Şimdi Ara

The Borgias (2011) | Bitirildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
7.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben diziyi şimdiden bıraktım.Beklediğim hava yok.Ama ara sıra yine bir göz atarım.

• Nette bakmadığım yer kalmadı S01E02 için ,halbuki ilk 2 bölümü birleşik vermişler.

the.borgias.s01e03.720p.hdtv.x264-ctu

• 2 bölm 720p bulan varmı arkadaşalr 1 bölümü indirdim 3 de bulup indirdim ama 2 yok çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

2 bölm 720p bulan varmı arkadaşalr 1 bölümü indirdim 3 de bulup indirdim ama 2 yok çok garip

İlk iki bölüm birleşik dedim bir satır yukarda
  • Şimdi farkettim neyse bu bölümce cem sulran vardı osmanlı ile ilgili biraz bu bölüm sanırım tam izleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Şimdi farkettim neyse bu bölümce cem sulran vardı osmanlı ile ilgili biraz bu bölüm sanırım tam izleyemedim.

cem sultan *

ilginç yarın bakarım artık..
  • Dizinin birinci bölümü seyrettim. Üçüncüyü indirirken "aaa hem 720p hemde 400 mb ne güzel" dedim. 400mb lik 720pyi indirmeyin arkadaşlar. 17.dk da kesiliyor. Gerisi yok. Şimdi torrentten indiriyorum. Dizi güzel gibi. İnsin şu üçüncü bölüm de Cem Sultan'ı da görelim.
  • Birinci bölümünü indirdim fakat izlemeye vaktim olmadı.Gelen yorumlar,dizinin çok ağır olduğu yönünde.Kararsız kaldım açıkçası...
  • Bir Cem Sultan yapmışlar ki diyecek laf bulamadım. Bir de Hristiyan olmak istiyor ya Komikti...
  • cem sultanı çok saçma yapmışlar ya bu kadar olmaz. arap dediler bir de tam oldu tüy diktiler. tek hoşuma giden olay dolmaydı
  • Cem Sultan olayında resmen saçmalamışlar.
  • tarihi gerçeklerle çok oynamalarını saymazsak güzel bir dizi.
  • Dizi ikinci sezon onayı almış.
  • Elbiseleri üstleri başları ne kadar temiz bunların böyle arkadaşlar,
  • Biraz geri planda kalmış bu dizi ama çok kaliteli bence.

Sezon finali de guzel kapanacak gibi

http://www.dizimizi.com/haber-the-borgiasda-sezon-finali-109-zamani.html
  • Gayet başarılı bir dizi bence ama Cem Sultan olayında Cem Sultan fazla övdü Hristiyanlığı yahu
  • 9 bölümde duruyor ilk 2 bölümden sonrasını izlemedim
  • Çok iyi bir strateji ile çıkış yaptı bu dizi. Assassin's Creed: Brotherhood öncesinde pek çok insan İspanyol Borgia ailesini tanımazken, oyundan sonra aşağı yukarı fikir sahibi olundu. Oyunu oynayan ve bu diziden haberdar olan herkes izlemeye başladı. Benim gözlerim de ilk bölümün ilk dakikalarında o yüksek kulelerden aşağıya süzülen bir assassin aramadı değil :) Tamam assassin yok değil dizide ama "nothing is true, everything is permitted" yeminli değil o assassin :)
  • Çok başarılı bir dizi. Bende 7 bölümünü izledim. Bu akşam kalan 2 bölümü daha izleyeceğim. Assassin'ciler için iyi oldu bu dizi artı olarak.
  • dizi oldukça iyi bence tudors tadını birazda olsa verdi bana ama bu tip diziler ülkemizde çok rabet görmüyo.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.