Şimdi Ara

The Borgias (2011) | Bitirildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
7.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Macabre

2. bölüm mevcut da, henüz 720p olarak yok.

Neyse şimdilik ilk bölümü çekelim, diğeri de düşer yakında.

Aynen
    Çeviri Durumu: The Borgias
    Dizi Bölümü :1
    Çeviren :M_Yamadag
    Başlama Tarihi :2011.01.04
    Çeviri Miktarı : %15
    Son Güncelleme :02-04-2011 12:34:50
    Durumu : Aktif
    29 kişi bu altyazıyı bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 2 Nisan 2011; 1:53:09 >
  • quote:

2. bölüm mevcut da, henüz 720p olarak yok.

Neyse şimdilik ilk bölümü çekelim, diğeri de düşer yakında.

PM attım.
  • 720p
  • Diziyi merak edenler, MARIO PUZO nun AİLE adlı romanını okuyabilirler, kitapta borgias ailesi anlatılmış ayrıca Cem Sultan olayı bu papa zamanında yaşanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jason231907

Diziyi merak edenler, MARIO PUZO nun AİLE adlı romanını okuyabilirler, kitapta borgias ailesi anlatılmış ayrıca Cem Sultan olayı bu papa zamanında yaşanıyor...

Çeviri Durumu: The Borgias
    Dizi Bölümü :1
    Çeviren :M_Yamadag
    Başlama Tarihi :2011.01.04
    Çeviri Miktarı : %75
    Son Güncelleme :02-04-2011 1:28:15
    Durumu : Aktif

-

İlk bölüme biraz göz attım güzel olaylar güzel hatunlar var akşama izleriz.
  • Bu dizi iyiye benziyor. The Tudors gibi. Tüm bölümleri yayınlansın, o zaman izlerim en iyisi
  • Altyazı çıkarsa akşam izlerim seviyorum rome döneminde geçen dizi ve filmleri.
  • Altyazı çıktı malesef 720p senkronlu degil neyse playerdan senkronlarım arık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 1 Haziran 2011; 14:12:50 >

• oyundan bildiğim kadarıyla resimdeki sarışın hatun ile abisi aynı zamanda sevgili oluyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martin_eden -- 2 Nisan 2011; 22:58:25 >
  • quote:

The.Borgias.S01E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE

Altyazı çıktı.

Edit: Bu arada kadroda Luke Pasqualino var, gözden kaçmış. Eleman yeni Battlestar Galactica'da genç Adama olacak. Kimdir, necidir bilmem; en azından fikir sahibi oluruz burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 3 Nisan 2011; 1:31:39 >
  • İlk bölümü izledim
    , pek bi ağır geldi.
  • Hemen indirip bi tadına bakalım , :)
  • İlk bölüm biraz sıktı beni. Ama diğer bölümler içinde biraz şans vereyim güzele benziyor.

Özellikle suikastçi tam psikopattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

İlk bölüm biraz sıktı beni. Ama diğer bölümler içinde biraz şans vereyim güzele benziyor.

2-3 bölüm izler bırakırım gibi varsa yoksa papa pek sarmadı.İlerleyen bölümler belki daha hareketli geçer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

quote:

Orijinalden alıntı: onur*

İlk bölüm biraz sıktı beni. Ama diğer bölümler içinde biraz şans vereyim güzele benziyor.

2-3 bölüm izler bırakırım gibi varsa yoksa papa pek sarmadı.İlerleyen bölümler belki daha hareketli geçer..

Aynen bende böyle düşünüyorum.

Yanlız kostümler vs harika.Ciddi emek sarf edilmiş.

• Adam öldürme kan suikastçı var mı?
  • bende birkaç bölüm şans vermeyi düşünüyorum belki ilk bölümün uzunluğundandır ama bende bir geleceği yok gibi dizinin...
  • Tarihi diziler -beklentilerin aksine- ağır geçer, türe aşina olmayan bünyeleri sıkabilir. The Tudors ve Rome buna örnek; ikisi de on numara dizidir, ama birkaç bölüm izleyip bırakan çoktur.

Edit: Ha tarihi dedik de; Band of Brothers, Spartacus vs. bahsettiğim olaydan farklı, onu belirtelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 3 Nisan 2011; 18:04:58 >
  • Bende başlayacağım , hatta yarısını izledim ilk bölümün , müsait olunca tamamlarım.
    Ama ilk bölüm sıktı gibi...İlerki bölümlere bakacağız...
  • gözüm hep ezio yu arıyor nolurdu ac nin dizisini yapsalardı. bide bana cesare yi olduğundan biraz daha masum gibi göstermişler gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.