mı?

• muaz1984 kullanıcısına yanıt

Siz de bundan şikayet ederek aynı şeyi yapmışsınız... bi dakika- 

• Keanu'yu benim gözümden düşürmüş filmdir bu. Aslında onu da anlıyorum adam Waçovski'lere her şeyini borçlu. Onlara hayır diyemedi büyük ihtimalle. Vefa meselesi gibi gördü belki de. Sonuçta Matrix sayesinde hayatı kurtuldu. Ama yani bu kadar kötü bişeyde de oynamazsın lan. Senelerce bekledik de çok iyi bi senaryo filan diyo, ya deme abi. İyi bi senaryo filan değil. Yalan söyleme bari. Yok, Keanu da bitti. Artık istediği kadar metroda yer versin, yemezler.

• Film rezaletti ya.

Keşke filmin senaryosunu top gun maverick ekibine yazdırsalardı.

Keanu reis Tiffany ile 1.5 saat barda flörtleşirdi. Sonra boş uçak pistinde motor sürerdi. Sonra alakasız şekilde tekne sürerdi. Kalan 1 saatte de zaman-mekan-ülke-düşman hiçbir şey belli olmayan cgi savaş sahneleri ve birkaç uçak sahnesi ile hızlandırılmış final yaparlardı. IMDB'de iyi bir yer elde ederdi.

Siz neden senaryo için uğraşıyorsunuz abi top gun gibi effffsane derin ve incelikli hikayesi olan epic bir savaş filmimiz var. Top gun ilk film yazarlarının 4. sınıf ABD çocuk filmlerinin yaratıcısı olmasından da anlarsınız top gun evreninin mükemmeliğini  yapın top gun maverick gibi film. diyalog, hikaye falan gerek yok. adamlar karlı ormana gitmeye üşenmiş, uçaktan düştükten sonraki sahneleri komple cgi yapmış :D

alemin enayisi siz misiniz ne uğraşıyorsunuz senaryo ile hikaye ile. :D hava kuvvetlerinden izin al birkaç uçak uçurt görüntüyü sesi kaydet. vizyona koy gitsin :D

Top gun maverick rotten tomatoes'te yüzde 95+ almış hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden. Matrix 4 ise 63 puanda kalmış :D

Puan verenler iki filmden birini uyurken izlemiş muhtemelen.  

• Melanie Thierry kullanıcısına yanıt

Matrix savunma ve koruma kalkanını keşke başka film üzerinden yapsaydın da , komik duruma düşmeseydin :)

• Abi ilk 3 seriyi yeni bitirdim arka arkaya efsane gerçekten . Sonra 4. filimi izledim şaka mı bu ya oldu mu şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLgaTe -- 29 Aralık 2022; 20:55:36 >
  • Şu film yerine morpheus'un gençliği, ne bileyim evrende başka kaptanların barış sonrası hikayesi filan anlatilsa çok daha iyi olurdu ya da filmde kısa bir sahne olarak geçen makinelerin bir araya düşmesi filan, gelen talebe göre de belki 4. Film çekilebilirdi. Yanlız yönetmen büyük iş başarmış, saçma sapan bir film çekip seriyi batırmak kolay iş değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye böyle bir film var, filmin yapımcıları, yönetmen, oyuncular, warner bros, çok mu mutlular bu filmden, devam filmleride düşünüyorlarmı acaba merak ediyorum bunları. Hayatın anlamını sorgulatan ilk filmden, neredeyse televizyon filmi kafasında çekilmiş bu filme, vay be Matrix e bunu yapan hayat bize neler yapmaz, bir de çok harika bir filmmiş gibi 2.5 saat izle izle bitmiyor, bi halt yediniz madem 90 dakika yapın baride bitsin gitsin insafsızlar, bu kadar zulüm edilirmi izleyiciye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziromen -- 13 Ocak 2023; 2:51:30 >
  • Ziromen kullanıcısına yanıt

Bu film gerçekten çok ilginç. Filmde defalarca resmen " yapımcı bu filmi bana zorla çektirdi, sanat, filmler falan filan herşey eski iyi yapıtların kalitesiz kopyaları olmuş" tarzı diyaloglar geçiyordu filmde hatırladıgım kadarıyla. Filmde defalarca karakterler WB'ye taş atıyor. WB'nin her sene yönetmene filmi çekmesi için teklif götürdügünü söylemişti sanırım bir röportajında. Olay gerçekten açık WB, yönetmene gidiyor bak en sonunda ya sen çekersin bu devam filmini ya da başkasına çektiririz diyor ve yönetmen de hmm öyle mi madem benim efsane işimi yok edeceksiniz o zaman onu da kendi yarattıgım gibi ben yok ederim demiş.

Ve film tabiki milyonlarca dolar zarar ile kapatıyor gişeyi. Bana deserlerdi ki Matrix filmi çıkacak ve gişede patlayacak diye sen ne içiyorsun ver beraber güzelleşelim derdim  

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.