Şimdi Ara

The Mandalorian (2019 - 2023) | Disney (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
26
Favori
28.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, diziye başlamayı düşünüyorum, SW'nin tüm filmlerini izlemiş biriyim, dizi hakkında spoiler vermeden mesajımı alıntılayıp ufak bilgilendirmeler yapabilmeniz mümkün mü?

İnternette çok araştırma yapmıyorum spoiler yememem konusunda, dizi hangi zaman diliminde neyi anlatarak geçiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ategnatos

Merhaba, diziye başlamayı düşünüyorum, SW'nin tüm filmlerini izlemiş biriyim, dizi hakkında spoiler vermeden mesajımı alıntılayıp ufak bilgilendirmeler yapabilmeniz mümkün mü?

İnternette çok araştırma yapmıyorum spoiler yememem konusunda, dizi hangi zaman diliminde neyi anlatarak geçiyor?
    Heryerde sw hayranı olan olmayan diziyi övüyor sen sw fanısın ama seyretmedin birde spoiler yemeden. Bilgi neden istersinki amaç ne hay allahım ya her bölüm 30 dk zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney yapımı, Disney'in yaptığı işlere pek iyi bakmıyorum, bir diziyi izlemeden önce biraz bilgi fena olmaz, o yüzden spoiler'siz yorum istedim, haftaya işlerim bittiğinde izleyeceğim, laf söylemek için mesajları alıntılamanızı anlamıyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Canon içinde de Jedilar'a karşı savaştılar

@` quaD. Revan, Vader'ı revani yapar. Vader, Obi-Wan tarafından sakat kalıp yürüyen fırının içinde olmasaydı ve psikolojik olarak yıkıntı olmasaydı o zaman Vader kazanırdı belki de. Vader'ın karşısında güçlü bir force kullanıcısı var ama Revan sadece saf güç değil zeka, taktik yönüyle Batman seviyesinde bir karakter.
    Dediklerim canon Vader için geçerli Legends Vader ne kadar güçlü çok bilgim yok.

Alıntıları Göster
    Revani yapamaz.Vader'ın legendste yaptıklarının sınırı yok resmen.ve Vader'ın psikolojisi onu yıkıntı yapmıyor,aksine daha güçlü yapıyor. Bir keresinde Maul ile Vader savaşırken Maul Vader'ın gücünü anlayamayıp nasıl bu kadar güçlüsün neyden bu kadar nefret ediyorsun gibi bir şey demişti,Vader da kendimden nefret ediyorum diye cevaplamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Revani yapamaz.Vader'ın legendste yaptıklarının sınırı yok resmen.ve Vader'ın psikolojisi onu yıkıntı yapmıyor,aksine daha güçlü yapıyor. Bir keresinde Maul ile Vader savaşırken Maul Vader'ın gücünü anlayamayıp nasıl bu kadar güçlüsün neyden bu kadar nefret ediyorsun gibi bir şey demişti,Vader da kendimden nefret ediyorum diye cevaplamıştı.

Alıntıları Göster
    Canon vader için konuştum içinde her türlü duygu var adamın öfke nefret pişmanlık tereddüt bunlar legends içinde belki daha güçlü yapabilir ama filmlerde sadece daha dengesiz yaptı, karşısına uzun yıllar ışın kılıcı almamış ihtiyar Kenobi'ye ve hiç kılıç eğitim almamış Luke dışında düşmanı olsaydı daha da net görürdük.
    Canon ile legend kıyaslamak çok mantıklı değil biliyorum ama soruyu soran kişi muhtemelen canon Vader'ı kast etti o yüzden onla kıyasladım.

• Bu baby yoda işi nasıl sonlanacak sizce?

