Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir oyuna aylık 40 TL vermek saçmalıktan başka bişey değil biriktirin yeni çıkan bir oyun alın bu tarz fırsatçı anlayışa destek olmayın. Zaten tepki yükselirse yapımcılar geri adım atıp ya ücreti düşürür yada f2p yaparlar diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrLinq

bir oyuna aylık 40 TL vermek saçmalıktan başka bişey değil biriktirin yeni çıkan bir oyun alın bu tarz fırsatçı anlayışa destek olmayın. Zaten tepki yükselirse yapımcılar geri adım atıp ya ücreti düşürür yada f2p yaparlar diye düşünüyorum

Wow falan hic duymadınız galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ancak pek bilgiye sahip değilim... Acaba Knight OnLine tarzında , monster kesmekten başka , farklı ırkları ile savaş yapıp belli bir puan (Nation Point ) vs kasabilecek miyiz ?

Eğer item kasma , pazar yapma vs bir nevi K.O tarzında bir PvP olursa muazzam olur.4o TL'de bana koymaz

Bilgisi olan varsa , detay verirse harika olur . Çok sevinirm
  • Ne olursa olsun bence 40 tl çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ancak pek bilgiye sahip değilim... Acaba Knight OnLine tarzında , monster kesmekten başka , farklı ırkları ile savaş yapıp belli bir puan (Nation Point ) vs kasabilecek miyiz ?

Eğer item kasma , pazar yapma vs bir nevi K.O tarzında bir PvP olursa muazzam olur.4o TL'de bana koymaz

Oyunun pc sürümü cikti galiba nisan da pc konusundan bilgi alabiliriz aslında .

Aynen knight gibi Pvp tadı verirse 40 lira seve seve verilir . Gerci muhabbet olduktan sonra her oyunun tadı oluyor boyle oyunlara clan ile başlamak vae oyunda clan bulmak şart .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ancak pek bilgiye sahip değilim... Acaba Knight OnLine tarzında , monster kesmekten başka , farklı ırkları ile savaş yapıp belli bir puan (Nation Point ) vs kasabilecek miyiz ?

Aynen knight gibi Pvp tadı verirse 40 lira seve seve verilir . Gerci muhabbet olduktan sonra her oyunun tadı oluyor boyle oyunlara clan ile başlamak vae oyunda clan bulmak şart .

Bir oyun bilgisayarına sahip değilim. Uzun zamandır Mac kullanıyorum ancak konuyu bulursam , bu meajı ekleyeceğim.Mayısta mı ? Haziranda mı çıkacaktı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Bir oyun bilgisayarına sahip değilim. Uzun zamandır Mac kullanıyorum ancak konuyu bulursam , bu meajı ekleyeceğim.Mayısta mı ? Haziranda mı çıkacaktı ?

Pc ye 4 Nisan da çıkmış . Dogru hatırlıyormusum .

Ps4 ve Xboxone a 30 Haziran da çıkıyormuş .

Bu da pc konusu link

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=58884565&p=171

Yorumlara bakılırsa memnun olmayanlar fazla

• The Elder Scrolls Online'ın Konsol Sürümü 6 Ay Gecikecek

Bethesda'nın büyük vaadlerle 4 Nisan tarihinde PC çıkışını gerçekleştiren MMO oyunu The Elder Scrolls Online'ın beklenen konsol çıkış tarihi 6 ay ileri tepti.

Oyunun resmi Soru & Cevap sayfasında gelen soruları yanıtlayan yetkililer konsollar için geliştirme sürecinin olumlu olarak devam ettiğini ve bu konuda büyük yol katettiklerini belirtirken,  planlanan Haziran ayı çıkışına oyunun yetiştirilmesinin mümkün olmadığı eklendi. Oyuncuların beklediği ve arzuladığı oyun deneyimini yaşatmak için 6 aylık bir ek sürece daha ihtiyaçları olduğununu belirten ekibin açıklamarı Bethesda tarafından henüz net biçimde onaylanmış değil.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Elder_Scrolls_Onlinein_Konsol_Surumu_6_Ay_Gecikecek-59643.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlis anlamadıysam Haziran dan sonra 6 ay yani ohoooo resmen her firma dalga geçiyor bizle .

