Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eleştiri almasının nedeni oyunun kötü olması değil hikayede beklenmedik şeylerin yaşanması diyelim  

• İngiltere’de Undead Gaming adlı bir kuruluş ilgili tasarımları yapıyor.

DualSense 100 Sterlin
    Standın da 30-35 Sterlin arası bir şey olması gerek.

DulShock 4’ün materyal ve içerik değişimine göre de fiyatı 40-145 Sterlin arası değişim gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oedon -- 24 Ocak 2021; 23:10:30 >

• Arkadaşlar merhaba. Ben oyun ile ilgili bir şeyi arıyorum ancak internette bulamadım, umarım yardımcı olabilirsiniz.

Joel'un evindeki western temalı tabloları arıyorum ancak bulamadım. Tabloları çok beğendim, kendi evime de asmak istiyorum. İşte bir kovboy var mesela, atlar var, grand kanyondaki bir dağ var vs. Umarım Joel'un merdivenlerindeki tabloları bulmama yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim.

• oyunu bitirince derin bir boşluk hissine kapıldım, nasıl beni içine aldıysa artık.

verdiğim her kuruş helal olsun.

bir daha mı oynasam orta+ zorlukta diye düşünüyorum.

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    hocam tekrar oynayacaksanız gerçekçi zorlukta oynayın inanın bambaşka bir oyun oynamış gibi hissedeceksiniz ... hayatta kalma duygusunu dibine kadar hissettiriyor 1 tane mermi bulduğunuzda bile sevinçten gözleriniz dolar :) sürekli taktik yapmak zorunda kalıyorsunuz ve oyun bambaşka oluyor ...yapay zeka zaten uçuyor bu modda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbetmus -- 25 Ocak 2021; 15:29:10 >
  • Ahhnet kullanıcısına yanıt
    hocam ilgili görsellerin fotosunu çekip naughty dogun twitlerinin altına atın nereden bulabilirim diye belki birileri yardımcı olur öbür türlü zor
  • berbetmus kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, haklısınız. Öyle de yapacağım.

öyle yapayım, ama önce psikolojimi hazırlayayım, bazı bölümleri gündüz vakti oynayabiliyorum  

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    sinir krizleri geçirmeye hazır ol gerçekçi modda hocam 😁
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    onu karıştırma hocam ya zevki orda😂😂
    😂😂😂 hocam geçen twitterda denk geldi gerçekçide oynayıp bitirdim ama hiç denk gelmedim veya dikkat etmedim,ellie yüzü koyun yatmış bişeyin altında saklanıyor insanlar arıyor falan o arada şarjörü değiştireyim diyor adam çat şarjör sesinden düşman duyup saklandığı yerden çekip çıkartıyor şok oldum 😁
    o banada oldu hocam yapay zeka felaket coşuyor bu modda bi yere saklanıyon hemen bağırıyolar şuraya kaçtı burada falan diye yakın dövüş silahı varsa adamda arkasında kesin silahlı bi adamla geliyo yanına 😂öyle kolay lokma yok yani ... bende bitirdim bu modda ama ciddi zorluyor .. taktik yapman lazım şişe bulunca bile gözün gibi bakıyon şişeye 😂 sen saklanırken yerini gördüklerinde dikine gelmiyo adam çapraz geliyo ateş edeceği açıyla 😂 beni en zorlayan yer ise abbynin bosundan kopan parça oldu bosu indirdim ama hani tünelde sürünürken yakalayıp aşağı atıyo ya seni o küçük şey felaket uğraştırdı ...ama bitirince kupa geldi aşırı enderide gördüm mutlu etti 😂
    Hahaha aynen hocam yapay zeka şov yapıyor resmen birinin üstüne koşmaya kalktın mı headshot koyup geçiyor 😁 benide en fazla insan düşmanların çok olduğu yerler zorladı bide lanet olsun ki herkesi öldürüp devam etmek gibi bir huyum var tlou serisinde onuda yapınca bitirene kadar canım çıktı 😁
  • Last of Us: Part II, Witcher 3'ün tahtını ele geçirerek "en çok ödül alan oyun" oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 26 Ocak 2021; 10:2:3 >

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Ohh be rahatladım,hakettiği yere yerleşmiş sonunda 😁
    Artık zirvede, hak ettiği gibi :)
  • Press a Key kullanıcısına yanıt
    Birileri gene kudırmuştur sinirden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hak etmişti sanırım bu ödüller katlanmaya devam edecek gibi duruyor. :)

@Press a Key

• "Over 300 Game of The Year Awards" ibaresini Ps5 kutusunda görmek istiyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.