Yüzbaşı
24 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
361691 Gün Cezalı
357702 gün 18 s. 48 dk. kaldı
Gönderileri
Ben filmi izliyordumda kendi salaklığım yüzünden filmi yanlışlıkla sildim Aceba filmin sonu nasıl bitiyor

Arkadaşın hayırsız kardeşi tatil olup olmadığını bilmiyor aceba yarın ilköğretim de tatil mi ?
Abi ne oluyor ya sanki hiç daha önce kupa maçında yenilmedik.Tamam bir kusurumuz var alamıyoruz bu kupayı.2008'de yaşadığımız mutlulukları bir hatırlayın.Bu takım yine bize yaşatacak bu duyguları belki daha fazlasını.Bir maça bağımlı kalmayın.100 yıllık takım bu sonsuza kadar gidicek.
Büyük bir hezimet oldu evet.Bende ilk başta çok üzüldüm ama artık bir önemi yok.Bu maç bize sorunun içimizde olduğunu gösterdi.Takıma artık bir yenilik lazım.

-Aziz Yıldırım
-Daum
-Guiza

Muhtemelen şampiyonlukta gidicek ama en azından yukarıdaki üçlüden kurtulup yeni bir sayfa açıcaz.Yeni başkan belki Aziz Yıldırımdan bile daha iyi olur ? Gerçi Aziz Yıldırım maddi yönden kulübü çok geliştirdi ama bu yetmez.

Takımın yenilenmeye ihtiyacı var.Önümüze bakmak lazım.
Konulara baktımda yeterli bilgi bulamadım.Bana izlediklerinizden bilgi vererek tavsiye edin lütfen.

Daha önce Bilim Kurgu olarak Stargate,Terminator,Firefly,4400,Star Trek ve Lost izledim.Bunun dışında önerin lütfen.Ayrıca bilgide verirseniz sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 680
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.491 (Bu ay: 107)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.