Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende bu şarkıyı soracaktım youtube'de fln tam denk geldi. Sağolun paylaşım için THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU 

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Yapmak için öylesine yapmışlar sanki ama buna da şükür artık hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzerinde çok uğraşmadan yayınlanan bu patch naughty dog un harıl harıl başka oyun üzerinde çalıştığını ve çoğu kişinin beklediğinin aksine ps5 versiyonu ayrı satılmayacağını kanıtlıyor gibi.

• O kadar bekledik 30 FPS bitirdik 60 FPS güncellemesi geldi. Olsun bu güzel oyun ikinci kez oynanır! Sonunda teşekkürler Naughty Dog!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dualsense desteği, RTX, daha gelişmiş grafikler ve multiplayer PS5'e özel Remastered versiyonunda olur.

Umarım hali hazırda TLOU Part 2 sahibi olanlar için upgrade fiyat farkını ödeyip sahip olabilme imkanı sunarlar, umarım Spider-Man Remastered'ta olduğu gibi tekrar satın aldırmazlar!

• Herkese selamlar. Ben oyunu PS5'de 2K 60fps oynamak istiyorum, yeni güncellenmiş halini şu an indiriyorum PS5'e fakat PS4 yazıyor ben de. Yanlış sürümü mü indiriyorum acaba?

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • PS5 sürümü yok oyunun, backwards compatibility ile PS4 versiyonunu oynuyorsunuz bildiğim kadarıyla.

• Chronotide kullanıcısına yanıt

Doğru şeyi mi yapıyorum yani :d

• Oyuna PS5 güncellemesi gelmedi, PS5'te oynamak için PS4 versiyonuna geliştirme güncellemesi geldi :) Doğru yapıyorsun yani hocam.

• Adamsınız çok sağolun :d Daha önce oynamadım oyunu PS4 yoktu. PS5 aldım ama 60fps güncellemesi gelmeden oynamiyim dedim. Şimdi iniyor aşırı heyecanlıyım, bakalım nasıl bi şaheser bekliyor beni. d:

• TaKo kullanıcısına yanıt

Sanmam ayrı bir ps5 versiyonunun geleceğini. Zaten daha neyin grafiğini geliştirecekler hocam. Oyun neredeyse çoğu next gen oyundan daha iyi görünüyor THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU  Last of us 1'in remake'iyle uğraşılıyodur bence şu an harıl harıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Sanmam ayrı bir ps5 versiyonunun geleceğini. Zaten daha neyin grafiğini geliştirecekler hocam. Oyun neredeyse çoğu next gen oyundan daha iyi görünüyor   Last of us 1'in remake'iyle uğraşılıyodur bence şu an harıl harıl

tlou1 remake başka bi geliştirici tarafından yapılıyor. O yüzden mp ve factions ile ps5 özellikleri en erken yaz sonu en geç yıl sonu gibi mutlaka gelecektir umarım ekstra ücret ile satılmaz..

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hocam o proje daha sonra Naughty Dog’a verildi diye biliyorum.

Belli bir kısmı başka bir geliştirici yaptı. Naughty Dog belli bir noktadan alsa bile diğer geliştiricinin daha önce yaptığı kısımları illaki kontrol ediyorlardır.

Bu yazın Sony bir etkinlik yaparsa orda tanıtırlar bence factions modunu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sony yaz oyun festivaline katılacak bu yıl, belki orada bir şey görebiliriz ama pek sanmıyorum, 2 aya kadar kendi etkinliklerini düzenleyebilirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende az önce gördüm yaz oyun festivalini. Umarım güzel şeyler görürüz.

Sony’nin kendi yapacağı etkinliği bekliyorum ben. Orada güzel yapımlar görürüz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Deme öyle hayallerimi yıkma  

Umarım öyle bir şey olmaz ama 1 yıldan beri sızıntılar dışında hiçbir şey yok elde tutulur :(

• 60 fps mi gelmiş

• Guncellemeden sonra oyunu test eden oldu mu ?

Yukleme sureleri nasıl bir gelişme var mi ?

• 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.