Şimdi Ara

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Türkçe Yama İstek; (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
5.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bundan başlayıp geriye doğru gitsen. önceki oyunlar bunun yanında pek o kadar güzel durmuyor. The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Türkçe Yama İstek; 

• Ben de oynamayı çok istiyorum. Bir kere switchde bir kere de pcde bitirdim ama eğer yama yapan birileri çıkarsa pcde bir daha bitirmek istiyorum en azından her şeyi anlarım. İnşallah birileri çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan olduk galiba sesimizi duyan olmadı :(
  • Switchde baya oynadım valla anlasam şu işten ben el atardım. Bekliyoruz bakalım. Nintendo türkiye piyasasında olmadığı için oyunu bilen insan sayısı da tr de epey az. O yüzden el atan yok. Varsa yoksa gta.
  • MindWalker kullanıcısına yanıt

Zelda'nın her oyunu kral, hem son oyunun çevirisine talip çok... Bendiğer oyunları da çevireyim ki son oyuna geldiklerinde hikaye olarak sıkıntı çekmesinler. Serinin hikaye durumu bayağı karışık.

• Hocam the minish cap çevirebilirsen çok iyi olur emulatorle pspden oynuyorum efsane

• coskunumut C kullanıcısına yanıt

İnşallah...

• Konuyu ağlama duvarına çevirenleri bloklayınca daha bi güzel oldu. Bu arada rewo eski zeldaları çevirerek en iyisini yapıyor. Çünkü o oyunların bugün bile gideri var. "önceki oyunlar bunun yanında pek o kadar güzel durmuyor." cümlesi ise zeldayı bilmeyen birinin kuracağı bir cümledir. Zeldayı bilen öyle bir cümle kurmaz. Beyler Zeldanın her oyunu birbirinden iyidir. Bu eski bu yeni diye ayrım yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 2 Ocak 2021; 3:22:48 >
  • Sanırım bu konudan bir ses çıkmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Ben birinci oyundan başlayıp sırayla çeviriyorum. Son oyuna ne zaman sıra gelir de çeviren biri çıkmazsa çeviririm, ama ne zaman bilemem...

Hocam sanırım a link to the past ı tamamlamışsınız. Nasıl kullanabiliriz yamayı. Switch için uygundur sanırım

• narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

Switchte snes emülatör varsa kullan, ama verdiğim rehberi muhakkak okumalısın. Yamayı nasıl kuracağın imzamdaki Youtube kanalında mevcut.

• Bildiğim kadarıyla Switch'in bir emu desteği yok, Eğer A Link to The Past varsa da Online servis ile abone olunan sistemde vardır. Bir de A Link to The Past'ın Switch için yapılan bir Remake'i var diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Ondan haberim var da ses seda çıkmadı. Olsa ona da yapardık.

• rewold R kullanıcısına yanıt
    Switch kırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Belki oyun malum ortamlara düşmüştür hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Türkçe Yama İstek;

Dil dosyasını açmayı ve paketleme yapmayı başardık. Yamayı sağlam ellere teslim ettim. Türkçe karakter sorunu var gibi ama belki çözebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doganx33 -- 20 Ocak 2021; 11:44:8 >
  • Doganx33 D kullanıcısına yanıt

Bu müthiş bir haber, peki çeviri işini kim yapacak? Manuel mi makine mi? Biraz daha bilgi süper olur.

• Haydi inşallah makine çevirisi de yeterli olur bence gayet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doganx33

Dil dosyasını açmayı ve paketleme yapmayı başardık. Yamayı sağlam ellere teslim ettim. Türkçe karakter sorunu var gibi ama belki çözebilirler.

Saol doğan dostum umarım iyi bir yama gerekli destekle çıkarabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doganx33

Tebrikler.tesekkurler gelişmeleri bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Microphone Not Found

Bildiğim kadarıyla Switch'in bir emu desteği yok, Eğer A Link to The Past varsa da Online servis ile abone olunan sistemde vardır. Bir de A Link to The Past'ın Switch için yapılan bir Remake'i var diye hatırlıyorum.

switch emu - yuzu emulatör

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.