Şimdi Ara

The Dark Tower (2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk haberlerde Christian Bale'in düşünüldüğü yazıyordu zaten. Roland'ın o kasıntılı karizmatik havasını canlandırabilir gibi geliyor bana. Tek sorun yan karekterlerin arkasında kalması.
  • Gerçi 2013'e çok var ama bekliyorum.
  • ben şimdiden beklemeye başladım
  • Haddinizi bilin, yüzüklerin efendisiyle karşılaştırmayın

LOTR bir ilkti ve ilkler unutulmaz
  • Yüzüklerin effendisi ile tabiki karşılaştırılamaz bir kere ortam şartları aynı değil ama en azından onun düzeyine yaklaşmasını isterim
  • ulan mükemmel seriyi film ile b.k etmeseler iyidir.
  • Gerçekten muhteşem bir seri Kara Kule serisi. Heyecanla bekliyorum filmi..
  • Filmin kadrosuna Javier Bardem büyük olasılıkla katılmış görünüyor.Filmin yapımcısıyla hemen hemen anlaşmışlar.
  •  The Dark Tower (2017)

The Dark Tower Gets Javier Bardem as Roland Deschain
    Kara Kule'de Başrol Javier Bardem'in oldu.

"Bardem has signed on to the first movie and the miniseries,
    but the intention is that he will star in all three movies and each of the TV series.
    It's an enormous deal for any actor, but Bardem was always the first choice."

Brian Grazer yapımcılığında Ron Howard yönetiminde olan yapım;
    2012 yılında Mini TV Dizisi şeklinde başlayacak, 2013'te ilk film vizyona girecek.
  • Javier Bardem Roland rolu için uygun, özellikle İhtiyarlara Yer Yok'taki canlandırdığı karakterden sonra. Ama ben romanı okurken hep Hugh Jackman gibi birini canlandırdım kafamda...
  • 'Kara Kule' Projesi İptal!

The Dark Tower (2017)

Proje, Universal stüdyosunun maddi kesintileri nedeniyle iptal oldu...

Hem sinemada üçleme hem de televizyon için dizi olarak çekilmesi planlanan Stephen King'in yedi kitaplık efsane Kara Kule serisi uyarlamasında işler umulduğu gibi gitmedi.
    Büyük umutlarla başlanan ve 2013'te vizyona girmesi planlanan proje finansman sorunları yüzünden iptal oldu...

Universal Pictures'ın yönetmen Ron Howard, yapımcı Brian Grazer ve senarist Akiva Goldsman önderliğinde ilerleyen projenin çekimlerini finans kaynaklı nedenler yüzünden önce önümüzdeki seneye çekmesi,
    üçlemeyi de daha sonra tek bir film projesine indirgemesi ve TV dizisini de iptal etmesi film ekibi tarafından kabul edilmedi.

Proje olarak her şeyi hazır olan uyarlama için şimdi yeni bir stüdyo arayışına giren yönetmen Ron Howard'ın,
    sonlanan Harry Potter serisiyle kazançlı bir dönem geçiren ve buna benzer bir mega-proje arayan Warner Bros.'la anlaşma masasına oturacağı konuşuluyor...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• seriyi okumadım ama b.k etmeseler hikayeyi bari, iyi çekilebilirse gerçekten sağlam bir hikayesi var, en kısa zamanda edinip okumayı düşünüyorum.Aslında Peter Jakson alsa haklarını o daha iyi aktarırdı. Roman dan sinema uyarlamaları arasında bence en başarılı yönemten ve yapımcı kendisidir. birde öyle LOTR la falan s.dik yarışına sokmaya gerek yok beğenen beğenir beğenmeyende beğenmez. Ben sana sorsam mesela "Sarı mı daha iyi? Yoksa Beyaz mı?" misal ikiside renk, herkes kendine göre birini beğenir bu diğerinin kötü olduğunu göstermez asla. Çoğunluk Sarıdaysa o onları bağlar, Beyazın kilerde onu seçenleri bağlar, milletin bu konuda birbirini yemesi saçmalık bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 20 Temmuz 2011; 14:17:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

'Kara Kule' Projesi İptal!

The Dark Tower (2017)

Proje, Universal stüdyosunun maddi kesintileri nedeniyle iptal oldu...

Hem sinemada üçleme hem de televizyon için dizi olarak çekilmesi planlanan Stephen King'in yedi kitaplık efsane Kara Kule serisi uyarlamasında işler umulduğu gibi gitmedi.
    Büyük umutlarla başlanan ve 2013'te vizyona girmesi planlanan proje finansman sorunları yüzünden iptal oldu...

Universal Pictures'ın yönetmen Ron Howard, yapımcı Brian Grazer ve senarist Akiva Goldsman önderliğinde ilerleyen projenin çekimlerini finans kaynaklı nedenler yüzünden önce önümüzdeki seneye çekmesi,
    üçlemeyi de daha sonra tek bir film projesine indirgemesi ve TV dizisini de iptal etmesi film ekibi tarafından kabul edilmedi.

Proje olarak her şeyi hazır olan uyarlama için şimdi yeni bir stüdyo arayışına giren yönetmen Ron Howard'ın,
    sonlanan Harry Potter serisiyle kazançlı bir dönem geçiren ve buna benzer bir mega-proje arayan Warner Bros.'la anlaşma masasına oturacağı konuşuluyor...

