Yüzbaşı
30 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba.

Nisan mayıs gibi istanbuldan kendi aracımız la bu yukarıda saydığım illeri gezmek istiyorum. Her ilde bir gün belki iki gün kalacağız. Tura hangi ilden başlayıp ne şekilde devam etmeliyiz fikirlerinize ihtiyacım var. Çok kapsamlı olmayacak her şehirde gidilecek turistik yerleri gezmek istiyoruz. Ankara büyük ihtimalle iki gün olacak ama diğerleri bir gün.

İstanbul Eskişehir Konya tuz Gölü kapadokya kayseri Ankara İstanbul olarak düşündüm ama rota değiştirebilirim önerileriniz doğrultusunda. İntrnetten bir sürü yer buldum ama gideceğimiz şehirdeki yerlerin birbirine çok uzak yerlerde olmaması lazım bir gün ayıracsğımız için. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden
Çok sayıda animenin parodisi yapan hkd ekibinden "Anime Savaşçıları" adlı yeni bir video geldi. Pokemon, Naruto, Bleach, One Piece hepsini bu videoda toplamışlar. Özellikle yıllar önce yaptıkları Pokemon parodilerini izleyenler bu videoyu daha da sevecektir. Videoda yer alan animeler için yaptıkları tekli çalışmaları da konuya ekledim. İyi seyirler

Karakterler ve olayın işleniş şekli çok iyi

Hiç beklemediğiniz bir anda her yerden fırlayabilirler. Dışarı çıkıp huzur içinde dolaşabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz...
Karakterler ve olayın işleniş şekli çok iyi

Hiç beklemediğiniz bir anda her yerden fırlayabilirler. Dışarı çıkıp huzur içinde dolaşabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz...
Daha önce Naruto, One Piece, Pokemon parodileri yapan ekipten Bleach için de bir çalışma gelmiş buyurun

Arkadaşlar merhaba

sizden hayırlı bir iş için yardımcı olmanızı isteyeceğim.
aklımda bir sokak sanatçısına kızarkadaşımla birlikte resmimizi çizdirme fikri vardı. kız arkadaşım ikimizin normal bir resmimizi çizecek sanarken(komik karikatür de oalbilir) resim çizecek arkadaş beni ona evlenme teklifi ederken malum yüzüklü kutuyu açarkenki klasik evlenme teklifi eden beni ve kız arkadaşımın resmini çizecek balonda da benimle evlenir misin vs. yazacak. en son çizim bittikten sonra kız arkadaşım resme bakarken farklı resmi görünce bende o arada o resimdeki pozu verip evlenme teklifi edicem.(havalar soğuk dışarda böyle bir ressama denk gelemeyeceğim için-yüzüğü de taşıyamam paso yanımda- eve yemeğe çağırıp ailecek yemek yerken yapıcam) dayımın resim yeteneği süper vs diyip resmimizi çiziyormuş gibi yapacak alttan sizin yaptığınız resmi çıkartcak

böyle bir düşüncem var yardımcı olabilecek arkadaş varsa ciddi anlamda bunu belli bir para karşılığı da yapabilir tabiki özel mesajla resmimizi atıcam kendisine. az da olsa bize benzesin yeter
Süper Dadı adlı televizyon programının parodisi

merhabalar

yeni araç aldık ve trafiğe çıkacağız. fakat yollar hakkında en küçük bilgim yok :) hep otobüs minibüs metro kullandığım için bilemiyorum. sarıyerde oturuyorum bu bölgeyi biliyorum az çok ama mesela büyükçekmeyece nasıl gideceğim bayrampaşa vs. bunlar hakkında mesela birisi anadoludaysan edirne tabelalarını avrupadaysan ankara tabelalarını takip et bulursun hertürlü yolu demişti.

istanbuldaki araç yolları için mutlaka bilmemiz gerekenler nelerdir?

olmadı navigasyon alıcam artık. onda da 2.el mi alsam 0 mı? marka model önerileri alabilir miyim ?
merhaba arkadaşlar

ilk aracım olcak. aklımda yumurta kasa honda civic var 3 hb 3kapı tercihim. otomatik vites olmasını istiyorum. şöförlüğüm çok iyi değil. otomatik vitesle direksiyon ve aynalara vs alışabileceğimi düşünüyorum daha sonrasında manuel vites olabilir.

başka araç tavsiyeleriniz nelerdir? alırken nelere dikkat edeyim?

işe gidip gelirken kullanacağım.
Daha önce Naruto'nun parodisini yapan ekip One Piece'e de el atmış.One piece sevenler kaçırmasın

Hakkında
Forum İmzası:
May the Force be with you
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 912
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 45.897 (Bu ay: 332)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 194 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.