Oyun yok abi oyun yokkkkkkkkk

•  THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen firmalar bizle dalga geçiyor
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited -- Cinematic Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Ocak 2015; 4:08:01 >
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – Three Fates | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Ocak 2015; 21:55:54 >
  • Oyunda aylık ödeme sistemi kaldırılmış, oyunu satın almak yetiyor sadece. Fiyati düşünce denemeyi düşünüyorum, konsol çıkış tarihi 9 haziran.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Orta dünya online MMORPG. İşte bu tek başına konsol alma sebebidir. Hep diyordum bunu konsola ilk getiren büyük darbe koyucak diye. PS4 yaptı. Tahminim en az 3-4 yıl rahat gidicektir bu oyun hatta ex pack,yeni haritalar yeni race grupları,yeni görevler,boss'lar ekstra level,item'lar ile 7-8 yıla çıkar oynanma süresi

Xbox One'a da çıkıyor bu yalnız

• quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

quote:

Orta dünya online MMORPG. İşte bu tek başına konsol alma sebebidir. Hep diyordum bunu konsola ilk getiren büyük darbe koyucak diye. PS4 yaptı. Tahminim en az 3-4 yıl rahat gidicektir bu oyun hatta ex pack,yeni haritalar yeni race grupları,yeni görevler,boss'lar ekstra level,item'lar ile 7-8 yıla çıkar oynanma süresi

Evet onu sonradan öğrenmiştim. Yalnız oyun tutmadı sanırım yani Pc'de hiç rağbet görmedi, bu League of Legand ve dota çılgınlığı diğer tüm oyunlara büyük bir darbe vurdu, Wow'a da yeni paket geldi ara verenlerde geri döndü dolayısı ile bu oyun unutuldu zaten ses getirememişti belki konsolda MMO olmadığı için bu kulvarda daha çok ilgi görebilir FF realm reborn dışında aynı tarzda başka MMO yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

quote:

Evet onu sonradan öğrenmiştim. Yalnız oyun tutmadı sanırım yani Pc'de hiç rağbet görmedi, bu League of Legand ve dota çılgınlığı diğer tüm oyunlara büyük bir darbe vurdu, Wow'a da yeni paket geldi ara verenlerde geri döndü dolayısı ile bu oyun unutuldu zaten ses getirememişti belki konsolda MMO olmadığı için bu kulvarda daha çok ilgi görebilir FF realm reborn dışında aynı tarzda başka MMO yok.

Aslında güzel oyun ama trailerler ile beklentiyi çok arttırdılar. Bir de rpgye skyrim ile başlayan 15 milyonluk bir kitle var. Skyrim'in o atmosferi de olmayıp ortada uzun bacaklı deniz anaları gezinince insanlarda pek alışamadı haliyle. Şu an halihazırda Pcde oynuyorum oyun gayet yeterli bence ayrıca her kişi kendi görevini ayrı görüyor. Yani özel görevlerde iki kişi aynı görevi yapıyorsa birbirinizi göremiyorsunuz. Ancak görev için kesilicek slotları birlikte kesebiliyorsunuz. Gidip biraz oynayayım bari.

• Bu adamlar 2 saatlik sinematik bir film yapsalar oyun yerine gider o filmi bluray olarak alırım.
  • Oyunu alacak olanlarla haberleşelim, irtibatta olalım. Oyunu betadan itibaren PC'de oynuyordum, konsola çıkmasıyla birlikte PS4'te devam edecem.

• konsol versiyonu için kapalı beta kodları dağıtılmış bazılarına
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.