• Evren hakkında hiçbir bilgim yok ama acayip keyif alıyorum. Prodüksiyon anlamında gördüğüm en iyi dizi olabilir. Rpg oyunu havası var demiş biri aynen katılıyorum. Çok sevdim çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Evren hakkında hiçbir bilgim yok ama acayip keyif alıyorum. Prodüksiyon anlamında gördüğüm en iyi dizi olabilir. Rpg oyunu havası var demiş biri aynen katılıyorum. Çok sevdim çok.
    Birkaç yıl önce iptal edilen Star Wars 1313 adlı bir oyun vardı. Oyunda ödül avcısı bir ana karakter vardı ve takip cihazları ile kaçakları yakalayıp ödülünü alıyordu. Ana karakteri seslendiren kişi de Wilson Bethel(Bullseye) Bu oyunun ilk haliydi tabii ve Mandalorian ilk bölümle çok ciddi paralellik var. Daha sonra George Lucas oyunda birden değişiklik yapıyor ve ana karakteri çıkartıp filmlerde gözüken Boba Fett karakterini ana karakter yapıyor. Boba Fett, Mandalorian zırhı kullanan bir karakter. Görsel olarak altta oyundan ve diziden zırhlar var arada çok az fark var. Dizinin oyun havası verme nedeni bence bu iptal edilen oyundan ciddi olarak esinlenilmesi. Dizi için bugün nasıl "jedi yok sith yok ışın kılıcı yok ana olaylar yok kendi çapında" deniyorsa oyun da birkaç yıl önce aynı özelliklerle anılıyordu. Ben de Star Wars 1313 niyetine izliyorum diziyi biraz da

• gayet beğendiğim severek izlediğim diziydi
    2. sezonu merakla bekliyoruz
  • Dizi çok güzel olmuş valla bu kalitede devam ederler umarım. Sonu filmler gibi olmasın da

• Diziyi bitirdim. Yedinci bölümü çok sevdim, bence en iyi bölüm yedinci bölümdü. Biraz ağırdan almışım diziyi onu fark ettim, araya pek çok şey girmiş. Neyse şeyi soracaktım.

Bu finalde baby yodanın boynundaki kolye neyin nesiydi? Tekrar göreceğimi sanmıyordum diyor Mando, orada neyi kastetti?
  • amerikadan kardan yoda fotoları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çok kötü ya çok güldüm

• https://www.amazon.com/Star-Wars-N-A-SW1/dp/B084PTVQLZ/ref=sr_1_2

Hareketli bebek yoda Fiyatı 60 dolar.Ah keşke bizde 60 doları 60 birime alabilseydik...
  • Şu diziyi izlerken nedense Witcher 3 hazzı alıyorum. RPG oyunu havası var

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Çok tatlı.
  • Muhteşemdi, muhteşem. Star wars evrenini ilk 3 filmi izleyip bırakmıştım bana hitap etmiyor diye ancak bu diziyi çıtayı alıp zirveye taşımış. 10/10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Star wars evrenine yeni giriş yapıyorum sorumu mazur görün ama Canon darth vader ile legends darth vaderi nasıl kıyaslıyorsunuz arkadaşlar?

Canon Darth vaderi hangi filmde gördük ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Mayıs 2020; 4:4:9 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sadece film olarak değerlendirme, 2014'den sonra çıkan tüm SW içerikleri canon. Benim bildiklerim, Marvel'in 2015-16 ve 2017-18 Vader çr serisi, Paul Kemp'in Lords of the Sith kitabı ve Vader Immortal ile Fallen Jedi oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Sadece film olarak değerlendirme, 2014'den sonra çıkan tüm SW içerikleri canon. Benim bildiklerim, Marvel'in 2015-16 ve 2017-18 Vader çr serisi, Paul Kemp'in Lords of the Sith kitabı ve Vader Immortal ile Fallen Jedi oyunları.
    yani legends evreninde olan her şey yok mu sayılıyor? ölen karakterler falan aslında ölmemiş mi sayılıyor? yoksa onlar halen ölü mü?

sonuçta canon evreni legends'den 34 sene sonrasını, mandolarian dizisi ise legens'ten 10 sene sonrasını anlatıyor ya?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.