Şimdi Ara

The Dark Tower (2017) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
5
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kara Kule gecikir belki hiç gelmez. Vay arkadaş ne kuleymiş, bir başlanamamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet seriden haberler 6 ay önce piyasaya çıkmış. Yeni görebildim.
    Sony Pictures serinin film projesini 13 Ocak 2017'de gösterime sunmayı planlıyor.

Roland Deschain rolünü Idris Elba oynayacak. Matthew McConaughey'e de en son Randal Flagg rolü teklif edilmiş akıbeti bilinmiyor. Yani leading rol Idris Elba'da... Filmin yapmcısı ise Ron Howard.

Emek isteyen bir seri dolayısıyla aceleye getirmenin facia olabileceğinden kimse pek yanaşmamış olsa gerek. Seriyi bir türlü uyarlayamamanın sebebini açıkçası buna bağlıyorum. Er geç olur sıkmayalım canları. Game of Thrones sonrası serinin bir kısmının dizi olarak Hbo'dan uyarlanmasını bekliyorum. Bakalım zaman lazım.

Ayrıca film projesinin haberlerini bu blog sitesinden takip edebilirsiniz.
    http://darktowermovies.blogspot.com.tr/

• Her bir kitabı için ayrı bir film çekme ihtimalleri muhtemelen olmayacaktır. Ben şöyle 7-8 sezonluk güzel bir dizi bekliyordum. Bakalım...

Bu arada bence! Roland karakterini siyahi bir oyuncu oynamamalı. Tamam King, karakteri canlandıracak kişinin ten renginin önemli olmadığını söylüyor ama böyle olmamalı. Kitabı okurken Roland' ı sürekli Clint Eastwood' un Dolar Üçlemesindeki karakteriyle eşleştirdim. O zaman Susannah da beyaz olsun!

Tam tersi; Matthew McConaughey Roland karakterine, Idris Elba ise Walter karakterine daha çok uyuyor!

• Bir bu film bir de World of Warcraft akıbeti uzun süre sallanan filmler.
    Gerçi Warcraft en azından kendini kurtardı.
    *Elba dan olmaz , Roland insan zihninde beyaz canlanıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelreis -- 20 Ocak 2016; 11:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Her bir kitabı için ayrı bir film çekme ihtimalleri muhtemelen olmayacaktır. Ben şöyle 7-8 sezonluk güzel bir dizi bekliyordum. Bakalım...

Bu arada bence! Roland karakterini siyahi bir oyuncu oynamamalı. Tamam King, karakteri canlandıracak kişinin ten renginin önemli olmadığını söylüyor ama böyle olmamalı. Kitabı okurken Roland' ı sürekli Clint Eastwood' un Dolar Üçlemesindeki karakteriyle eşleştirdim. O zaman Susannah da beyaz olsun!

Tam tersi; Matthew McConaughey Roland karakterine, Idris Elba ise Walter karakterine daha çok uyuyor!

katılıyorum. tam tersi daha iyi olabilirdi.

clint eastwoodun oğlu da iyi giderdi roland rolüne.

• Abbey Lee kadroya katılmış.
  • Yeterli emek verilirse ortaya mükemmel bir proje çıkabilir ama oyuncular çok önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Idris Elba ve Matthew McConaughey kesinleşti.

Idris Elba Gunslinger'ı Matthew McConaughey Man in Black'i (Randall Flagg) canlandıracak.

Sevdiğim 2 oyuncu aynı filmde.

•  The Dark Tower (2017)

The Dark Tower (2017)

The Dark Tower (2017)

• Oyuncuların uymadığını düşünen bir tek ben miyim? Biraz önyargı oldu belki ama kitapları okurken hiç böyle hayal etmemiştim.

• Matthew %100 Roland karakterini canlandırmalıydı. Siyahi bir oyuncuya bu karakteri vermek tek kelimeyle rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 1 Mart 2016; 19:56:48 >
  • İdris Elba karizmatik adam gayet iyi oynar Rolandı. Ben beğendim, illa kitaptaki gibi olmak zorunda değil, stephen king bile tamam demiş. Kitaptaki roland, Clint Eastwooddu. Bence İdris Elba daha iyi Eastwooddan.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Oscar'lardada çirkefe yattılar hocam, politically correctlik uğruna iyice saçmalamaya başladılar. Eşcinsel veya porto-rikolu filan yapmadıklarına şükretmek lazım
  • 17 Şubat 2017'de gösterime girecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katheryn Winnick kadroya katıldı
     The Dark Tower (2017)
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Ya râb bu ne güzel bir haberdir...
  • Katheryn Winnick'in hangi karakteri canlandıracağı belirtilmemiş. Allah bilir Susannah karakterini canlandırır da insanı iyice zıvanadan çıkarırlar! Idris Elba nasıl Roland karakterine uymuyorsa bu da Susannah karakterine uymaz. Susan Delgado'yu canlandırsa daha iyi olur. Bekleyip göreceğiz.

Ayrıca Tom Taylor ise "Jake Chambers" karakterini canlandırmak üzere kadroya dahil edilmiş.

Kaynak:http://www.comingsoon.net/movies/news/664981-tom-taylor-dark-tower

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 28 Nisan 2016; 12:57:37 >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Susannah olmaz bence hocam. Delgado olabilir.
  • şimdi film çekiliyor mu? çekilmiyor mu? bir iptal bir oyuncu haberleri şunu bir açıklığa kavuşturalım.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Hatunun dibi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.