Warner Bros'la anlaşmaya yakın olunduğu bugün Deadline tarafından duyuruldu.
    Başrolde Javier Bardem, Yönetmen koltuğunda Ron Howard olacak gibi gözüküyor.
    Filmin 2014-2015 gibi vizyonda olması bekleniyor.

•  The Dark Tower (2017)

Üçleme seri için Warner Bros'la anlaşmışlar.

Yeni bir habere göre: senarist Akiva Goldsman'dan (A Beautiful Mind) yeni bir uyarlama senaryo bekliyorlarmış.
    Başrol olan Roland Deschain karakteri için Javier Bardem yerine Russell Crowe ile görüşme yapıyorlarmış.

Filmin yönetmeni Ron Howard olacak büyük ihtimalle
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Russell Crowe Kara Kule'de

The Dark Tower (2017)

Geçtiğimiz yaz ayında Universal Pictures stüdyosunun iptal ettiği ve Mart ayında Warner Bros.’a geçen Kara Kule projesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Ünlü yazar Stephen King’in aynı isimli 7 kitaplık roman serisinden beyazperdeye taşınacak olan projenin Akiva Goldsman tarafından yazılan yeni senaryosu stüdyonun eline ulaştı. Daha da önemlisi bu sefer Roland Deschain karakterine hayat vermesi düşünülen ismin Russell Crowe olduğu açıklandı. Stüdyo henüz kararını vermese de, projenin rayında olduğu belirtiliyor.

Proje Universal Pictures’ın elindeyken uzun bir dönem ismi silahşör Deschain rolüyle anılan Javier Bardem’in yerine yönetmen Ron Howard ve yapımcı Brian Grazer Russell Crowe ile görüşmelere başladı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da, projeye ünlü bir yıldızın katılması Kara Kule’nin geleceğini garanti altına almasına yetebilir.

İptal edilen bir önceki projeye göre hem üçleme olarak sinemaya hem de NBC kanalı için TV dizisine dönüştürülmesi düşünülen Kara Kule’nin televizyon hakları Ekim ayında HBO kanalına geçmiş ve çalışmalar başlamıştı. (Kaynak: Beyazperde.com)

hem üçleme hem tv dizisi olacak deniliyor başından beri, ama tv dizisi benim içime sinmedi. üçleme yerine bir çok filmden oluşan uzun bir seriyi tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elin oğlu -- 15 Ağustos 2012; 2:49:05 >

• Havier Bardem neyse de Russell Crowe - Roland ne alaka, neden Hugh Jackman ismi gündeme gelmiyor?
  • 5 YILDIR FİLMMİ ÇEKİLİR
  • Deadline'a göre Warner Bros üç film ve iki dizi projesi yapmayı reddetmiş. Bu gelişmeyle beraber Media Rights Capital şirketi film için görüşmelere başlamış. MRC kurucularından Modi Wiczyk romanın büyük bir hayranı ve şirket yakaladığı finansal ivmeyi bu projeye taşımak istiyor.

http://www.deadline.com/2012/08/did-warner-bros-just-bypass-gold-on-the-ground-by-dropping-the-dark-tower/
    http://bloody-disgusting.com/news/3160229/stephen-kings-the-dark-tower-goes-well-dark/

Yanlış anlamadıysam bu şekilde bir sıkıntı var.

• Warner Bros. Çekilince, KARA KULE Yıkılma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Kaldı

Yaklaşık iki hafta önce Imagine Pictures’ın Stephen King’in The Dark Tower (Kara Kule) serisi uyarlamasının teslim tarihi konusunda sıkıntılar yaşadığı açıklanmıştı.
    Belirlenen teslim tarihi geldi ve geçti. Warner Bros. bu tarihi geçirmiş gibi görünüyor.
    Bunun yanında proje başka engellerle de karşılaştı. Universal çekildi ve bütçe sıkıntıları ile yapım şirketi bulma gibi problemler çıktı.
    Akiva Goldsman’ın hazırladığı son senaryoyla Russell Crowe ilgilenmişti. Ancak Warner Bros.’ta projeye yeşil ışık yanmadı.
    Yine de, Roland Deschain ve yapımcı/yönetmen Ron Howard için hala umut olabilir.

Alınan son duyumlara göre, Media Rights Capital projeye finansman sağlamak için görüşmeler yapıyor.
    Bunun başlıca sebebi MRC yöneticisi Modi Wiczyk’in kitap serisinin hayranlarından biri olması.

Warner Bros. projeden çekilse de, Imagine Entertainment projeyi diğer yapım şirketlerine götürmekte özgür.
    Birçok kişi bu proje için en uygun şirketin Warner Bros olduğunu düşünüyor.
    Bu serinin ve sinemaya uyarlanan epik hikayelerin hayranları için talihsiz bir haber.
    Böylesine heyecan verici bir proje ne yazık ki büyük bir ödül vaat etmiyor.
    Öyle görünüyor ki, büyük şirketlerin hiçbiri de böyle bir risk almak istemiyor.

Divxplanet

• Burda da ses seda var mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.