Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
31
Favori
60.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ESO falan farketmez herhangi bir oyun çıksın artık .

Bu oyunu da bekliyorum Beta sınada kaydoldum bakalım seçilebilirsem güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Guild hazırlıklarına başlamak lazım. O kadar açım ki mmorpg'ye. 2011'de 5 senelik wow serüvenimi noktalamıştım. Aslında ara vermiştim ama hesabım nasıl olduysa çalındı uzun bir süre daha oynamayacağım içinde uğraşmadım geri başlamakta gözümde büyüdü ve yeni bir oyun beklemeye karar vermiştim. Bakalım 2 sene aradan sonra Elder Scrolls online ile tekrar dönüş yapıcaz orta dünyaya.

Ekrem abi bi DH guildi olsa hakkaten cok iyi olur. Destek oluruz birbirimize.

Bu arada bi fifa atamadik seninle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guild kesin olur ya. MMORPG 'lerde tek başına yapabilceklerin sınırlı zaten role play takılırsın mesleklerle uğraşırsın ben Warcraft'ta 1 sene böyle balık tutarak,haritalarda gezerek mount toplayarak achievement'ları yaparak geçirmiştim onunda keyfi ayrı tabi. Bakalım oyun bir çıksında ilk 30 gün bedava ama oyunu yine para verip alıcaz. Everquest gelicek daha. Pc'yede çıkacak wildstar var önümüzde ki bir kaç yıl içinde yeni bir mmorpg dönemi başlicak.

Fifa oynarız moruk ya bende fazla açamıyorum ps4 bi kaç gündür.
  • Keşke oyun b2p gw2 gibi

• The Elder Scrolls Online Imperial Edition Resmi Olarak Açıklandı

THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]

12 inçlik (30.5cm) Daedric Prince Mogal Bal heykelciği

Bir Tamriel haritası

224 sayfalık devasa bir resimli kitap

Her ‘Alliance’ (ittifak) içinde bir imparatorluk üyesi olarak oynama (dijital içerik)

Beyaz imparatokluk atı (dijital içerik)

Mudcrab Vanity hayvancığı (dijital içerik)

Mara yüzükleri (dijital içerik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 30 Ocak 2014; 11:21:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Elder Scrolls Online Imperial Edition Kutu Açılışı

• Mart ayında PC'ye çıkacak. Görürüz oyun nedir ne değildir diye.

Bu arada Pc ve PlayStation sunucuları ortak mı olacak? Bir bilgi var mı o konuda?
  • Betasını indiriyorum.bakalım sonuç olacak.Beğeneceğim inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3 ayda 7 cm

Betasını indiriyorum.bakalım sonuç olacak.Beğeneceğim inş.

Closed beta degil mı ? Bir de ps4 icin mı ?

Bende kaydoldum ama maile bakayım seçilmiş miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: 3 ayda 7 cm

Betasını indiriyorum.bakalım sonuç olacak.Beğeneceğim inş.

Closed beta degil mı ? Bir de ps4 icin mı ?

Bende kaydoldum ama maile bakayım seçilmiş miyim

bir siteden buldum ben üye olunca veriyor.
  • The Elder Scrolls Online aylık 12.99 € olacağını açıkladı.1 Euro; 2,98708306 Türk Lirası

(Alıntıdır, AliveinGames)

Ayrıca GoldEdition olayı olacakmış ve aylık ücret dahil 167 TL ye yakın ilk giriş ücreti oyuncuları bekliyor diye biliyorum. Sonraki aylar 12,99 Euro sabit ücret olarak ödemesi olacakmış..Diğer yandan oyuna katılan oyuncular ve alakalı forum yorumlarında genel kanı oyunun F2p olabileceği dahası genel beklentileri karşılamadığı yönünde.Bana sorarsanız T.E.S.O. efsanesi oyuncuların sadakatini kullanıyor. Hele ki Online oyun sektörü F2P yada B2P ye yönelmişken bu ücret uygulaması gerçekten olağan dışı.
  •  THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]
  • Ps4 sunucuları ile pc sunucuları farklı.
    Ps4 oyunlarında Online için psn plus zorunluluğu varken buna gerekmiyor fakat aylık 13 Euro gibi bir ücret var, 40 lira... Biraz fazla değil mi?
    WoW için 4 yıl ödedim bu parayı ama şimdi pek mantıklı gelmiyor.

Nedense beni çekemiyor, ikna edemiyor. Ps4 kullanıcısı zaten plus'a para veriyor, bunu da dahil etselerdi keşke. Ya da düşük bir fark ekleselerdi ama yok.
    Gıcıklar.

• Bende bu oyunu ne zamandır bekliyordum. Pc başında oynamayı düşünüyordum ama ps de mmo tadını ilk kez bu oyunla almak istedim. Eğer oynamayı gerçekten düşünenler varsa birlikte oynamaktan keyif duyarım. Pm yollamanız yeterli

• Arkadaşlar oyun ne zaman çıkıyor?
  • Yok abi ya 6 yillik wow p2p olayindan sonra hic veremem ayda 13€ ps4 e gelicekse dota 2 gelsin

• Hep PC'de RPG oynadım.İnşallah bu PS4'e gelen RPG ler PC'yi aratmaz .Tutarsa efsane.Bide türkçe dil desteği olsaydı...
  • Ücret gerçekten aylık 40 tl'ye mi tekabül edecek. Eğer öyleyse senede 500 lira bu oyuna yatırmak çok enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Ücret gerçekten aylık 40 tl'ye mi tekabül edecek. Eğer öyleyse senede 500 lira bu oyuna yatırmak çok enteresan

Görünen o ki yeni nesilde para konuşacak.Oyunu almak için ver 100-200 lira sonra oyun her ay sana 40 lira 40 lira çaksın.Böyle olacaksa koysunlar PSN'ye hiç değilse verdiğimiz para ziyan olmaz.Oynadığımız kadar para veririz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.