Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek rica ederim, iyi oyunlar :)
  • sadece50 kullanıcısına yanıt

Dina Jackson'a geri döndü, oyunun sonunda Ellie'nin kolunda bileklik görüyoruz, muhtemelen Ellie Abby ile dövüştükten sonra yaralarını sarmak ve dinlenmek için Jackson'a gitti, orada da Dina ile konuşup ayrıldılar, bu konu hakkında şöyle bir gönderme var..

Ellie bir sahnede tiyatro kapısından çıkarken Dina onu durdurup "yanında yokken Ellie'ye uğur getirmesi adına" bilekliğini veriyordu, yine burada da aynı olay yaşanmış ve Dina Ellie'ye uğur getirmesi için bilekliğini vermiş gibi.

Esas merak konusu şu olmalı, Ellie nereye gitti, Jackson'a geri mi dönecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 18 Ocak 2021; 15:55:5 >
  • sadece50 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Oyun iki taraf icin de mutlu bitiyor. İki taraf da istedigini elde ediyor. Abby ateş böceklerine kavuşuyor ellie ise hem aile kuruyor hem de kötü rüyalarından arınıyor. Ellie buyuk ihtimalle dina ile barışıyor cunku ellie, dina’nin kıyafetlerini giyiyor. Resmî var da spoiler içine koyamadim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 19 Ocak 2021; 11:22:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takirdayanlarin sesi acaip hosuma gidiyor ya oyun boyunca oldurmeden dinledim cogu zaman psikolojik bir bozukluk var sanirim bende

• THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • 2.oyunda Resmen ağır fanı oldum hele gustavo nun müziği bambaşka .

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• Bu arada, bazı yorumlar da

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ellie'nin yalnız kaldığını söylüyor bilekliği hala takıyor olsa bile. Yani her şey bittiğinde çiftlik evine dönüp de mal gibi kalmış olması ihtimali de var. Tekrardan Dina'nın yanına dönüp de, sonrasında çiftliğe bakmaya gittiğine dair bir kesinlik yok. Ki bence de öyle durum. Çiftlik evine dönüyor direkt ve mal gibi kalıyor evi boş görünce, evden ayrılınca da Jackson'a dönmüyor bile olabilir. Part III'te Ellie'yi tek başına yaşarken ve orta yaşlı haliyle vs görürüz belki maceranın başında, hatta sonra o da bir çocuğu korumak zorunda kalır vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenk_Perry -- 19 Ocak 2021; 3:47:58 >
  • Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt

Ellie final sahnesinde nereye gidiyor yeni bir oyun çıkana kadar öğrenemeyeceğiz ama Dina'nın yanından, yani ilk önce Jackson'a uğrayıp sonra çiftlik evine dönmesi büyük ihtimal. Abby ile dövüşünden belli bir zaman geçmiş, kıyafeti, bilekliği yeni almış.

En önemlisi Dina taşınırken Joel'in saatini de muhtemelen yanında götürdü, Ellie'nin oraya geri geleceğini bilmediği için her şeyi yanına aldığını varsaymak lazım, eğer Dina ile önceden görüşmedilerse bileklik ayrıntısı bir kenara Joel'in saatini o evden alıp çıkması gerekiyor, diyelim ki Ellie oraya ilk defa vardı, Joel'in saatini kontrol etmek için bir sahne girerdi. Yani %100 olmasa da büyük bir ihtimal Ellie Dina ile Jackson'da buluştu, hem emanetlerini, hem de bilekliği aldı.

Bilekliği alması, Jackson'a bir daha dönmeyeceği anlamına gelebilir.

Teorine ise katılıyorum ve ben de böyle düşünüyorum, Ellie'yi 25 - 30'lu yaşlarında görmek isterdim, Part III'te Ellie'yi Joel rolünde görsek muhteşem olur, bir kişiyle tanıştığını, onu koruyup kolladığını, bir yandan Ellie'nin flashback sahnelerle Joel'i hatırlamasını görmek güzel olurdu, Naughty Dog bu tarz Joel ve Ellie'nin anıları için bir ton göremediğimiz olaylar bıraktı, Jackson'da ki yıllar, Part I'de ki Kıştan İlkbahara geçiş dönemleri vs. çok malzeme var. Yani Part III'te Joel'in Ellie ile birlikte hiç görmedigimiz sahneleri de yer alsa..kulağa hoş geliyor.

Tabi Abby'i de ne yapacaklar orası ayrıca merak konusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 19 Ocak 2021; 8:36:28 >

• Dizinin senaristinin PP Ellie, yönetmenin PP Ellie bu sevgiden vasat bir şey çıkması zor gibi. Yalnız yönetmenin hiçbir filmini izlemedim, zaten öne çıkan bir filmi var onu izleyip sinematografisi, atmosferi vs. hakkında fikir sahibi olmayı düşünüyorum.

• Ps5 de birdaha oynayacağım. Ps5 için update aldımı oyun ?

• Almadı hocam
  • Ödüllere Devam :

• Son 13 :)
  • Rekor kırılacak gibi duruyor hocam. :)

@Press a Key

• Aynen, az kaldı bakalım :)
  • Naughty Dog'u diğer stüdyo ve firmalardan ayrıştıran en önemli farklardan biri de bu.

Engelli insanlar için öyle bir çaba harcıyorlar ki, etkilenmemek elde değil, eserlerinden herkesin eşit şekilde faydalanabilmesi için saatlerce çalışıp ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar, sadece normal oyuncuları değil, oyunlarını merak edip oynamak isteyen sayılı insanları da düşünüyorlar, kelimeler kifayetsiz kalıyor. Teknik taraftaki başarıları bir kenara, böyle bir güzellik yapmaları bile Naughty Dog'un sektördeki öncülüğünü ve neden övülmeleri gerektiğini tekrar tekrar kanıtlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 19 Ocak 2021; 16:4:38 >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt
    Son çıkan exclusive oyunlarla birlikte buna daha çok önem göstermeye başladılar. Keşke mikroyumuşakların yaptığı gibi Sony’de adaptive controller benzeri özel kontrolcü geliştirip piyasa sürse. Bununla birlikte bu kontrolcüleri daha ulaşılabilir kılmak da önemli tabi. Normal kontrolcüler 60 dolar bandındayken engelli oyuncular için geliştirilen kontolcülerin 100 dolar banında olması ironik. 🤷‍♂️
  • Şu ara güncelleme gelse öyle tatlı gelir ki soğuk kış günlerinde PS5 ile şahene olur
  • Güzel görünüyor. :)

• 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.