Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.182.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALt4iR

Evet hocam dedikleriniz mantıklı aslında ben normalde açık dünya oyunları oynadığım için böyle ilerlemeli oyunlarda keşif yapma hissi pek uyanmıyor, tüm uncharted serisini last of us 1. oyunu falan oynadım hikaye odaklı gittim tlou2 bir başka olmuş her yere bakmak isteği uyandırıyor, oyun için etkileşimi bile harika, ama bazı yerler var normal ev içini araştırırken beni ileriye taşıdı, çok ayar oldum.  

TLOU 2 her deliğe bakma hissi uyandırıyor haklısınız bu söylediğim tek ipucuydu hocam. Ev içlerinde kapı eğer aralıklıysa yarı açıksa bilin ki orada cutscene tetiklenecek veya sizi bir sonraki bölüme taşıyacak olan kapı genelde farklı renkte oluyor veya etrafı karanlık iken sadece o kapının orada ışık olur vs vs. Çok fazla ipucu var biraz dikkat ile halledersiniz keşif kısmını. 30 fps içinse maalesef patch beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Bence sony 1. oyunun remake'i ile birlikte satacak gibi ama bakalım.

• Oyun beklediğimden daha uzun sürüyor Abby nin hikayesi olmasaydı bile Oyun ne kadar erken bitti demezdim Bu yönde hem sıkmıyor hemde güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birden aklıma geldi ellie nin annesinden hep bahsedildi ama babasından falan bahsi hiç geçmedi kim acaba😅 olası bir 3. Oyunda bahsi geçer mi acaba yada annesi ortaya çıkar mı

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Annesi öldü izlenimi verildi 1. oyunda,bence hikayeyi o tarafa çekmezler artık göstericek olsalar 2. oyunda bi tüyo verirlerdi ama noughty dog çok başka kafada eskileri kurcalamazlar artık 2. oyunun bittiği yerden biyere bağlayıp devam ederler
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Anladım hocam keşke bi DLC falan ile oynasak ellie nin gerçek annesini babasını görebilsek aslında naughty dog böyle birşey yapıp ücretli satsa iyi para kazanır herkes alır bence ama işte adamlar para kazanmak istemiyor ama ubisoft olsa para için neler neler çıkartırlardı tabiki de iyiken ubisoft un oyunu değilde iyi ki naughty dog un yaptığı oyun last of us serisi

• matea3535 kullanıcısına yanıt
    Hocam noughty dog boş cd çıkarsa gidip yine alırız adamlar öyle bir firma ama ince eleyip sık dokuyorlar ve uzun geliştirme süreleri alıyor oyunları :) dediğin gibi ubisoft olsa part 10 oynuyorduk şuan seride 😁
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

😅 aynen hocam ubisoft bu oyunu assassin Creed gibi yapardı valla Allah korusun

• Alalı 2 ay oldu ama oynayamıyorum arkadaş arada heves edip açıyorum ama yok olmuyor , 30 fps rezil bir frame rate, berbat bir akıcılık, o harika grafiğe yazık, hala nasıl olurda PS 5'e 60 fps desteği gelmez ya, böyle popüler ve büyük bir oyuna 60 fps güncellemesi olmaması çok büyük bir eksik.

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Ben de çıktığında oynamamistim hocam ps5 de özellikle 60 fps olarak bekliyorum yeni ps5 aldım baktım henüz oyuna patch yapılmamış şaşırdım doğrusu böyle büyük bir yapım neden hala getirmemisler ilginç gerçekten şubatta gow patch çıkarmış mesela tsushima da checkboard render ile 4k 60 fps verebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: matea3535

Birden aklıma geldi ellie nin annesinden hep bahsedildi ama babasından falan bahsi hiç geçmedi kim acaba😅 olası bir 3. Oyunda bahsi geçer mi acaba yada annesi ortaya çıkar mı
    joel soruyordu ailene ne oldu diye

diğer herkes gibi ben de kaybettim gibi birşey demişti ellie

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Boyle bir oyunu oynamadan dayanmak mumkunmus demekki. 30 fps'i bu kadar dert etmemek lazim,60 fps gelecegi kesin degil gelince de bir kez daha oynarsin
  • Oyun tek kelime ile mükemmel. Ama malum sebep yüzünden oyunu tekrar oynamak istemiyorum. Belki de ilk oyunun remake inin yapılmasına sevinen nadir kişilerden biri olmamın sebebide bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Naughty dog ni DLC patlatsada oynasak o anları ne güzel olurdu

• Uğramadan geçmeyelim.

Ne oyundu be, ne oyundu be kardeşim, siz ps4 te bu animasyonları, grafikleri nasıl yaptınız ya?

Acayip bir development var bu oyunda, acayip bir emek var, ara ara aklıma geliyor ve kalp atışımın hızlandığını hissediyorum, bir oyunun bunları hissettirebilmesi başlı başına başarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 13 Mayıs 2021; 17:13:14 >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ara ara övmek lazım, beni 6 yıl bekletebilen tek oyun.

• Kelimeler az kalıyor değil mi bu şaheser nasıl ortaya çıktı arkada ki ekip sonsuz saygıyı hak ediyorlar gerçekten..:)

@Press a Key @SacredDivinity

• Valla naughty dog'u tebrik etmek gerek bu şekil bir hikaye seçimi her firmanın cesaret edebileceği bir şey değil. Açıkçası ben de çok daha farklı bir hikaye olmasını isterdim ama oyun bu şekilde de anlatmak istediklerini vermek istedikleri mesajı yeterince iyi vermiş. İlk oyunun yeri bende hala ayrı ama bu oyun da gayet güzel olmuş. Senaryosu dışındaki konularda zaten aşmışlar vuruş hissi olsun atmosfer olsun gayet iyi yapmışlar. Oyundaki NPCler bile ruhsuz değil arkadaşları ölünce üzülüyorlar falan helal olsun valla. PS5'e çıkacak oyunlarda bile bu teknik seviyeye zor gelinir. Rockstar Games ve Naughty Dog oyun konusunda aşmış firmalar kesinlikle. Sonraki oyunlarını merakla bekliyorum. Yeni IP gelebilir diyorlardı farklı şeyler deneyimlemek güzel olabilir gelsin bakalım.

• Sahnelerinle, atmosferinle, karakterlerinle ve müziklerinle her zaman efsane bir seri olarak hatırlanacaksın.

https://www.youtube.com/watch?v=psH3D9rKE-s&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 14 Mayıs 2021; 1:48:34 >
  • Benim yaptığım editler bir kenara, şu ana kadar Last of Us: Part II için yapılmış en iyi edit bu olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=LHSM5-rUYws&feature=youtu.be

Böyle kaliteli, emek kokan videolar az izleniyor yazık oluyor, diğer yandan adam Lovely koyup ekleme yapıyor 700k izleniyor :)

• bu oyunda yahudi propagandası yapıldığını söylemiştim . Gerçekten çok haklıymışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 18 Mayıs 2021; 0:7:20 >
  • 
Sayfa: önceki 11971198119912001201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.