Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen, hatta bu daha mantıklı bak.

Ellie Joel'in en özel eşyasını niye orada bıraksın ki? Tabi ki yanına alması gerekiyor, ne olacağı belirsiz bir yola giderken Joel'in emanetini yanında götürmesi olması gerekenmiş gibi hissettiriyor, tekrar oraya dönebileceğini bilemezdi, bu yüzden her şeyi yanında götürüyor, gitar hariç. Dina'da taşınırken Ellie'nin eşyalarını oradan almıyor ve Ellie finalde bu sebeple oraya gidiyor.

Niye hiç bu açıdan bakmadık hayret, kafamı açtın akşam akşam, belki de şu an atladığım bir şey vardır bilemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 22 Ocak 2021; 19:16:11 >
  • Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Eğer dina Ellie'nin eşyalarına dokunmamış olsaydı dolaplarda Ellie'nin eşyaları olurdu. Benim hatırladığım bütün dolaplar boştu. Belki de Ellie eve daha önce de geldi o zaman eşyalarını alıp dinanın yanına veya jackson'a geri döndü diyebiliriz.

Spoiler,

Ben de size bir iki ayrıntı vereyim hocam. Eğer ellie ile santa barbaradayken defterini okursanız oraya giderken yaşadığı bir kaç olayı yazdığını görürsünüz. Ayrıca ellie'nin ex-kız arkadaşının (dövmesini çizen kişi) kara kalem resmini ellie'nin defterinde bulabiliyoruz ve ellie'nin odasında resmi var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 22 Ocak 2021; 19:29:0 >

• Press a Key kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Çekmeceye koyarken gösteriyorlarsa aldığını da gösterirlerdi bence. Tabi her şey teoride kalıyor ama o eve ilk gidişi olmadığı ve dina ile görüştüğü kesin. Evde hiç bir eşya yok dina ellie'nin kıyafetlerini niye alsın :)) Keşke şu ps4'ü satmasaydım da lou2 oynasaydım diyorum. Ps5 için sattık ama neredeyse 2 aydır stok yok amazonda. Ps gelince ilk iş lou2'yi tekrar oynamak olacak :) O kadar özledim ki arada çektiğim resimlere bakıyorum ne güzel oyundu diye :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 22 Ocak 2021; 19:30:34 >
  • @Press a Key @tospik

Spoiler,

Ellie'nin diğer eşyalarını, kıyafetlerini vs alıyor ama çalışma odasındaki tablolaları, bibloları vs bırakıyor diye düşünüyorum son aşamada.

@tospik

Evet, bahsettiğin ayrıntılara dikkat etmiştim ben de. Hatta en son sahnede,

Spoiler,

oyun sana kontrolü verdiğinde bile günlüğe yazılmış ufak tefek şeyler var.

• Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Olabilir hocam ama kıyafetleri alan kişi onları da almıştır diye düşündüm. Zaten ne kadar kafa patlatsak da Neil abimiz ne derse o olacak :))Son sahnede Joel’un gitar çalarken halinin resmi vardı diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tospik kullanıcısına yanıt

Evet, o görsel vardı.  

• tospik kullanıcısına yanıt

Çok zaman boşluğu var arada, Dina'nın saati götürebileceğini sanmıyorum, Ellie Dina ile son konuşmasında üst kattan alacağını almış gibiydi, son olarak aşağıda çantasını hazırlıyordu, sonra da çıkıp gitti zaten.

Gitar'ı da doğal olarak yanına alamayacağı için orada bırakmak zorunda kaldı.

Dina ufak tefek giysi gibi önemsiz eşyaları almış olabilir, ama Ellie'nin odasına dokunmamış.

Tabi bu Ellie ile Dina'nın final sahnesinden önce hiç görüşmediği anlamına gelmiyor.

Ellie ilk önce Jackson'a dönüp yaralarını sarıp (Çiftlik evinden daha yakın ve merkezde) o esnada da Dina ile karşılaşmış olabilir, burada kendini düzelttiğini ve ardından da Çiftlik evine son bir veda yapmak için geri döndüğünü düşünüyorum.

Tabi ne dersek diyelim hep teori de kalıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 22 Ocak 2021; 20:13:57 >

• Kulak ici kulakliktan daha mi iyi olur digerleri kulagi tam kapatan saglam bir modelle bu oyunu oynamak daha heyecan katar mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece50 kullanıcısına yanıt
    Katar bence hocam sesler mükemmel ötesi oyunda kullandığınız her aletin bastığınız her yerin ayrı bi sesi var kapalı mekanların açık mekanların kar olan yerlerin suyun yağmurun kasvetli ortamların falan olabildiği kadar tok ve gerçekçi sesleri var iyi bir kulaklık oyundan aldığın keyfi 2 ye 3 e katlar
    ben sony gold headset ile oynadım pa4 pro'da ama ps5 güncellemesi gelirse ps5 te 3D pulse headset ile birkez daha belki 2 kez daha bitiririm 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 23 Ocak 2021; 16:30:9 >
  • PS5 güncellemesi hakkında güncel bir bilgi var mı?

• Multiplayer dan haber yok mu eyyy ingilizce bilenler. Reddit neogaf takiler ne diyor ne yapiyor. Soylesin biri.  

• sadece50 kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 gold wireless headset ileoynadım ciddi fark ediyor .. bundan önce normal bi kulaklıkla oynamıştım arada baya fark var ...sesi oyun ayarlarından 7.1 e getiriyorsun bütün çevre sesleri geliyor ...silah sesleri vs çok farklı zaten tavsiye ederim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Multiplayer dan haber yok mu eyyy ingilizce bilenler. Reddit neogaf takiler ne diyor ne yapiyor. Soylesin biri.  

Hocam oyunun çıkışının 1. yıl dönümünde çıkacak gibi. Herhangi bir sızıntı yok zaten artık olmasın, Naughty Dog kendisi duyursun.

Herkes bence beklentisini yaza çeksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 23 Ocak 2021; 20:26:35 >
  • Mantikli. Zaten baya iyi (kompleks) bir seyler yapiyorlarmis ya acele edip sorunlu cikmasini da istemiyorlardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Mantikli. Zaten baya iyi (kompleks) bir seyler yapiyorlarmis ya acele edip sorunlu cikmasini da istemiyorlardir.

Geç olsun güzel olsun hocam. Ara oyunla birlikte çıkacak diyorlar bakalım ne olacak
  • Oyun ödülleri takip sitesi doğal olarak global olduğu için her yeri kontrol edemiyor, gözden kaçan çok site olabiliyor, mesela Witcher 3'ün toplam ödülü 259'dan 260'a çıkmış, yıllar sonra bile o oyunlar için verilen ödüller sonradan keşfedilebiliyor.

Merlin'in Kazanı dün Part II'yi yılın oyunu seçmiş, Türk oyun basınının temsilcelerinden biri oldukları için e-mail ile kendilerine ulaştırdım ekleme yapsınlar diye.

Sizde bu tarz bir şey görürseniz durumu belirterek e-mail adreslerine yollayabilirsiniz kaynakla birlikte.

https://www.gameawards.net/2020/09/2020.html?m=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 23 Ocak 2021; 23:2:26 >

• Pek bir şey kalmadı.. :)

• Son 6 :)
  • Oyun bu zamana kadar çok eleştiri almıştı ama bana göre en iyi ps4 oyunları arasında başlarda yer alır. Öyle ki eşim ile beraber kısa bir sürede bitirmiştim.

Tabi bunda oyunun Türkçe olmasının da etkisi bence büyük.
  • Yakalamaya çalıştım  

• 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.