Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.255
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

bu hobbitler yüzük serisinin öncesi değilmiydi

Evet yüzük serisinin öncesi Bilbo'nun maceralarını, cüceler ile tanışmasını, yüzüğün bulunuşunu anlatıyor.Kitabını çok beğenmiştim çok eğlenceliydi.Bir de Silmarillion'un filmi çekilirse süper olur.Bir seri bile çıkabilir Silmarilion'dan.

Neden LOTR 3lemesinden önce bunu çıkarmadılar ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

quote:

quote:

Evet yüzük serisinin öncesi Bilbo'nun maceralarını, cüceler ile tanışmasını, yüzüğün bulunuşunu anlatıyor.Kitabını çok beğenmiştim çok eğlenceliydi.Bir de Silmarillion'un filmi çekilirse süper olur.Bir seri bile çıkabilir Silmarilion'dan.

Bu filmi çekeceklerini bilmiyorlardı belki.İlk önce bu film vizyona girseydi daha düzenli bir seri izleyebilirdik.Hikaye bitti ama eski yaşanmış olaylar nasıl anlatılacak merak ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

quote:

quote:

Bu filmi çekeceklerini bilmiyorlardı belki.İlk önce bu film vizyona girseydi daha düzenli bir seri izleyebilirdik.Hikaye bitti ama eski yaşanmış olaylar nasıl anlatılacak merak ediyorum?

Star Wars da nasıl olduysa öyle olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

quote:

quote:

quote:

quote:

Star Wars izlemedimnasıl olacak açıklar mısın?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

quote:

quote:

quote:

quote:

Star Wars izlemedimnasıl olacak açıklar mısın?

Ana hikayenin 20 yıl öncesini çektiler anakinin nasıl bulunup karanlık tarafa geçişini

• Kitabını okuyorum şuan daha da sabırsızlanmaya başladım bunun yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

imdb de 2011 yazıyor.

(2011-2012),2.film içinse (2012) demişler
  • Yüzüklerin Efendisini ayda bir düzenli olarak izleyen biri olarak bu filmi iple çekiyorum Mükemmel olacağından hiç şüphem yok. Umarım hayal kırıklığına uğramam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winters -- 31 Mayıs 2010; 15:10:57 >
  • Finansal destek gelmezse film yalan olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Finansal destek gelmezse film yalan olacak.

Böyle bir sıkıntı olduğunu bilmiyordum ama o kadar dandik film çuvallar dolusu parayı harcarken Hobbit para bulamayıp ertelenir yada iptal olursa sinema tarihinin en kötü olaylarından biri olur bence.

Guillermo nun ayrılmasıda kötü oldu PJ kendisi tamamen ipleri eline almamakta ısrarlı olduğu ve bu adamında Hobbit projesinin başından beri emek verdiği düşünülürse neden böyle bir karar alınmış anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Finansal destek gelmezse film yalan olacak.

Öyle bir şey bu saatten sonra olmaz gibime geliyor çünkü Hobbit köyünü falan yapmış adamlar. Ortada parasız kalabilecekleri bir risk olsa hiç girişilmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 1 Haziran 2010; 17:02:57 >
  • hem üstelik ha deseler şuvalla para yığarlar önlerine böyle bir yapımlar lotr kadar olmasa da nesiller boyunca izlenecek önce hobbit izle sonra lotr serisi diyecek çocuklarımız sıralama tavsiyesi soranlara işin finansal nedenler ile erteleneceğini düşünmüyorum
    belki de (filmin içeriği ile ilgili)
    konunun fazla derin ve kaliteli olmadığından dolayı yönetmen risk almak istememiş olabilir sonuçta bilbo karakteri üzerine kurulu tüm bilbonun en iyi erkek oyuncuya aday olaması lazım çok kaliteli bir oyunculuk sergilemeli film goblin mağrası olayları ve yalnız dağ önündeki savaş sadece filmdeki atraksiyonlu noktalar olacak, senaryo da iyi bir çizgi ortaya koyamadıkları için geri adım atmış olabilirler, ama bana kalırsa bunlar bahane değil milyonlar izleyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 1 Haziran 2010; 17:33:44 >

• Ian McKellen, Hobbit Çekimlerinin Bu Yıl Başlayacağından Emin!

