Şimdi Ara

The Dark Tower (2017) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Filmi izledim genel olarak beğendim yalnız süre çok kısaydı evren yüzeysel kalmış. Yap şunu lotr gibi 3 saat tadına varsaydık. Idris Elba sevdiğim bir oyuncu daha çok görmek isterdim. Filme başladım bir süresine bakayım dedim 1:34 dk. Zaten 45.dkya gelmiştim nasıl geçtiğini anlamadım valla.
  • Çok vasattı kesinlikle zaman kaybı 10/2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce de belirttim yine belirteyim: Çöp demek bile yetersiz kalıyor bu filme...

Bu yorum sadece kitabı okuyanlar için değil okumayanlar için de geçerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hollywood filmi değil, Netflix için yapılmış dizi gibiydi. gerçi çoğu dizi bundan iyidir.
  • Kitabını okumadım okuyacak vaktim de yok.

Ama filmi izlerim akşam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitabı okumadım ama bir ikş yer dışında da beğenmedşm ve 10/4

• İzle,unut ve hd'den hemen sil....
  • Kitabını okumuştum. Zaman kaybı bir film. İleri atlaya atlaya bile izleyemedim. İndirdiğim megabaytlarıma acıdım.

1/10
  • Kitabı okumadım okumayıda düşünmüyorum.

Filme gelecek olursak bir ara uyukladım.İdris Elba için izledim.Film vasat (5/10)izlemezseniz birşey kaybetmezsiniz...

• Kitabı okumadım ancak film çok basitti sıran geldi normal biraz fantastik, bilim kurgu başrol çocuk olan sıran bir filmdi. :P
  • Ben beğendim filmi kısa bir film olmuş ama bana göre gayet iyiydi özellikle idris elba çok iyi performans sergilemiş. Bu izleyip beğenmeyenler herhalde başka bir film bekliyorlardı bazı hatalar olabilir her filmde oluyor bu kadar vurmaya gerek yok bence.
  • Film biraz daha uzun ve ayrıntılı olsaydı çok daha iyi olurdu.Ama ona rağmen kötü bir film olmamış bana göre.Kitapla karşılaştırırsak kesin kötüdür ama film kendi başına idare eder.Matthew M. ve idris Elba'nın oyunculukları da gayet iyiydi.
  • (Bir an aklıma Last Action Hero (1993) geldi )

Bu herifin hikayelerinin çekilmesini seviyorum. Fakat üst seviye bir film olmak adına pek bir şey yok maalesef bu yapımda. Efsane olabilmesi için olayın çok daha fazla detaylandırılması gerekirdi. Bu da sürenin çok uzun olması demek tabi . Genel anlamda oldukça sönük kalmış ama yine de izlenebilir bence.
  • bak yine aklıma geldi sinirlendim

sen koskaca s.k. nasıl roland'ın kule arzusunu hiçe sayıp her şeyden vazgeçme eşiğinde bırakırsın. jake'in gazıyla kule yolculuğu devam ediyor filmde böyle saçmalık olmaz ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani bir film izlersiniz ya ulan ne kötü film idi dersiniz , dünyadaki en kötü film olabilir , yok yok bundan daha kötüsü olamaz dersiniz.Bu Dark Tower öyle dediğiniz filmlerden daha kötü işte.2 yıl heyecanla bekledim filmi sonuç a bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

Hani bir film izlersiniz ya ulan ne kötü film idi dersiniz , dünyadaki en kötü film olabilir , yok yok bundan daha kötüsü olamaz dersiniz.Bu Dark Tower öyle dediğiniz filmlerden daha kötü işte.2 yıl heyecanla bekledim filmi sonuç a bak...
    Birader sen git akasya durağına devam et.

Bu arkadaş gibi yorum yapan çok kişi var konuda filmi öyle bir kötülemişler ki indirdiğime pişman oldum.Sonra gözümü karartım izledim film son derece güzel bana göre 7/10 puan aldı benden.İzleyecek arkadaşlara tavsiyem izlemenizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

Bu tek film olarak kalmayacak. Devamının geleceğini söylediler. Şimdiden yermek doğru değil. Bazı boşlukları diğer filmlerde kapatacaklardır. Kitabını okumadım ama bundan sonra okuyacağım. Yüzüklerin Efendisi'nin de kitaplarını sonra okumuştum. Hatta sonra Silmarillon vs. de bitirdim. Kitapları okuduktan sonra filmlerden zevk almak zor oluyor. İzleyip zevk almaya çalışın.
    Ne devam filmi hocam ya. Vasat sıradan bir film işte. Tutmadı bile. Proje iptal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Birader sen git akasya durağına devam et.

Bu arkadaş gibi yorum yapan çok kişi var konuda filmi öyle bir kötülemişler ki indirdiğime pişman oldum.Sonra gözümü karartım izledim film son derece güzel bana göre 7/10 puan aldı benden.İzleyecek arkadaşlara tavsiyem izlemenizdir.

Alıntıları Göster
    beğenebilirsin doğrudur

• Çok da kötü değildi abartmayın arkadaş. İzlettiriyor kendini işte.

• Kitaba kıyas edilirse leş rezalet denilebilir ama kitaptan bağımsız olarak 90 dakika keyif alınabilecek film.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.