Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.255
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GeçhoSubasa

yazı fontunu nereye atıcaz

Şöyle yazıyorsunuz bari imzanızı silin. İyice rezil oluyorsunuz farkında değilsiniz.
  • sabırsızlanıyorum gercekten
    onumuzde uzun bır sene var gelmesını beklemek ıcın
    orta dunya hıkayelerı kesınlıkle sadece 3 fılmle anlatılcak bır yer degıl
  • Şunun surasında 2011 e ne kalmış yaw sabırsızlıkla bekliyorum lotr dan daha büyük umutlarım var cunku zaten kitapları okurken hobbit i lotr dan daha cok sevmiştim :D inşallah filmi de güzel olur özellikle ejderha sahnelerini merak ediyorum :D
  • Film 2012 4. çeyreğe ertelenicek sanırım, WB'un başkanı Alan Horn söylemiş röportajda.

http://movies.ign.com/articles/106/1062976p1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

Film 2012 4. çeyreğe ertelenicek sanırım, WB'un başkanı Alan Horn söylemiş röportajda.

http://movies.ign.com/articles/106/1062976p1.html

Yok artık 2013. 2011 nere bu nere
  • Hobbit Köy'ün Yeni Resimleri

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 15 Şubat 2010; 12:04:09 >

• samug'un köye saldırı sahnesindeki köyü çok merak ediyorum ben ya kitabı okurken 4 5 farklı köy canlardırmıştım aklımda
    yalnız dağın önündeki kuşatmada oldukça ilginç olacak

en son goblin,kurt-elf,insan,cüce savaşı tam şekilde gösterilecek mi acaba malum bilbo bayılmıştı :)
    thorin'in ölümü falan merak uyandırmıştı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 4 Şubat 2010; 17:31:20 >
  • @QuadroFX
    resimler için teşekkürler.şimdilik çok hoş durmuyor ama filmde cennete benzeteceklerdir orayı.yüzüklerin efendisinde harika duruyordu
  • Ron Perlman Thorin için çok iyi düşünülmüş,ayı gibi bir adam zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

samug'un köye saldırı sahnesindeki köyü çok merak ediyorum ben ya kitabı okurken 4 5 farklı köy canlardırmıştım aklımda
    yalnız dağın önündeki kuşatmada oldukça ilginç olacak

en son goblin,kurt-elf,insan,cüce savaşı tam şekilde gösterilecek mi acaba malum bilbo bayılmıştı :)
    thorin'in ölümü falan merak uyandırmıştı bende

Ben daha çok kuyut ormanı ve beornu merak ediyorum...

• Gandalfın yaptığı büyüleri , ulu goblini, elf kralını, Kartalların Lordunu, Smaug'u, Dark elfleri, kuytu ormanı.... daha bir sürü şeyi çok merak ediyorum.. inşallah bu madeni iyi işlerler çok güzel bir macera filmi çıkabilir ortaya.
  • Harbi yaw gelse de izlesek
    Sırf bu filmi görebilmek için bile 2012 kıyamet falan olmaz inşallah
    Gözüm açık gider valla
  • keşke pj çekseydi filmi
  • Ben de katılıyorum keşke PJ çekseydi filmi. Fakat yönetmeni olmasada filmle baya ilgili görünüyor PJ,tek tesellimiz bu.
    Film kesinlikle güzel olacaktır.Bu işi çok ciddiye alıyorlar ve ilk üçlemedeki kadroyu olabildiğince toparlamaya çalışıyorlar. Howard Shore'da müzikleri yapıyormuş,süper. The Hobbit kitabını daha okumadım fakat kitapta Legolas'ın ve Aragorn'un olmadığını biliyorum, bu karakterlerin filme dahil edilebilmesi için çalışmalar yapılıyormuş(LotR'daki oyuncularla elbette). Bu dönemde hayattalar çünkü bu kadakterler (Hobbit'in hikayesi LotR'ın 60 yıl öncesinde geçiyor. Bu sıralarda Aragorn 20 yaşlarında,Legolas da 90 yaşlarında ).
    Ben filmi büyük bir heyecanla bekliyorum,Bu iki filmden sonra PJ'den Tolkien'ın diğer kitaplarının da uyarlamasını bekliyorum. Elimizde muhteşem bir Middle Earth arşivi olacağı kesin

• Silmarillion'un filmi yapılırsa çok daha müthiş olucaktır LOTR'dan, tabi yapılabilirse. Ama ileride mutlaka yapılacaktır..
  • Silmarillion'un filmi pek olası değil. Tanrıları vs anlatıyor. Çok saçma olur. Ki kitabı bile okuması çok zor. Senaryoya aktarması çok zor olacaktır. Tolkien'in yazdığı en iyi kitapları film yapıyorlar. Yani lotr serisi ve the hobbit kitabı. Bu kitapları dışında diğerleri hep karalama şeklinde yazılmış. Tolkien kafasında canlandırdığı orta dünyayı yazmaya çalışmış ancak lotr serisi ve hobbit kadar başarılı kitapları yok aralarında. Kitapların hepsini okuyun bana hak vereceksiniz. Orjinal ingilizcesindekileri bilmem ama Türkçe çevirilerinden bir şey anlamazsınız .

İnşallah filmin müzikleri lotr'dakiler kadar güzel olur. Lotr'un o atmosferini yaratan asıl o şarkılarıydı.
  • ya bu BALROG bu hobbit'in geçtiği zamanda hiç yokmu -.- birazcık bile bahsetmiyormu . onun o ihtişamlı görüntüsünü hobbit filminde (belkide 3 boyutlu) oalrak görmek isterdim. balrog tam olarak hangi zamanda geçiyor. ya bunun kitabını alıp okumak en iyisi^^
  • Filmi Vizyona girsin Gidip hemen bilet alıp izleyeceğim...
  • bu Tolkien amca da ne süper bir kitap yazmış. arkadaş Belki ktabı okuyanlar bilir çok derin bir anlatımı var.Yani LOTR'da kitabın tahminimce %40 lık bir bölümünü film haline getirmişler.Kimbilir kitabı tümden film yapsalar ne olurduAslında daha kısa tutmasalardı da mesela şöyle bişey olsaydı:

1.Bölüm Yüzük kardeşliği 2 film
    2.Bölüm iki kule : 2 film
    3.Bölüm Kralın Dönüşü : 2 film şeklinde uzatsalardı bence mükemmel olurdu.Dizi gibi hergün oturrur onları seyrederdim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.