Hobbit filmlerinde Gandalf karakterini canlandıracak olan ünlü İngiliz aktör Ian McKellen'nın son röportajı, filmi sabırsızlıkla bekleyen milyonlarca hayranını umutlandırdı.

McKellen son röportajında, Hobbit film setlerinin ve senaryosunun tamamen hazır olduğunu, oyuncu kadrosunun ise bu ay içinde belli olacağını söyledi. Hobbit hayranlarının endişelenmemesini de sözlerine ekleyen McKellen, filmlerin çekimlerine bu yıl içinde başlanacağı haberini de verdi.

Ian McKellen'ın verdiği bu bilgilere göre, Hobbit filmlerinin yönetmenliğini yapacak ismin yakın zaman içerisinde açıklanacağını umuyoruz.
  • Bu filmde konusan troller goruruz belkı
  • Film için yönetmenlik koltuğunda David Yates ismi geçiyor
    Umarım yalan haberdir.

Is David Yates Directing The Hobbit?

There is a rumor floating around various different websites this afternoon that Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I and Part II director David Yates is gearing up to take over the directorial reigns on The Hobbit and its untitled sequel. /film has even declared the man New Line's top choice at this stage in the game.
    Again, though, this is all speculative.

Yates would be taking over for Guillermo del Toro, who dropped out earlier this month, and plans to announce his next project at Comic-Con 2010. Guillermo del Toro is still collaborating on the script with Peter Jackson, Fran Walsh, and Philippa Boyens. And he will remain on board as a producer.

This news should be taken as a rumor for the time being. We will have more information as soon as it breaks.

The Hobbit is in development and stars Cate Blanchett, Ron Perlman, Hugo Weaving, Ian McKellen, Andy Serkis, Doug Jones.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 15 Haziran 2010; 11:59:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QuadroFX

Film için yönetmenlik koltuğunda David Yates ismi geçiyor
    Umarım yalan haberdir.

Is David Yates Directing The Hobbit?

There is a rumor floating around various different websites this afternoon that Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I and Part II director David Yates is gearing up to take over the directorial reigns on The Hobbit and its untitled sequel. /film has even declared the man New Line's top choice at this stage in the game.
    Again, though, this is all speculative.

Yates would be taking over for Guillermo del Toro, who dropped out earlier this month, and plans to announce his next project at Comic-Con 2010. Guillermo del Toro is still collaborating on the script with Peter Jackson, Fran Walsh, and Philippa Boyens. And he will remain on board as a producer.

This news should be taken as a rumor for the time being. We will have more information as soon as it breaks.

The Hobbit is in development and stars Cate Blanchett, Ron Perlman, Hugo Weaving, Ian McKellen, Andy Serkis, Doug Jones.

Lan git. Töbe töbe ya.

Harry Potter'ın içine sı*tı bir de gelip Hobbit'i de mi b*ka benzetecek. Bu herifle ilgili şüpelerim doğru çıkmaya başladı, adam kıyameti getirecek galiba. Evil.

• ben olsam yönetmenliği sam raimi ye veririm. hem hobbitteki komedi unsurunu iyi anlar hemde böyle büyük bütçeli işlerde çalışabileceğini örümcek adamla kanıtladı. aslında fantastik yanı bu kadar ağır olmasa ridley scott yönetsin der işin içinden çıkarım ama eğer harry potter'ı yönetmiş birine veriyorsak yönetmenliği alfonso caurona verelim en azından hikayenin bi klostrofobik havası var orayı vurgulasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witch_King_

Bu filmde konusan troller goruruz belkı

göreceksin, senaryoyu batırmadılarsa
  • Bu saatten sonra Peter Jackson yönetir artık.
  • Robert Zemeckis olabilir
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.