Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (1533. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil
5 sn
31.031
Cevap
834
Favori
2.064.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydın
    Dün İstanbul Bodrum seyahat sırasında Akhisar SClerde şarj eden sadece iki Tesla gerisi diğer marka araçlardı iki dinlenme yerine daha uğradık açılmamış paket halinde bir çok şarj istasyonu vardı, temmuz ağustos aylarında şarj şikayetleri dahada artar
  • Bimarhane kullanıcısına yanıt

Günaydin hocam. Aylardır açık havada boş boş bekleyen cihazlar hiç kullanılmadan bozulmuş bile olabilir.  

• Tesla son güncelleme sonrasında Head up displayi bozuldu. Sürekli açılıp kapanıyor. Benzer problem yaşayan var mı? Firmware update ile çözüldüğünü söylüyorlar.

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Organize olamamış Tesla şaşkın ördek misali, ZES daha atak hem istasyonları yeniliyor ham daha hızlı kurulum sağlıyor, bu yaz EV sahipleri tatil yerlerine seyahatte epey süprizle karşılaşır
  • xms kullanıcısına yanıt
    Araç yeni teslim RWD mi

Duvarın rengi ile mi alakalı sizce, yoksa yükseklik mi asıl mesele? Mesela beyaz duvarları ya da başka renkleri görüyor mu rahatça?

• muratbeyaz_1 M kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    Tahminim renkle alakalı değil bizim garaj iniş ve çıkışlarda 80-90cm duvar beyaz, geçenlerde yazmıştım dikme ve konileri gösteriyor asıl tehlike duvarı göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimarhane -- 25 Haziran 2024; 10:3:12 >

Hayır 2023 MYLR

• xms kullanıcısına yanıt
    Reset ettiniz mi tableti
  • Arkadaşlar dün aracı teslim aldım...

Tanıtım berbattı...Arabanıda alda git modundaydılar...

Şarj yerine taktım çıkarmak için 15 dakika mücadele verdim...

Nerden bileyim uygulamadan şarj portunu aç yazsına tıklamak gerekiyor...

Togun şarj istasyonunuda bozdum galiba...  

Neyse bekleme yerinde güneşte beklemişti biner binmez tavan perdesi almam gerektiğine kanaat getirdim...

Bir kaç arkadaş burda atmıştı ama şimdi geride kaldı link atmanız mümkün mü?

Birde bu arka kapı için taş seken yerler için bölgesel koruma gibi bişey vardı

Aynen ben de gördüm ve belki de denk geldik. 8 araclik yerde bmw i7, togg vs 5 tanesi sarj ediyordu. Biz 3 tesla sarjdaydik, ben ciktim da baska bekleyen tesla kullanan arkadas sarja durdu. Onun disinda zes vardi tek yada iki soketli. Biran once hepsinin acilmasi lazim yoksa durum vahim.

Bence duvarın diğer tarafında da sıralı araçlar olduğundan , duvarı şerit gibi algılıyor. Ekrandan öyle anladım. Bir de duvarın diğer tarafı boşken deneyin
  • dergüla kullanıcısına yanıt
    Foto bana ait değil @M.L.Crassus yazmıştı, benim araçta çok yakın geçtiğim alçak duvarı algılayıp uyarı vermiyor
  • Kinerkin K kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle doğru

Tesla yurt dışında yoğun dönemlerde %80 üzeri sarj için bekletmek bedeli alıyor.

Tesla Türkiye'nin satış fırıldaklığı dışında kafası başka şeylere bassa bayram süresince %80 üzeri sarjlanmayı kısıtlar ve SC o yolda hayat kurtarırdı.

• Kinerkin K kullanıcısına yanıt

Tatili bir gün daha uzatıp Pazartesi rahat dönmek isteyenler ve plansız yola çıkanlar dün hakikaten çile çekti.

Tesla SC gerekli önlemleri almadığı için yığılma oldu.

Lumicle 178 de hayat kurtarmış ama Zes tüm cihazlara maalesef güç verememiş.

Zes rezarvasyonu bayram süresince kapatmıştı ama herhalde karmaşa olmuş ki tekrar açtı. Dün rezarvasyonu olmayanlar uzun süre bekledi.

Ist-Izmir yoğun olmayan dönemleri kurtarıyor ama bayramda sınıfta kaldı.

Niğde otobanı ise bırak bayramı en boş dönemde bile rezalet halde.

TOGG'un elektrikli otomobil için bilinçlendirme ve sarj istasyonlarını arttırmaya yönelik hızlanması lazım.

• redbee kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    ”Şaşkın ördek kıçtan dalar” teşkilat sıfır, binlerce Tesla satıldı satılıyor, hem SC sayısı kısıtlı hem de diğer markalar SC lerden şarj ediyor, klasik kelime “altyapı” bu olmadan Tesla sahipleri memnun olamaz, yeterli şarj istasyonu ve servis, yedek yok, şanslıysanız araçta sorun çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimarhane -- 25 Haziran 2024; 10:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Ben de kıbrıs’a gidip poker masasında 20 bin dolar basıp kaybedebilirdim de diye avutuyorum. sonuçta o 20 bin doları fazladan tesla’ya verdiğimden bu riske girme imkanım da kalmadı 😄

Yanliz degilmisim , kibriscilarin geneli boyle sanirimTESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 

Bu hatayı Teslaya iletip düzeltmelerini istemek gerek bence.
    Böyle hataları bildireceğimiz bir yer bilen var mı?
  • recak R kullanıcısına yanıt

merhaba

hayırlı olsun. bir senedir kullanıyorum aracı lastikten taş seken yerlerde boya atması oldu benim araçta. geçen hafta ancak buraları kapladım ,keşke alır almaz yapsaymışım. çinden aldığım ucuz yollu bir şeyle kapladım gayette iyi oldu bana göre

https://tr.aliexpress.com/item/1005006602611759.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.70.34d33d12eWqOp4&gatewayAdapt=glo2tur

• 
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.