Binbaşı
22 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 202 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar, daha önce üniden kaydımı sildirip 2 yıl ertelettirmiştim. Sonra yeni bir bölüme yazıldım, bu ay mezun olacağım. 2.kez ertelettirme yapabiliyor muyum? (24 yaşındayım)

Herkes yeni seçimde gidecek diyor da benim anlamadığım yerel seçimlerde nasıl %52 aldılar? Istanbul ve Ankara'ya rağmen?

Optimar'ın yaptığı ankette bile %41 anca alabiliyorsa 2023'te resmen iktidar değişikliği geliyor demektir.


ensonhaber
Optimar'dan Cumhurbaşkanlığı anket sonuçları
https://www.ensonhaber.com/gundem/optimardan-cumhurbaskanligi-anket-sonuclari

Arkadaşlar AÖF'te Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Bilgisayar Mühendisliğine DGS ile geçiş yaptığımda kaçıncı sınıftan başlatırlar?

Arkadaşlar grafik tasarım okuyorum, HTML ve CSS biliyorum. NodeJS ile web programlamaya girmek istiyorum fakat algoritma becerim zayıf, neyi ne zaman kullanacağım bir türlü aklıma gelmiyor. Analitik düşünce olayı bende pek yok gibi. Yine de devam etmeli miyim?


Mülakatlarda sana oyun falan yaptırırlar elenirsin diyorlar, web programlama mülakatında oyun ne alaka anlamadım.

Arkadaşlar 2 aylık TT abonesiyim, ilk 3 hafta herhangi bir sıkıntı yokken sonrasında bağlantı kopması, hız düşüklüğü gibi nedenlerle sorun yaşadım. Defalarca aradım, online işlemlerden yazdım sorunu çözdüler ama 3 gün arayla tekrarlanıyor ve ben defalarca aramaktan bıktım.


24Mbps paket kullanıyorum, sorun olduğunda aldığım hız 6 civarları oluyor.


TT sorunu çözdüğüne dair şu cevabı "TT-99-HALKALI-ERC-SSR-01 hat ıp alıyor sorun giderilmiştir" yazmıştı. Sorun TT kaynaklı olduğu aşikar.


Ben de yeterli hizmeti alamadığımdan dolayı iptal etmek istiyorum ama sözleşme iptal bedelini ödemek istemiyorum. Yazışmaları Tüketici hakem heyetine göndersem sonuç alır mıyım?

AÖF'te Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Frontend ve UI Designer alanlarında kendimi geliştiriyorum. Acaba örgün bir üniversite bitirmemem iş bulmam konusunda sıkıntı yaratır mı? DGS ile YBS örgüne geçiş yapabilirim fakat vakit kaybı gibi geliyor.

Arkadaşlar epilasyon yaptırmak istiyorum fakat egzamam var. İnternetten okuduğum kadarıyla lazer epilasyon yaptıracaklarda egzama olmaması lazım yazıyor.


Belli atak dönemlerinde ortaya çıkan egzamalı yere epilasyon yapılırsa ne olur? Yaptırmasam da böyle kıllı gezmek istemiyorum. Egzamalı olup da epilasyon yaptıran varsa yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar cevap 4 ama anlamadığım yerler var. Continue deyimi ile 2'yi ekrana yazdırmadı ve sonucun 0, 1, 3 olması gerekmez mi?Bilgisayar Programcılığı okuyorum bunun yanı sıra KPSS çalışıyorum. Sağlık bölümleri hariç AÖF için ataması fazla olan bölümler hangileridir?

Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Basketbol
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
İmza Yok


İmza yok
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 1.312
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.019
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 47.007 (Bu ay: 1.103)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 997 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.