D

Yüzbaşı
22 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinebilir
Arkadaşlar aşağıda yada yanda gördüğünüz gibi garip bir simge var profilimde. Bu nedir bilen var mıdır? Bi söylediğimiz birinin gücüne mi gitmiştir? Temyiz hakkımız yok mudur? Yoksa "tez kellesi vurula" mottosuyla yönetilen bir forumda mıyız? İlgili arkadaşlar ve yöneticiler varsa bir el atarsa sevinirim.

Arkadaşlar ara ara fakat bu sıralar sıklığı arttı torrenti açmamla birlikte nete giremiyorum. Bir darboğaz oluşuyor sanırım. Torrent düzgün çalışıyor fakat nete giremiyorum. Torrenti kıssamda farketmiyor. Ne zaman tamamen kapatıyorum ya da downloadları durduruyorum sadece upload kalıyor o zaman açılıyor net. Bazen modemden resetleyene kadar açılmıyor. Bu darboğaz problemini nasıl halledebilirim? 4 mbit internetim var.
Arkadaşlar PSP'im şarj aleti şarj etmemeye başladı sanıyorum yanmıştı. Çinden yenisini sipariş verdim hatta 3-5 dolarlıklar varken 10 dolarlık olanı sözde kaliteli olanı aldım fakat şarj ettikten sonra prizden çekince bir kere ben bir kere de kardeşim çarpıldı. Zannediyorum adaptörün prize girdiği yerde çektikten sonra bile bir akım dolanıyor. Bunun tesisata, pspye ya da bize bir zararı olur mu daha dikkatli çıkaracağım heralde kendi kendine eritir ama pspye ya da tesisata birşey olmasın. Düzeltmek için yapabileceğim bir şey var mı? Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar ben kaydettiğim videoları kullanarak internet üzerinde bir site açmak ve sadece belirli üye yapacağım kullanıcıların görebileceği şekilde ayarlamak istiyorum. Fakat videolarımı dailymotion, youtube gibi sitelere yükleyeceğim. Gizliliği ayarlayarak sadece linkin verildiği yerde izlenmesini sağlayacağım. Benim ihtiyacım bu yerlerden feed alarak istediğimi verecek bir içerik yönetim sistemi. Önerebileceğiniz hazır sistemler varsa çok memnun olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar anneannemin bir hattı vardı. Kapanmasın diye 3 ayda bir 100 kontör yüklüyordum. Şu an o hatta 700 tl birikmiş durumda. Kardeşime transfer etmek istiyorum, önceki ay konuşma yapmadığınızdan transfer edemezsiniz diyor. Bunu nasıl yapmalıyım. Bu ay şimdi bi açıp kapadım, yani konuşma yaptım. Posta posta diğer hatta aktarmak istiyorum. Ha diceksiniz bu hattı kullan fakat avantajlı bir tarife bulamadım bir de kardeşime güvenip 700 tlyi emanet etmek istemiyorum :) Bunu posta posta yapabilmemin bir yolu var mıdır? Ayda 10 tl yükleyince 7 kere falan transfer hakkımı veriyor öyle olaylar var ne kadar transfer edebilirim. Bilgili bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Aura#2127
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.456
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 11.941 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.