Şimdi Ara

The Hateful Eight (2015) | Quentin Tarantino - Samuel L. Jackson (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
5
Favori
10.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The.Hateful.Eight.2015.1080p.BluRay.AVC.x264.AC3.5.1-STM 12 gb

The.Hateful.Eight.2015.720p.BluRay.x264.DTS-WARHD 5 gb

he Hateful Eight 2015 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 5.1 - KRaLiMaRKo 40gb

sürümler gelmeye devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 10 Mart 2016; 23:17:30 >
  • kötü yorumlar yüzünden sinemaya gitmedim. evde seyrettim ve sürükleyici, eğlenceliydi. Agatha tarzı ilerleyişi var. bence güzeldi, Tarantino nun hakkını yemişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Tarantino'nun stilini bilmeyen insanlar yüzünden düşük puan aldı. Neymiş çok boş diyalog varmış, film tek mekanda geçiyormuş, süresi uzunmuş; Pehhhh!......

Bu film en az 8.5 puan alırdı...
  • Diyaloglar çoktu ama beğendim. Sıkılmadan izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 2015te cikan filmler icin konusursak eger bu filme kotu diyen varsa susam sokagi falan izlesin. 2015In en iyi filmlerinden biri bence. Tarantinonun hemen her filmi guzel.

• birde müzikler sesler gerçekten eski stil ortama uygun terzi gibi dikilmişti. yaşlı adama boşuna oskarı vermemişler dedirtti bana.
    bir odada tıkılı kalmış insanların diyalogları şeklinde asla değil hikaye anlatımı. dışardaki sahnelerle dengeliydi bence.

• Pulp fiction izlemiş gibi oldum. Niye bilmiyorum alakası bile yok aslında. Film güzel. Sinemada izlemiştim. Tarantinocuma milyonlar heba olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin son çeyreğinde vites arttırmayı bırakın vites kolunu kırdılar resmen 12 Angry Men havasında, herkesin sevebileceği bir film değil bence. Daha önce Tarantino filmi izlememiş olan yarısında kapatır, öyle söyleyeyim. Ben bir Tarantino hayranı olarak sıkılmadan izledim, özellikle oyuncuların neredeyse hepsi muazzam performanslar sergilemiş.

• From dusk till dawn nasıl başlıyordu: Ufak yol hikayesi ile ardından karakterlerimiz konaklama/buluşma amaçlı bir ortama giriyorlardı. başlarda herşey normal güzüksede aslında değildi. Tabi bu yapım daha ciddi ele alınmış şahsen beğendim özellikle sinir katsayımı arttıran müzikleri, katilin kim olduğuyla ilgili ufak detaylar vs. Durağan ve bitirici finaliyle western filmleri aratmadı. Benden gerçer not
  • Tarantino tarzı filmleri seviyorsanız direkizle :)Ben çok beğendim cidden 10 üzerinden 8.

• reyiz döktürmüş yine
  • Filmin baya bir kısmı konuşmalarla geçiyor. Fakat asıl mesela sonlarda başlıyor. Django kadar olmamıştı ancak yine de izlenir.

• 1 saat zor dayandım değil sinema indirip izlenmeyı bile hak etmıyor.

• Mükemmel bir filmdi gerçekten sloganındaki gibi ''iyi bir sebebi olmayan buralara gelmez'' hiç sıkılmadan izledim gerek kadrosu gerek hikayesi olsun mükemmel bir film olmuş, Tarantino resmen döktürmüş 8 değil 9 puan alsada yeri var, son yıllarda böyle kaliteli filmlere pek raslamıyoruz umarız bunun gibi filmlerin devamı gelir

Hayatımda izlediğim en güzel filmler repertuarıma bunuda ekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 7 Mayıs 2016; 1:42:44 >
  • Tarantino'nun hayranlarındanım ama filmi pek beğendiğim söylenemez biraz da yalnız izledim ondan sanırım konuyu baya uzun tutmuşlar sıkıldım açıkçası yinede benim gibi Tarantino hatırına izlenebilir
  • Klasik Tarantino filmi. Gayet güzel olmuş. Son 1-1.5 saati gerçekten çok iyiydi. Samuel L. Jackson gerçekten olağanüstü bir performans sergilemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Tarantino'nun hayranlarındanım ama filmi pek beğendiğim söylenemez biraz da yalnız izledim ondan sanırım konuyu baya uzun tutmuşlar sıkıldım açıkçası yinede benim gibi Tarantino hatırına izlenebilir

Zaten yalnız ve sakin kafayla sessiz bir ortamda izlenicek tarzda bir film kalabalıkta pek tadı çıkmaz.

• Daha izlemedim izleyebilirim belki

• "Zencilerin hapsedildiği bir dünyada beyazlar güvendedir. Siyahların güvende olduğu tek zaman beyazların silahsız olduğu zamandır."

Tarantino'nun diğer filmlerine göre bir adım geride olsa da genel anlamda başarılı bir filmdi. Gerçekçi atmosfer, oyuncu kadrosu, müzikleri ile bir Tarantino filmi. Filmlerde Abraham Lincoln'ün tamamen eşitliği savunan biri olarak gösterilmesi beni hep rahatsız etmiştir.

+Tanrım !
    +Demek artık Tanrı'ya inanıyorsun kaltak?
    +Güzel çünkü onunla tanışmaya yakınsın!

SENARYO √ 7,5 OYUNCULUK √ 8,5 AKICILIK √ 6,0 GÖRSELLİK √ 8,5 SES & MÜZİk √ 8,0 = 7,7

• Django ile kıyaslamak bile hata olur. Çok sıkıcı bir filmdi. Son 45 dakka güzeldi. Diğer yerleri çok sıktı. Altyazı okumaktan başım ağrıdı.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.