C

Onbaşı
25 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar size artık takıntı yaptığım konudan bahsetmek istiyorum. Ben yıllardır ios cihaz kullanıyorum. Haliyle böyle sorunlar da pek yaşamadım. Ama son zamanlarda gerek fiyatı gerek (sözde) sunduklarından ötürü android tarafına kaydım. Kaymaz olaydım bin pişman oldum. Aklımın almadığı düzeyde sorunlar yaşıyorum. Ve bu benim 3. Android cihazım. Sürekli alıp iade ediyorum. Bir çok sorun var lakin içlerinden beni en çok ekarte eden sorun videoların gözle görülür düzeyde kasması. Evet Netflixten bir içerik izlerken,youtube da 60fps takısı olmayan tüm videolar kasıyor. Daha önceden hiç böyle bir problem yaşamadım iphone tarafında. Bu panelle mi alakalı bilmiyorum ama sorunun bir çözümü varsa, benim dışımda bu sorundan şikayetçi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ve işin en tuhaf tarafı ben bunu gidip Xiaomi mi store a götürdüm ordaki arkadaş diyor ki bu kasma değil. Yani bir sorun Yok diyor. Demek istediğim şey de zaten tam kasma değil,örnek vermek gerekirse videolarda fps düşüşü ve anlık kare atlama olarak tarif edebilirim. Cidden çok sıkıldım artık bu konuyu açma kararı aldım kendimce. lütfen bunun bana mantıklı bir açıklamasını yapın.

Merhaba ben Apple'dan Xiaomi ye geçtim fakat şöyle bir problemim var;

Mesela whatsapptan birisi bana mesaj atıyor o mesaja girmiyorum,daha sonra o girmediğim kişinin mesaj bildirimi bana başka birisi yazdığında her seferinde o yeni yazan kişinin bildirimi ile birlikte geliyor. Ben bunu kapatmak istiyorum yani yenilenen WhatsApp bildirimlerini. Yani kısacası bir kişiden bir kere bildirim gelmesini istiyorum. Zaten önemli olsa ben mesaja girerim neden bana sürekli aynı şeyi gösterip duruyor her yeni mesajla? Bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun yoksa cihazı iade edip Apple a geri dönücem sanırım.

Merhaba. Ben shop4tr.com diye bir siteden witcher 3 complete edition aldım switch için. Sonradan öğrendim sanırım bu oyunda bölge ile alakalı kısıtlamalar varmış. Her bölgede her dil desteği yokmuş sanırım. Ben oyunu aldım şuan kargoda. Merak ettiğim şey ben oyunu Türkçe oynayabilecek miyim? Şuanda ingiltereden geliyor. Bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? CDPR'in sitesinde sadece avrupa bölgesindeki oyunlar için türkçe dil desteği gözüküyor. Acaba bana gelecek oyun UK mi olur EUR mu? Daha önceden bu siteden alışveriş yapan varsa bu konuya yazarsa çok yardımcı olur.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.