Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tr ye gelmiycek diye bişey duymuştum hocam ama doğru mu bilmiyorum,Amerika'ya özel galiba Ellie edition

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Hadi ya Bende diyordum bu sürüm Amazon.de'de felan neden yok demek o yüzdenmiş. Sağlık olsun

• Bu nesil en çok bekledigim oyun tartişmasiz, az kaldi geliyor şaka maka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 116 Gün Kaldı !!

• Tsushima kullanıcısına yanıt
    Oyunun adı Final Part değil Part 2, eğer Joel ve Ellie aynı anda ölürse sıkıntı olur Part 3 veya Final için.

Ayrıca Part 2'nin final olduğuna dair kaynak alayım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce collector edition fiyatı ülkemizde kaç lira olur?

• Mvitamini kullanıcısına yanıt
    Düz 1000₺ bence aşağısı olmaz

• Death Stranding 1300 TL'den çıkmıştı. Umarım 1000 TL olur.

Figür pek kaliteli gözükmüyor ama çanta çok hoşuma gitti benim. O da gelmiyormuş zaten, special alıp geçeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 2 Şubat 2020; 18:13:25 >
    1499₺

• Kesinlikle collector alacağım ama fiyat çok önemli işte

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ben o civar olacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

116 Gün Kaldı !!
    Ertelenmeseydi yavaş yavaş geri sayıma hazırlanıyorduk, neyse hayırlısı bakalım kaldı 115 ;)

• Şimdi beni yine yanlış anlayanlar ya da anlamak istemeyenler olacaktır fakat Oyun Derecelendirme Kurulu "ESRB" Last of Us: Part 2'yi derecelendirdi ve ortaya şöyle bir durum çıktı:

Blood and Gore - Kan
    Intense Violence - Yoğun Şiddet
    Nudity - Çıplaklık
    Sexual Content - Cinsellik
    Strong Language - Ağır Dil
    Use of Drugs - Madde Kullanımı
    -----------------------------------
    Aynı seyler Last of Us'da vardır diyenler olabilir lakin Çıplaklık ve Madde Kullanımı'nın ilk oyunda ki uyarılar arasında olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz, aşağıda ki uyarılar ise İlk oyuna ait:
    Blood and Gore
    Intense Violence
    Sexual Themes
    Strong Language
    -----------------------------------
    Peki bunlardan nasıl bir çıkarım yapmak ihtimal dahilindedir? Ellie ve Dina'nın Cinsel içerikli sahnelerini görebiliriz, veya Ellie'nin ya da farklı birisinin tecavüze uğradığını tahmin edebiliriz, Naughty Dog ilk kez bir oyununda her yönüyle ağır sahneler içericek bir yapım geliştiriyor, ve bu olayı Paris Game Week 2017'de yayınlanan video'da daha iyi şekilde görebildik, hala anlamak istemeyenler var fakat Last of Us: Part 2, kim ne derse desin o dünya'nın gerçekliğini yansıtmak için, empati yapmamız ve duygularımızın daha keskin olması için yoğun ve ağır bir oyun olacak, Neil Druckmann, ilk oyuna göre daha katı bir oyun olacak demesine rağmen hala İlk oyunda böyle olmuyordu ki diyenler falan var, arkadaşlar Part 2'nin ne denli yoğun bir oyun olacağını PGW 2017'de 2 - 3 kişinin bir kızın kolunu parçaladığı ve o esnada kameranın yer "değiştirmemesi" durumunda daha iyi farkettik, uzun lafın kısası, bazı arkadaşlarımız Last of Us evreni sanki Masal dünyasından fırlamaymış gibi muamele edip insanları yargılamasınlar lütfen, çünkü dediğiniz şeyler gerçeği yansıtmıyor dostlar, herkese iyi forumlar iyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 3 Şubat 2020; 10:7:51 >

• Oyun +17 almış len kızın kolunu parçalıyorlar vb bu nasıl 17 the last of us da bile aman aman bir şey yokken 18 di gerçi yaş sınırlaması çok önemli bir olay değil

death stranding 200$, TLOU II 170$. death stranding türkiye'de iyi fiyattan çıkmış us fiyatına göre, aynı oranla 1100'e çıkması lazım.
  • 114 Gün Kaldı!!

• Tsushima kullanıcısına yanıt
    Bu yazılanlar tercih meselesidir ben bir sinema filminde kan, şiddet, çıplaklık, cinsellik, küfür, madde kullanımı gibi mevzuları görmekten rahatsızlık duymuyorum film bana hitap ediyorsa izlerim içinde bunların olması önemli değil iğrenç demem. Ama belirtilmesi lazım. Çocuğumla eşimle izlemem ama kendim tek izlerim. Oyun içinde aynı şey geçerli yapımcı belirtsin alan alır. Bunlar hayatın gerçekleri hayatta bunların bin beteri var kanı görünce ıyyy iğrenç diyenler şuradan çok uzağa gitmesin güneyimizde Suriye'de olanlara baksın F16 nın pwrçaladığı yaktığı cesetleri izlesin gerçek hayat oyunlardan çok daha can yakıyor

• Bu oyun niye Ellie üzerinden yürüyor, ilk oyunda olduğu gibi daha çok Joel a odaklansalar olmaz mı ? Yok Ellie nin kız arkadaşı,yok cinselliği,geçmişi bilmem neyi, hiç ilgi çekici gelmiyor bu bana, Ellie mi kontrol edeceğiz devamlı,ana hikaye ve başrol o mu? Amaç bir kadın kahraman mı yaratmak ,nedir bu Ellie takıntısı.Açıkcası hiç merak etmiyorum tecavüze mi uğramış,hamileymiş,eşcinsel miymiş, anası babası kimmiş yani ilgi çekmiyor.Benim gibi düşünenler vardır muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kun0s -- 4 Şubat 2020; 13:23:31 >
  • kun0s K kullanıcısına yanıt
    Nedir bu joe takıntısı ?

Amaç kadın bir kahraman yaratmak mı ? cümlesini de anlamadım. Var sayalım kı kadın bir karakter yaratmak istemişler, bunda yanlış veya kötü olan nedir ?

Yapımcı firmanın yaptığı işler ortada.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.