Şimdi Ara

The Last Of Us'un PS4 Sürümü Tekrar Göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde CNN Türk'de Sercan Sülün'ün The Last Of Us'ın PS4 sürümü hakkında söylediklerini neredeyse hepimiz biliyoruz. Bu olayların ardından Sony bu söylemleri red edercesine söylediği, "Söyleyecek bir şey yok." sözünden sonra bugün çıkan bazı haberler, söylenecek şeylerin hala olduğunu bizlere gösteriyor.

Sony cephesinden sağlam bilgiler taşıyan isimlerden biri olan Pete “Famousmortimer” Dodd, bugün NeoGAF'da bazı söylemlerde bulundu. Pete, "Sony'nin söyleyecek bir şeyi yok fakat bu doğru." sözcüklerini kullanmaktan kaçınmadı.

Tabiki The Last Of Us'ın PS4 sürümü bu kadar haberle kalmıyor, Dualshockers takipçilerinden olan IH8YH, bugün GameStop Almanya'nın yerel mağazasından bir resim almayı başarmış.

Görseldeki çıkış tarihleri, 17 Mayıs 2015 ve 16 Kasım 2014, öylesine yazılmış gibi görünüyor. Ayrıca iptal edilmiş oyunlardan olan, Star Wars 1313'ü de görebilmemiz mümkün. Fakat GameStop, iptal edilmiş oyunları bünyesinde tutan bir yapıya sahip. Geçmişte bunların örneklerini görmüştük. Ayrıca görselde yine ilginç bir oyun görebilmemiz mümkün, Tomb Raider'ın yeni oyunu Arbeitstitel'de PS4 için listelenmişe benziyor.

http://www.dualshockers.com/2014/03/28/the-last-of-us-for-ps4-is-real-according-to-insider-game-listed-in-gamestop-germanys-system/
    http://pausemenu.com/last-usin-ps4-surumu-tekrar-gorundu/

The Last Of Us'un PS4 Sürümü Tekrar Göründü

• Rezil etmesin bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevemedim şu oyunu,çok zor aşırı kasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

sevemedim şu oyunu,çok zor aşırı kasıyor

hocam imzandaki god of war çok daha zor bence. bitirene kadar canım çıktı. last of us o kadar değil
  • Star Wars 1313 iptal oldu, buradan yola çıkarsak listeyi yapan sallamış bence.
  • PS4'e gelse ne gelmese ne. PS3'de PS2 HD çakması oyunlardan geçilmiyor. PS4'de de PS3 oyunlarını ısıtıp ısıtıp sunsunlar millet çorba gibi içsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

PS4'e gelse ne gelmese ne. PS3'de PS2 HD çakması oyunlardan geçilmiyor. PS4'de de PS3 oyunlarını ısıtıp ısıtıp sunsunlar millet çorba gibi içsin.

PS3'te oynayamayan veya bitirmeyen oyuncular mutlaka vardır diye düşünüyorum. Açıkcası çok tutmuş bir yapımın PS4'te ısıtılıp,biraz daha iyi grafiklerle sunulması pek rahatsız edici gelmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

PS4'e gelse ne gelmese ne. PS3'de PS2 HD çakması oyunlardan geçilmiyor. PS4'de de PS3 oyunlarını ısıtıp ısıtıp sunsunlar millet çorba gibi içsin.

PS3'te oynayamayan veya bitirmeyen oyuncular mutlaka vardır diye düşünüyorum. Açıkcası çok tutmuş bir yapımın PS4'te ısıtılıp,biraz daha iyi grafiklerle sunulması pek rahatsız edici gelmiyor bana.

PS3'de oynayıp bitiren fakat PS4'de de tekrar tekrar oynamak isteyen oyuncu sayısı da oldukça fazla. Bazı yapımların bu şekilde tekrar PS4'e gelmesi kadar mantıklı bir olay yok bence.
  • Phantom Pain'i seneye Haziran'da bekliyorum demek ki bu sene Kasım'da gelecekmiş. Süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnmaskYourDesire

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

PS3'de oynayıp bitiren fakat PS4'de de tekrar tekrar oynamak isteyen oyuncu sayısı da oldukça fazla. Bazı yapımların bu şekilde tekrar PS4'e gelmesi kadar mantıklı bir olay yok bence.

zaten kazanmadığı odul yok silip supurdu herseyi . uzun ama bayaaa uzun oldu boyle oyun gormeyelı ps2 donemınden beri gordugum en ıyı oyun . gercekten helal olsun adamlara . ps4 e cıkması ne kadar ayrıcalıklı bı oyun oldugunu gosterıyor.oyunu 3 kere bıtırdım hıc sıkılmadan (dediğim gıbı suan hangı oyunu oynarsanız oynayın 1 kereden sonra bı daha acmazssınız oyunu ) zaten yapmasalardı tepkı olurdu . suan oldugu gıbı.....

• quote:

Ben PS'e PS4 ile geçtim ve bu oyunu oynama şansım olmadı. Şuan büyük bir heyecanla bekliyorum çıksın diye. Ben ve benim gibi birçok oyuncu var. Herşeyi kendi açınızdan değerlendirmeyi bırakın bence.
  • Ben ps3 te bitirdim oyunu sonrasında ps3'ü satıp ps4 aldım sattığıma pişman oldum. Yenilenmiş oyun içi grafiklerle ps4'e çıksa yine gider alırım. Kesinlikle arşivlik bir oyun.

Oyunun ciddi bir potansiyeli var, Neil Druckman'da daha önceden yeterli talebi görürsek ps4 sürümünü yapacaklarını söylemişti.

Sony pazar araştırması yapmadan zararına ps4'e oyun çıkaracağını zannetmiyorum mutlaka talebi gördükten sonra bu karar alınmıştır.
  • 3 kere PS3 de bitirdik 3 kere de alır PS4 de bitiririz.
    Grafikleride infımısdan kılzon' dan falan iyi olur kesin.
  • Last of us son perdeydi.3'ün ihtişamlı vedasıydı ve ayakta alkışladık.
    Ps3 için mini bir arşiv kararımdan vazgeçip herşeyi satınca last of us'da gitmişti ve daha kötüsü left behind dlcsini oynayamadım.
    Şimdi ise umarım dlc ile birlikte bir pack halinde gelecek ve mavi kutuyu arşivime koyacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Last of us son perdeydi.3'ün ihtişamlı vedasıydı ve ayakta alkışladık.
    Ps3 için mini bir arşiv kararımdan vazgeçip herşeyi satınca last of us'da gitmişti ve daha kötüsü left behind dlcsini oynayamadım.
    Şimdi ise umarım dlc ile birlikte bir pack halinde gelecek ve mavi kutuyu arşivime koyacağım

İnşAllah hocam, bende öyle erkenden sattım ps3'ü bi kere daha oynayamadan bu sanat eserini merakla bekliyorum artık.
  • hadi hayırlısı çıksınlar artık :D
  • quote:

Al iste sacma sapan bir yorum.Yillarca Ps3 sahibiydim,butun excleri oynadim bitirdim,PS4 icin kaynak yaratmak icin cihazi satmistim ki bu oyun cikti..oynamak nasip olmadi.Benim gibi binlerce kisi var bu oyunu ps4'e bekleyen.PS3'de oynayip yeniden oynamak isteyen.PS2'nin HD cakmalari nedir yahu ? Anlamsiz bir cumle.Sanirsin PS3'e hic oyun cikmadi.Bir onveki neslin basarili oyunlari elbette yeni platforma tasinir.Oynamak isteyen de oynar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun gelmeyecek işte PS4'e, zorlamayın artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.