Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba çocuğa PlayStation 5 aldık ama bu oyunu istiyor birkaç tane kutulu buldum ps4 oyunu geriye uyumlu olduğunu biliyorum ama satan birkaç kişi çalışmaz dedide. Bir sormak istedim kutulu cdli olarak alsak çalışıyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışır hocam..

• hala ps5 upgrade bekleyenler burda mı? THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU  kuruduk ya. çıkartın şu patch i artık.

• Master Willem kullanıcısına yanıt
    60 FPS oldu zaten oyun daha ne yapsınlar ki..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brnbry kullanıcısına yanıt

dualsense? multiplayer?

• zfr cn kullanıcısına yanıt
    ps4 oyunu ps5 e takarsan çalışır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • abby kısmı evet leş

• Oyunun TR surumunde bazi cutscene'lar kaldirilmis mi bana mi oyle geliyor? Daha oyunun basindaki parti sahnesini direk atmislar sanki. 2020'de oynadigimda vardi boyle bi sahne.

• Baba seni yapan elleri öpeyim ya. Ne oyunsun sen öyle

• Master Willem kullanıcısına yanıt
    Ben bekliyorum halen, inat ettim gelene kadar da ps5 de tekrar oynamayacağım iyice özlemiş olurum ve tekrar oynadığıma tam değer.

Büyük ihtimal 2023 de Factions ile beraber gelecek ps5 güncellemesi de.

• Efsaneyi biraz geç de olsa bugün itibariyle tamamladım. ND, siz nasıl adamlarsınız yaa. Bu nasıl oynanış, bu nasıl senaryo, bu nasıl hikaye anlatımı, bu nasıl grafik, bu nasıl atmosfer, bu nasıl ikilemde bırakma. 🙂

Spoiler vermeden şunu diyeyim sadece. Bu oyun insana asla tek taraflı bakmamayı öğretiyor. Herkes kendine göre haklı aslında. Bu nerden baktığınıza göre değişiyor.

Özetle bu alemde BANA GÖRE zirve Rockstar ve Nd dir 😀

Red dead redemption 2 de nasıl farklı duyguları doyasıya yaşadiysam bunda da aynılarını yaşadım. İki firma da bu iki oyunla ders verecek seviyede iş yapmışlar.

• Ps4 kutulu oyununu ps5 e takarsak ps5 yaması kuruluyor mu ?

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    kurulur hocam, o güncelleme olarak geldi zaten 60 fps yapıyor oyunu

• Tartışmasız son zamanlarda oynadığım en iyi oyun bu.

• çıktığından beri hiçbir oyun şu çıtayı yakalayamadı. bakalım gow belki fikrimi değiştirir. yalnız şuna bir ps5 patch çıkarsalar dualsense özelliği ekleseler net 2-3 sene daha götürür her şekilde

• Ps4 konsolda ilk çıktığında oynamıştım. Araya bayağı süre girdi. Şimdi ps5 3d kulaklık ve 60 fps tekrar başlayayım diyorum. Hazır bölüm tasarımları, bosslar, animasyonları unutmuşken aynı tadı alırım diye umuyorum :)

• Oyunun Special Editionu zamanında Türkiye'de kaçtan satıldı?

• Oyun 99TL'ye düşmüş.

Çerez parası neredeyse , kaçırmayın arşivde kalsın ilerde Plus'a gelsin gelmesin bence evladiyelik oyun :)

• 99 tl

bedava

• 2 ay önce 200 Tlye almıştım, 99 TL ye düşmüş ki ben aldığımda da fiyat çok iyiydi, 99 lira bence bildiğin BEDAVADIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 18 Kasım 2022; 12:30:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12481249125012511252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.