Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aktif guild varmı oynayan DartMessenger psn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Elder Scrolls Online - Gold Road Sinematik Duyuru Fragmanı | PS5 & PS4 Games

THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/the-elder-scrolls-online/ Follow the threads of fate that appeared in Necrom, or launch a new standalone adventure in The Elder Scrolls Online: Gold Road. Explore the West Weald and the city of Skingrad, first encountered in The Elder Scrolls IV: Oblivion, play with the nature of magic itself and create custom skills with the new Scribing system, and investigate the return of Ithelia, a brand-new Daedric Prince never seen before in the Elder Scrolls series. The Elder Scrolls Online: Gold Road arrives June 18 for PlayStation 5 and PlayStation 4. Pre-purchase Gold Road now to receive unique bonus rewards at launch and immediate access to the Welkyndstone Ruins Wolf mount and Welkyndstone Ruins Pup pet*. Pre-purchase The Elder Scrolls Online Collection: Gold Road now to also get immediate access to the ESO base game and all seven previous Chapters. *The Welkyndstone Ruins Pup pet is available only until March 18, 2024. #ps5 #ps5games #ps4 #ps4games #theelderscrollsonline
    https://www.youtube.com/watch?v=a5ZVNoOIN1g
  • ps5 de hangi versiyonu alacağız çok karışık eklemişler son chapter için gold road

1629 tl olana bakıyorum içeriğinde tüm eski paketler var ama ps5 bunda ve delexu de yazıyor 999 olan da ps4 yazıyor

THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]
  • headhunter kullanıcısına yanıt

Yükseltme yapmayacaksan ilk baştaki ikisinden birini alacaksın. O en sağdaki ikisi upgrade, yani Gold’a yükseltme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

bende mevcut tüm paketler var 999 tl olanı alsam yeterli ama ps4 yazıyor o kafamı karıştırdı sorun çıkmaz değil mi ps5 de oynuyorum ben

dediğinizi aldım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 21 Ocak 2024; 19:47:50 >
  • headhunter kullanıcısına yanıt

Şimdi tekrar baktım da oyunun PS4 sürümünü PS5'e yükseltmek zaten ücretsiz. Gold Road'ın upgrade kısmına neden PS4 yazmışlar anlamadım. Senin aldığın ise DLC. Galiba orada anlatmak istediği oyunu önceden alanlar yükseltebilsin diye. Yoksa en baştan tam fiyata almak saçma olurdu.

https://help.elderscrollsonline.com/#en/answer/52205

• Venomstr kullanıcısına yanıt

evet dlc benim aldığım inşallah sorun çıkmaz

• PS5'de büyük PVP olan MMORPG bakıyorum. ESO, BDO dışında oyun bulamadım. BDO abartı P2W'miş. ESO'nun Grafikleri çok eski geliyor.

Büyük PVP odaklı başka oyun öneriniz var mı? PVE umrumda değil, olmasa daha iyi olur. P2W BDO gibi aşırı olmayan oyun arıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.