Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.256
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
     The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

• Kitaba yeni başladım, film çıkana kadar bitiririm herhal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kitaba yeni başladım, film çıkana kadar bitiririm herhal.

El insaf. 2 sene var daha nerdeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

hergün 1 sayfa okuyacak galiba
  • quote:

quote:

20 sayfada uykum geliyor. 20 sayfa 20 sayfa 2 senede biter.
  • quote:

quote:

quote:

20 sayfada uykum geliyor. 20 sayfa 20 sayfa 2 senede biter.

Hocam bende senin gibiyim kitap okuyamıyorum ama bu kitap bir yerden sonra çok sardı, özellikle Bilbo'nun yüzüğü bulduğu kısımları Gollum'la arasında geçen diyaloglarını ağzımın suyu akarak okudum. Zaten durgun bölüm çok az hep macera var sadece başlar biraz sıkıcı gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 26 Mart 2010; 23:31:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QuadroFX

Hobbiton inşaatından yeni fotoğraflar

4. resimdeki peter amca sanırım bizzat kendi çalışıyo

• Tolkien'in okumadığım bir iki kitabından biriydi hobbit diğer kalanların hepsini okudum sebebi metis yayınları kitabın fiyatını çok yüksek tutyordu gıcık olup almamıştım ama geçen gün arkadaşımla bir kitapçıda ithaki yayınlarından çıkma bir hobbit buldum fiyatıda 13 tl filandı hemen kaptım eve geldiğimde kitap içeriğinin biraz farklı olduğunu gördüm metis yayınlarınkinde büyük resimler vardı ama bunda yok, benim için konu önemli kitapta tarif edilen mekan ve zamanı hayal edip okumak daha zevkli tolkien kitaplarında da bunu çok iyi yansıtmış bana yüzüklerin efendisinden çok daha akıcı geldi bir oturuşta 1 bölümü hiç anlamadan bitiriyorum biticek diye korkup okumuyorum şu an şimdi bu topiği gördüm heyecan bastı oyuncu seçimi çok iyi olmuş(sadece 1.sayfayı okudum ) kit karakterlerin değişmemiş olması harika ian mckellin'ın the prisoner'deki performansı da harikaydı gerçekten çok iyi bir oyuncu gandalf karakteri için başkası düşünülemez

• 2012 daha çok var
  • quote:

Orijinalden alıntı: My Curse

2012 daha çok var

sayılı gün çabuk geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

Tolkien'in okumadığım bir iki kitabından biriydi hobbit diğer kalanların hepsini okudum sebebi metis yayınları kitabın fiyatını çok yüksek tutyordu gıcık olup almamıştım ama geçen gün arkadaşımla bir kitapçıda ithaki yayınlarından çıkma bir hobbit buldum fiyatıda 13 tl filandı hemen kaptım eve geldiğimde kitap içeriğinin biraz farklı olduğunu gördüm metis yayınlarınkinde büyük resimler vardı ama bunda yok, benim için konu önemli kitapta tarif edilen mekan ve zamanı hayal edip okumak daha zevkli tolkien kitaplarında da bunu çok iyi yansıtmış bana yüzüklerin efendisinden çok daha akıcı geldi bir oturuşta 1 bölümü hiç anlamadan bitiriyorum biticek diye korkup okumuyorum şu an şimdi bu topiği gördüm heyecan bastı oyuncu seçimi çok iyi olmuş(sadece 1.sayfayı okudum ) kit karakterlerin değişmemiş olması harika ian mckellin'ın the prisoner'deki performansı da harikaydı gerçekten çok iyi bir oyuncu gandalf karakteri için başkası düşünülemez

bende ian mckellin konusuna deyinmek istiyorum.çok başarılı bir oyuncu gerçekten hem 'the prisoner',hem 'x men' hem de 'yüzüklerin efendisi' dizi ve filmlerinde çok başarılıydı.onu kaliteli yapımlarda görmek güzel.

• Hobbiton için çok iyi bir yer seçmişler tam kitapda kafamda canlandırdığım gibi.
  • LOTR'u okumadım, bunu okumak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

LOTR'u okumadım, bunu okumak lazım

LOTR'u kesinlikle oku,filmi izledim zevk almam diye düşünme.İnanılmaz sarıyor.
  • Ian Mckellen burda The Hobbit hakında konuşuyor galiba, ama ne dediğini anlamadım...?

• Ian Mckellen çok şükürki bu filmdede Gandalf'ı canlandırıyor öyle olmadığını düşünemiyorum bile müthiş bir eksiklik olurdu.

Hugo Weaving'de mutlaka olmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 8 Nisan 2010; 17:01:47 >
  • 2012'ye kadar ohoo ölme eşeğim ölme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

2012'ye kadar ohoo ölme eşeğim ölme

sayılı gün çabuk geçermiş
  • bu hobbitler bana biraz itici geliyo ya özellikle ayakları falan çok çirkindi
  • quote:

Orijinalden alıntı: a|i

bu hobbitler bana biraz itici geliyo ya özellikle ayakları falan çok çirkindi

Aynen palet gibi ayakları var, yıkadıklarınıda zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.