Şimdi Ara

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Türkçe Yama İstek; (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
5.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun çok detaylı olduğunu biliyorum. Fakat teknoloji sağolsun opengpt ile 1 haftalık iş tabi mümkünse :)

• Ben yapmak icin zamanında uğraştım dosyalarada eristim çeviride yaptım ama oyunda karakter sınırı var 1 hark fazla yada eksik yaptimi oyun açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt

belki çözemediğiniz teknik bir sorun olmuştur?

• Valla hocam elden ele şu konuyu yetkili kişilere ulaştıralım ya :D

• tsubasaozoora kullanıcısına yanıt

hocam bende 960m var ve çok çok rahat oynuyorum. Youtube da bsod gaming kanalını izleyin adım adım sorunsuz oynarsınız kartınız fazlasıyla yeterli.

• sanguchii kullanıcısına yanıt
    Osurmakla meşgüldür
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt

Zarzurt Hocam Hızır Gibi oldu, Yetiş Zarzurt diyoruz her çeviri için  

• Şu oyunu çeviren birileri çıkmıyor ya şaka gibi. Oyun gelmiş geçmiş en iyi ilk 20 oyuna girebilecek düzeyde bir oyun ama kimse el atıp çevirmiyor maalesef. Bir ara birileri çeviriyordu sonradan ses seda çıkmadı, öylece kaldı. Şuna bir el atın yahu !!!

• O kadar sızlanacağınıza gidin dil öğrenin siz çevirin.

• çeviri işinden anlayanlar bir el atarsa bende Türkçe oynamak isterim.. Güzel olur.. konu up..

• Böyle saçma sapan konuşanları görünce uyuz oluyorum... Ben çevirmen değilim, dil bilmek ve programlama bilmek zorunda da değilim, bu insanın kişisel tercihi kimseyi ilgilendirmez. Belli düzeyde İngilizce biliyorum ama yetersiz tabi. Konu benim veya başka bir insanın İngilizce bilip bilmemesi de değil. İngilizce bilse dahi insanlar oyunu kendi dilinde oynamakta isteyebilir ve kendi dilinde oyun oynamanın hazzı bambaşka. Burada yapılan serzenişler, İngilizceye hakim ve programlamadan anlayan Türkçe yama yapan arkadaşlaradır. Fikirlerinizi kendinize saklayın ve yardımcı olmayacaksanız da gereksiz yere muhalefet olup akıl vermeyin güzel kardeşim... İnsanlar forumun ''Türkçe Yama'' bölümünde çıkıp ''O kadar sızlanacağınıza gidin dil öğrenin siz çevirin'' cümlesini kurabiliyor. İstersen forumun bu bölümünü kapatalım ve İnsanlara ingilizce öğretmek için yeni bir bölüm oluşturalım oradan insanlara ingilizce öğretelim. Bu bölüm neden var ki ? Tek bir cümle ile forumun koskoca bir bölümünü gereksiz ve anlamsız kıldınız. Hayret ettim doğrusu, üstün ilminizden ve bilginizden birazda bize bahşeder misiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan Oğur -- 27 Aralık 2020; 10:58:56 >

• Adol125 kullanıcısına yanıt
    Bu şey değil mi ya gpt3 alerjisi olan tayfa (•‿•)
  • Konuyu yardımcı olabilecek arkadaslarimiz var mi diye açtık boş boş konuşmanın âlemi yok.
  • Erkan Oğur kullanıcısına yanıt

İstediğin kadar uyuz olabilirsin. Bir sürü makine çevirisi yapan var "dil öğrenin kendiniz çevirin" dedim diye bana kızacağına "niye çevirmiyosunuz" diye tek tek etiketleyip onlara kız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 28 Aralık 2020; 2:34:10 >
  • Halen bi haber yok mu bu kadar istek olduğu halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerus -- 28 Aralık 2020; 2:27:9 >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt

Konu sadece makine çevirisi yapanlar veya sadece normal çeviri yapanlar ile ilgili değil. Konu çeviri yapanlar ile ilgili, işi saptırıp araya makine çevirisi yapanları neden katıyorsun ? Türkçe yama ve Türkçe yama istek bölümlerine girip ''O kadar sızlanacağınıza gidin dil öğrenin siz çevirin'' gibi saçma bir cümle kurman mantıksız ve gereksiz, kimseye faydası yok. Ben zaten oyun çevrilmiyor diye sitem edip oyunun çevrilmesi gerektiğini belirttim. Sende çıkıp neden çevirmiyorlar diye onlara kızmam gerektiğini söylüyorsun. Yazdığımı bir tarafınla okuyorsun herhalde... Odunla mı konuşuyorum ? Üstün iliminiz nerede ? Neyse forumu ve konuyu kirletmekten başka bir faydanız yok beni de alet ediyorsun, çok sağ ol ben almayayım...

Cevap yazma lütfen!

• Erkan Oğur kullanıcısına yanıt
    Hocam kaale alma şunu konuyu saptirmayalim boşver.
  • Efsane olur. Switch te oynarım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birinci oyundan başlayıp sırayla çeviriyorum. Son oyuna ne zaman sıra gelir de çeviren biri çıkmazsa çeviririm, ama ne zaman bilemem...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.