Şimdi Ara

The Last of Us Part II | Remastered | PS5 | ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
28
Favori
28.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps4 sürümü 150 tlye yukseltilebiliyor mu?

• dimontales kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim hocam aslinda satin aldim sirf zam gelirde fiyat uçar diye korkudan yoksa almazdim uxunca bir sure zam gelmiyecegini bilsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingofbet K kullanıcısına yanıt

Zaten PS4 sürümü PS5'e yükseltiliyor.

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Bu oyun tutmaz boşuna daha fazla kaynak harcamayalım dediler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Part 3 artık part 2 de ağzımıza bir parmak bal çaldıkları mini açık alan haritalarını çoğaltırlar diye umuyorum. Part 3 yenilik olarak ufak bir grubu idare etsek, kamp alanı kursak, psikolojilerini izlesek ufak diyaloglara girsek, malzeme toplasak tabiki liner last of us deneyimini bozmadan güzelce yedirilebilir gibi.

• Part III'te Abby'i kontrol etmeye devam ederiz umarım.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt

Umarım olmaz. Part 2'de tiksindigim tek bolum o acik dunya kisimlariydi. Hikayeli oyun dedigin lineer olmali.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt

Bu dediğin olay Last of Us’a hiç gitmez. Açık dünya hiç yakışmaz. Oyunun mantığına ters.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Katılıyorum.

• Dediğim olay tam olarak açık dünya değil minik geniş haritalar, özellikle 2. oyundaki gizli odalar keşfedilcek ufak mekanların olmasını çok beğeniyorum zevkler renkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Dediğim olay tam olarak açık dünya değil minik geniş haritalar, özellikle 2. oyundaki gizli odalar keşfedilcek ufak mekanların olmasını çok beğeniyorum zevkler renkler.

Ana hikayeden ayrı bir mod olarak yapılabilir o zaman güzel olur. Oyun içinde hızımızı keser.

• Merhaba diskli sürüm Last of Us part II yi remastered a yükseltmek mümkün mü?

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Hepsine yükseltme var.

• Yükseltme 509383737373727273737 kere var evet yazıldı hala nasıl sorabiliyorsunuz helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 23 Ocak 2024; 1:38:1 >
  • Ben bi 15 dk oynadim fark anlayamadim havadan 150₺ verdik gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dublex06 -- 23 Ocak 2024; 1:41:55 >
  • SPOILER İÇERİR ARKADAŞLAR. OYUNU İLK KEZ OYNAYANLAR OKUMASIN.

40 yaşındayım. Tüm platformlara da sahibim. Fanlık manlık ile işim olmaz. Ama The Last Of Us beni şu yaşıma kadar gerçekten en çok etkileyen oyun olmuştur. İlk oyunu 2013 de oynadığımda nasıl etkilendiğimi dün gibi hatırlıyorum. Film gibiydi. Konusuyla, yansıttığı insan ilişkileriyle, aktardığı duygu durumlarıyla hem kaliteli bir oyun oynatıyordu hem de kaliteli bir film izletiyordu.

İkinci oyunda ben de herkes gibi şok oldum. Alışılagelmiş ilerleyişlerin dışında bir iş yaptılar. Buna benzer bir tecrübeyi Game Of Thrones dizisinde edinmiştim. Hangi bölümde kime ne oluyor, kim ölüyor kim kalıyor kestiremiyorduk. PART 2 de bize bu durumu yaşatmıştı ve oyun sonundaki gelişmelerle de dünyayı iyice ikiye bölmüştü. Benim de tadım tuzum kaçmıştı ama biraz düşününce hayatta böyle demiştim. Hayatta ne olacağı kestirilemiyor. Ölüm dediğin şey çok ani geliyor. İnsan duyguları anlık olarak değişebiliyor. Bazı olaylar sonucunda hiç bir şey artık eskisi gibi olmuyor falan... Bence hayatın bu komplike yapısını ikinci oyun çok iyi yansıtmıştı. Değişken insan duygularını sanat eseri gibi aktarmıştı. E tabi herkes bunu kabullenemedi. Normaldir.

Bence 2. oyunda JOEL'ün yükünü TOMMY'e yükleselerdi ve nihayete TOMMY + ELLIE ikilisiyle varsaydık bence daha etkili olurdu. Hatta belki 3. oyunda JOEL gibi TOMMY'e de benzer bir durum yazılabilirdi ve hikayenin en sonuna ELLIE ile varabilirdik. Yada TOMMY ile varıp JOEL ile yapamadığımızı TOMMY ile yapar buruk bir sevinç ile içimizde kalmış bir THE LAST OF US ın sonunu getirebilirdik. Şimdi nasıl toparlayacaklar, ne olacak, ELLIE gerçekten dünya için bir kurtuluş olacak mı, ABBY işin neresinde olacak, kim bilir daha kimler olacak bilmiyoruz. Ben de nasıl toparlayacaklarını çok merak ediyorum. PART 2 bence harika olmuş ama benim de içimde bir burukluk kaldı nedense. Sanki bir şeyler bozuk kaldı gibi. Nasıl toparlanacak diyorum zaten, ben de merak ediyorum. Hayırlısı bakalım. Gidipte ABBY ile ELLIE yi kanka yapmasalar bari. Hatta ben olsam oyunun sonunda kurtuluş yapmam. Dünyayı bu halde bırakırım. Her zaman mutlu son olacak değil ya. Bu sefer de mantarlar kazansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 23 Ocak 2024; 8:49:42 >

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• nier kullanıcısına yanıt

Oyunu kutulu aldım, henüz elime geçmedi, daha evvel oynamıştım biraz, uygulamaya girip oynananlardan baktım yükseltme vsr mı diye, sonra mağazadan bulup baktım göremedim, oyüzden anlık olarak sordum. Görmezden de gelebilirsiniz mesela çok rahatsız olduğunuz soru/cevapları

• Bu yıl içinde pc portu da çıkar artık diye düşünüyorum. Sıra ona geldi bence 🙂

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    de mi ps4 hali zaten harika çünkü

aynı grafikle part3 çıkarılsa bana yeter part 4 de olur part 5 de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.