Şimdi Ara

CAMFROG SÖNMEZ -PALTALK- [DAYI'YI BEKLİYORUZ] [BU GECE DE DAYI'DAYIZ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
21
Favori
51.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • camfrog sönmez dayımız paltalk'ta takılıyor.ben de en sonunda vakit olup çöktüm pc başında dün gece.1'e 20 kala falan geldi sanırım.saat 3'e kadar kitlendim ama şu damadı mikrofona girmese çok iyi olacak ya arabesk rap yapıyor bir de

konuya ilgi olursa yayına girdiği an konuyu güncellerim

not:camfrog sönmez videoları koymayın arkadaşlar küfürlü olduğu için ceza alırsınız

PALTALK'TAN ODAYA NASIL GİRECEĞİNİZİ RESİMLE ANLATIYORUM:

DAHA SONRA SİZE VERECEĞİM ODAYA GİRECEKSİNİZ.ODA İSMİ BÜYÜK İHTİMAL "KIRO ZIRTO EYTİM TESİSLERİ" OLACAK.DAYI GEÇ GELİYOR, ŞU AN "KIRO Zirto Eytim Bekleme Tesisleri 2" İSİMLİ ODADA MUHABBET ÇEVİRİYORUZ.

ÖNEMLİ EDİT:

BEYLER DAYI YABANCI NİCKLERDEN HOŞLANMIYOR.YABANCI NİCKLERİ SUALSİZ BANLAYACAĞINI SÖYLEDİ DÜN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Wall Street -- 14 Temmuz 2012; 13:28:03 >

• sanırım camfrog sönmez'i tanıyan yok youtube'dan "camfrog sönmez" yazın izleyin.özellikle "ffako"yu tavsiye ederim
  • Mağara içinde mağara sanki insepşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Köfte

Mağara içinde mağara sanki insepşın.

benim bildiğim dayı ortaya çıkalı 2 sene oldu.herkes herşeyi çıktığı an bilmek zorunda değil ki ben de bilmeyen arkadaşlarımıza tanıtmaya çalışıyorum zaten.
  • Bilmenmi keke nabıyon keke kırmançi zane keke

2dk sonra herif kekeliğinden pişman oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Köfte

Mağara içinde mağara sanki insepşın.

benim bildiğim dayı ortaya çıkalı 2 sene oldu.herkes herşeyi çıktığı an bilmek zorunda değil ki ben de bilmeyen arkadaşlarımıza tanıtmaya çalışıyorum zaten.

Sakin ol şampiyon .
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Bilmenmi keke nabıyon keke kırmançi zane keke

2dk sonra herif kekeliğinden pişman oluyor

ya bir de şöyle bir şey var heriflere sövüyor herifler de dinliyor odadan çıksana læ

@Uçan Köfte

sakinim de ayıp oluyor hocam

• Bu sönmez reyizi biliyorumda camfrog da nası buluruz bu adamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkvc01

Bu sönmez reyizi biliyorumda camfrog da nası buluruz bu adamı ?

camfrog'da takılmıyor artık hocam.paltalk'ta takılıyor.

odanın adı "KIRO Zirto Eytim Tesisleri" şu an kapalı.gece 12'de bekleme tesisi diye oda açıyorlar, sönmez gelince de yazdığım odaya işte
  • ekşicilerin camfrog sönmez yorumları:

quote:

bu kadar net şekilde insanları aşağılayan bir kişi daha görmedim. hele o kadar hakareti dinleyip, ortamdan uzaklaşmayan insanları hiç görmedim.

quote:

demledigi cayin guzelligini "cay konusuyor moruk, olursun gulmekten" seklinde anlatan, tuhaf adam.

quote:

karnıma ağrılar gire gire gözümden yaşlar gele gele gülmeme neden olmuş tek adamdır bu..hayatımda böle yaratıcı küfür eden görmedim

quote:

o davudi sesiyle küfür ederken birinin rüyasına girse ne olur diye düşündüğüm adam. herhalde o rüyayı gören bir daha uyumamak için elinden gelen her şeyi yapardı.

quote:

günlük en aşağı 1 doz alınması gereken, dert tasa hiçbir şey bırakmayan sanatsal bir küfür etme şekli olan youtube kahramanı. şu anda yine gül gül ölmekteyim.

quote:

öyle bir sesi var ki abinin anlatılacak gibi değil, direk duymanız lazım. davudi bir ses, düzgün bir türkçe ve sınırsız hayalgücü. ben bu kadar vahşi küfür eden bir adam görmedim. ister istemez aşırı güldürüyor.

• bu adamı canlı dinleyebilmek için windows açar o paltalkı kurarım arkadaş
  • hacker süper ya kesin izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

bu adamı canlı dinleyebilmek için windows açar o paltalkı kurarım arkadaş

hani o kadar da zor değil hocam paltalk kuruyorsun program üzerinden üyelik alıyorsun aktif etme falan hiç bir şey yok

sohbet çok keyifli gerçekten ama bunun damadı var asil türk diye.alıyor konuştukça konuşuyor kendi şarkılarını falan açıyor orda gına geliyor işte

• Sen hiç chokobanana yedin mi?
  • mesajimi bulana yada getirene yuz bin lira veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ekşicilerin camfrog sönmez yorumları:

quote:

bu kadar net şekilde insanları aşağılayan bir kişi daha görmedim. hele o kadar hakareti dinleyip, ortamdan uzaklaşmayan insanları hiç görmedim.

quote:

demledigi cayin guzelligini "cay konusuyor moruk, olursun gulmekten" seklinde anlatan, tuhaf adam.

quote:

karnıma ağrılar gire gire gözümden yaşlar gele gele gülmeme neden olmuş tek adamdır bu..hayatımda böle yaratıcı küfür eden görmedim

quote:

o davudi sesiyle küfür ederken birinin rüyasına girse ne olur diye düşündüğüm adam. herhalde o rüyayı gören bir daha uyumamak için elinden gelen her şeyi yapardı.

quote:

günlük en aşağı 1 doz alınması gereken, dert tasa hiçbir şey bırakmayan sanatsal bir küfür etme şekli olan youtube kahramanı. şu anda yine gül gül ölmekteyim.

quote:

öyle bir sesi var ki abinin anlatılacak gibi değil, direk duymanız lazım. davudi bir ses, düzgün bir türkçe ve sınırsız hayalgücü. ben bu kadar vahşi küfür eden bir adam görmedim. ister istemez aşırı güldürüyor.

youtubeden bılıyom bende

• quote:

Orijinalden alıntı: RussianClassic

Sen hiç chokobanana yedin mi?

"moruk sen boş vakitlerinde nabarsın balıkçılık mı yaparsın, çakmak gazı mı doldurursun?"
  • En çok güldüğüm Parisli çocuğu aşşalamasıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

mesajimi bulana yada getirene yuz bin lira veriyorum

bana yazı işleri müdürlüğünü bağlayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

bu adamı canlı dinleyebilmek için windows açar o paltalkı kurarım arkadaş

hani o kadar da zor değil hocam paltalk kuruyorsun program üzerinden üyelik alıyorsun aktif etme falan hiç bir şey yok

sohbet çok keyifli gerçekten ama bunun damadı var asil türk diye.alıyor konuştukça konuşuyor kendi şarkılarını falan açıyor orda gına geliyor işte

hayır benim sıkıntım uzun zamandır ubuntu kullanıyorum, windowsu hiç açasım yok da

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.