Şimdi Ara

'Tez Kellesi Vurula' mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıda yada yanda gördüğünüz gibi garip bir simge var profilimde. Bu nedir bilen var mıdır? Bi söylediğimiz birinin gücüne mi gitmiştir? Temyiz hakkımız yok mudur? Yoksa "tez kellesi vurula" mottosuyla yönetilen bir forumda mıyız? İlgili arkadaşlar ve yöneticiler varsa bir el atarsa sevinirim.

'Tez Kellesi Vurula' mı?

• Bende de 3 tane var. Yönetim iyice azıttı. Yakında bir kaç yoldaşımla beraber devrim yapacağız.
  • uyarı puanı.5 olunca 4gün tatil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bar dolunca ban yiyiyorsun. Uyarı puanı onlar. Kısaca kedidir kedi.
  • Bi ara kötüye kullanılan fahri müfettişlik gibi anlaşılan. Biri bozuk attı mı veriyo odunu bize. Hele benim gibi adama vallahi azıtmışlar azizim. Geçmez mi peki? Geçmesi için 5 yapsam 4 günlük tatilden sonra geçiyor mu? Sistem nedir? Neden aldım ki ben bu uyarıyı bir daha yapmayayım? Bir yol gösterecek var mı? Yoksa ergenekon kapsamında mı yedim ceza puanını?
  • 4gün dediğin nedir ki yeğen
  • quote:

Orijinalden alıntı: drturbulance

Bi ara kötüye kullanılan fahri müfettişlik gibi anlaşılan. Biri bozuk attı mı veriyo odunu bize. Hele benim gibi adama vallahi azıtmışlar azizim. Geçmez mi peki? Geçmesi için 5 yapsam 4 günlük tatilden sonra geçiyor mu? Sistem nedir? Neden aldım ki ben bu uyarıyı bir daha yapmayayım? Bir yol gösterecek var mı? Yoksa ergenekon kapsamında mı yedim ceza puanını?

aga bu kadar boş laf etmeyi nasıl beceriyorsun? en yukarda "uyarı listesi" diye bir buton var bas ona neden aldığını öğren.2 ay boyunca sakin durursan silinir.

• Kendimi cüzzamlı gibi hissediyorum. Bağrıma bastığım forumum beni aldatmış gibi. Hay allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

uyarı puanı.5 olunca 4gün tatil.

O en iyi ihtimal.Adminin o anki ruh haline göre değişiklik gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

Bende de 3 tane var. Yönetim iyice azıttı. Yakında bir kaç yoldaşımla beraber devrim yapacağız.

Bende devrimci olmak istiyorum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

quote:

Bende de 3 tane var. Yönetim iyice azıttı. Yakında bir kaç yoldaşımla beraber devrim yapacağız.

OoO qhanqa inCedeN thıq thıq yhapmı$$ıN bNa ;)

• quote:

quote:

Bi ara kötüye kullanılan fahri müfettişlik gibi anlaşılan. Biri bozuk attı mı veriyo odunu bize. Hele benim gibi adama vallahi azıtmışlar azizim. Geçmez mi peki? Geçmesi için 5 yapsam 4 günlük tatilden sonra geçiyor mu? Sistem nedir? Neden aldım ki ben bu uyarıyı bir daha yapmayayım? Bir yol gösterecek var mı? Yoksa ergenekon kapsamında mı yedim ceza puanını?

aga bu kadar boş laf etmeyi nasıl beceriyorsun? en yukarda "uyarı listesi" diye bir buton var bas ona neden aldığını öğren.2 ay boyunca sakin durursan silinir.

Hea gördüm şimdi dostum sağolasın. Bir yönetici sebep "belirtemeden" yazımı silmişti çünkü kurallara aykırılık yoktu. Bende ona ithafen forum kuralları dahilinde cevap yazmıştım. Zannediyorum forum kurallarını baştan sona okumayan yöneticiler var. Ya da gereksizlik kuralına göre işlem yapıyorlar. Düşününce mantıklı olabilir yani. Gereksiz deyip silmek en kolayı. Düşünce özgürlüğü seviyesi nihayete ererek medya&gazete seviyesine ulaşmıştır.

Boş laflar içinse özür dilerim. Laflarım bir nebze olsun konuyu ilgi çekici hale getirmekti. Yoksa sizcede sıkıcı değil mi? Baksanıza uyarıları kiloyla dağıtıyorlar artık bir ben varmışım bilmeyen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

quote:

OoO qhanqa inCedeN thıq thıq yhapmı$$ıN bNa ;)

Devrimci kardeşim sana yapmadım ben yönetime yaptım.Yönetimmmm

• quote:

imza-mesaj uyumunun böylesi
  • quote:

quote:

quote:

Hea gördüm şimdi dostum sağolasın. Bir yönetici sebep "belirtemeden" yazımı silmişti çünkü kurallara aykırılık yoktu. Bende ona ithafen forum kuralları dahilinde cevap yazmıştım. Zannediyorum forum kurallarını baştan sona okumayan yöneticiler var. Ya da gereksizlik kuralına göre işlem yapıyorlar. Düşününce mantıklı olabilir yani. Gereksiz deyip silmek en kolayı. Düşünce özgürlüğü seviyesi nihayete ererek medya&gazete seviyesine ulaşmıştır.

Boş laflar içinse özür dilerim. Laflarım bir nebze olsun konuyu ilgi çekici hale getirmekti. Yoksa sizcede sıkıcı değil mi? Baksanıza uyarıları kiloyla dağıtıyorlar artık bir ben varmışım bilmeyen.

eyvallah aga.derdini forumdestek'e mail atarak çözersin belki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.