Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başvurusu ne zamandı devam ediyorsa yapıym
  • Arkadaşlar oyunda mikro ödeme sistemi bulunmuyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

başvurusu ne zamandı devam ediyorsa yapıym

Kaçırmışız Yav hic haberimiz olmadı acaba Üyeliği olanlara mı atmışlar sadece ?

• arkadaşlar oyun B2P olarak gelecek değil mi PS4'e ... yani sadece disce para vericez aylık ödemesi olmayacak şekilde. Hatta internette F2P olucak diyolar ama zannetmem beleş olacagını böyle bir MMO'nun
  • Fazladan kodu olan varsa talibim

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Aylık ödeme kaldırıldı. kutuya para verecen ya da digitale çıkınca oynuyacaksn
  • quote:

Aylık ödeme kaldırıldı. kutuya para verecen ya da digitale çıkınca oynuyacaksn

Cikis tarihi ne zaman hocam

• yusufgulcemal kullanıcısına yanıt
    9 haziran
  • quote:

9 haziran

Tesekkurler :) bu arada basliga eklense iyi olur

• Buradan ilk duyuruyu yapalım o zaman.

Arkadaşlar biz 2 arkadaş pc platformundan konsola karakterlerimizi transfer ettik. Oyun çıktığından beri oynuyoruz ve bu oyundaki potonsiyeli çok iyi biliyoruz.

Pc platformunda Türk,yabancı birçok guild üyeliği yöneticiliği yaptık.....

Burada bir guild oluşturacağız.Harika fikirlerimiz var........

Duyuruyu konsol PS4 bölümü üzerinden yapıcaz........
  • Hadi bakalım bekliyoruz. Beklentileri yükselttin.

• Oyun çıksa da oynasak ne zamandır sağlam bir mmorpg oynamadım. Konsolda daha zevkli olacaktır :D
  • Son hazırlıklar yapılıyor ''Continue Oyun Grubu'' ESO ya adımlarını atıyor.

PS4 te oynamak için sabırsızlanan arkadaşlar görüşlerinizi alalım bilgi paylaşalım bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat için : @Aragonit. @TheCaliph_ @Mustafa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimi

Son hazırlıklar yapılıyor ''Continue Oyun Grubu'' ESO ya adımlarını atıyor.

PS4 te oynamak için sabırsızlanan arkadaşlar görüşlerinizi alalım bilgi paylaşalım bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Valla bir konsol oyuncusu olarak bu tür oyunlara özellikle online - Pvp içerenlere cok acım . O yuzden sararsa baya zevkli olacak gibi 2 ay var ama heyecanlanmaya basladim ben .

• Şimdilik bu videolar ile yetinin arkadaşlar. Yakında Guild duyurusunu yapıcaz.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 14 Nisan 2015; 18:00:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: mimi

Son hazırlıklar yapılıyor ''Continue Oyun Grubu'' ESO ya adımlarını atıyor.

Valla bir konsol oyuncusu olarak bu tür oyunlara özellikle online - Pvp içerenlere cok acım . O yuzden sararsa baya zevkli olacak gibi 2 ay var ama heyecanlanmaya basladim ben .

Kesinlikle , bizim gibi düşünen arkadaşlara ulaşabilirsek oyun zevkimizi en üst düzeye taşıyabiliriz .

• Oh olsada yesek :) atarsa comolokko yani

• mimi kullanıcısına yanıt
    hocam kesinlikle konsol versiyonunu bekliyorum bu muhteşem oyun için. Güncel sistemli Pc ye de sahibim ama gram zevk almıyorum pc de oyun oynamaktan. can hocam da davetini yolladı bana mesaj yoluyla inşallah konsol ortamında güzel bir ortam oluştururuz.
  • Guild'imiz kuruldu.Bekliyoruz arkadaşlar......DH konsol bölümünde görebilirsiniz.....
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    konsol ortamında böyle bir oyun şu anda paha biçilemez değerdedir bizler için. Aynı düşünceye sahibim sizinle umarım beklediğimize değer ve harika zamanlar geçiririz. İrtibatı koparmayalım zaman daralıyor. Bizde yakında Continue Oyun Grubu olarak Whatsapp grubu kurmayı düşünüyoruz hem fikir alışverişi açısından hemde bizim gibi düşünen arkadaşlarla sohbet ortamında olma açısından iyi olacak. Can arkadaşımızda sağlam bir şekilde guild kurma üzerinde çalışıyor anlattığına göre, onlarla birlikte de olabiliriz ama şu anda önemli olan bu oyunu oynamayı düşünen , bekleyen arkadaşlara ulaşabilmek.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.