Şimdi Ara

Tercüman Mert (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basit bir tercuman nedir ya, o kadar dil öğrenmek de nasil olursa olsun süper bir vasıf. Ayrıca bence seviliyor da odun gibi biri degil.

Insanlari üstün yapan karakterleri olmali para şöhret değil aslında. Somadaki "çizmelerimi çıkaraýım sedye kirlenmesin" diyen iscidir bunun guzel bir ornegi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Tercüman Mert
  • Bende cok tav oluyorum bu adama , tamam eglensin de kendini birsey saniyor , otobusten taraftara artislik yapmalar , kimsin ulan sen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Bende cok tav oluyorum bu adama , tamam eglensin de kendini birsey saniyor , otobusten taraftara artislik yapmalar , kimsin ulan sen ?

Aynen kardeşim bulunduğu konum ile hava atıyor. Galatasaray klübünün içinde diye kendisini başkan yıldız futbolcu teknik direktör vs. sanıyor. Sen paralı bir elemansın işte. Bunun istediği ünlü olmak popi olcak yani. Gazetelere haberlere çıkcak alt tarafı 2-3 dil biliyo kendini CEO sanıyor.
  • quote:

Bende cok tav oluyorum bu adama , tamam eglensin de kendini birsey saniyor , otobusten taraftara artislik yapmalar , kimsin ulan sen ?

Sen kimsin ki abi ? Sen o adama bile laf edemeyecek birisin kim oluyorsunda adama ulan diyebiliyorsun ki klavye başında yazı yazan bi insansın neyin var yani sanane
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞUKALEMUN

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

İnsanoğlunun en kötü özelliklerinden biri de kıskançlık. Tıpkı bu konuda olduğu gibi.

Ne kıskancam o beni kıskansın. Ben asla hayatım boyunca yalaka olmadım olmamda. Neden öyle bir insanı kıskanayım? Görende futbolcular onun etrafında toplanıp onla fotoğraf çekiliyo sancak? Her fotorafa çağrılmadığı halde sonradan kafa sokmayımı kıskancam? O adam her zaman 2. plandadır unutmayın. Bir futbolcuyla tartışırsa yıldız bir isimle direk onu yollarlar.

Benim demek istediğim az ağır olsun işini yapsın sadece. Futbolcularda kendi işini yapsın. Oldu olacak malzemeciler, sağlık ekibi falan hep beraber doğum günü partilerine gitsinler sneijder ile havuzda viski içsinler.

Nasıl bir eziklik sendeki öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Sen kimsin ki abi ? Sen o adama bile laf edemeyecek birisin kim oluyorsunda adama ulan diyebiliyorsun ki klavye başında yazı yazan bi insansın neyin var yani sanane

Ben kamu mali olan Galatasaray'i destekleyen bir taraftarim , asil sen kimsin mertin avukatimi? Bak dalganada benim asabimi bozma

• quote:

otobusten taraftara artislik yapmalar mı ? Ne zaman yapmış la ?

• Doğrumu mert

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımla koşmasının nedeni, oyuncuları iletişim halinde tutmak, kendi sporunu yapmak olabilir.

Ayrıca yabancı bir ülkeye gittiğinde futbolcu olarak derdini duvarlara anlatacak halin yok sanırım? Birisiyle konuşacaksın, ilk onunla tanışacaksın, adamın karakteri de iyiyse neden aran kötü olsun ki?

Galatasaray'da seviye ayrımı yoktur, aile vardır ve Mert bana göre ailenin önemli kişilerinden. Kaç yıldır adam var, bir kere bile işini asmadı adam, bir kere bile onun yerine başka tercüman görmedim. İşini de güzel yapıyor ve ciddi bir başarısı var filoloji'de. E o zaman bu konuyu açan şahıs için akıllara kıskançlıktan başka bir neden gelmiyor.
  • Hem SANANE adam okumuş geliştirmiş kendini, hakediyor
  • Konuyu açan arkadaşın yaşını cidden çok merak ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Takımla koşmasının nedeni, oyuncuları iletişim halinde tutmak, kendi sporunu yapmak olabilir.

Ayrıca yabancı bir ülkeye gittiğinde futbolcu olarak derdini duvarlara anlatacak halin yok sanırım? Birisiyle konuşacaksın, ilk onunla tanışacaksın, adamın karakteri de iyiyse neden aran kötü olsun ki?

Galatasaray'da seviye ayrımı yoktur, aile vardır ve Mert bana göre ailenin önemli kişilerinden. Kaç yıldır adam var, bir kere bile işini asmadı adam, bir kere bile onun yerine başka tercüman görmedim. İşini de güzel yapıyor ve ciddi bir başarısı var filoloji'de. E o zaman bu konuyu açan şahıs için akıllara kıskançlıktan başka bir neden gelmiyor.

+1 Gereken cevabı bu arkadaşımız vermiş yahu o kadar kafası basmıyan adamlar takım tutuyor ki inanamıyorum şu futbolu sadece 22 kişi top peşinde koşturmak sanıyorsanız izlemeyin arkadaş , madem asosyalsınız şu pc başında toto büyütüyorsanız izlediğiniz eleştirdiğiniz şeyin ne olduğunu öğreninde yapın şu işi yeter artık. Banlatın gitsin şu konuyu açanı ne kadar boş bi konudur bu.

• Sahurda yeteri kadar sivi tuketmezsen olacagi bu iste.

3. resimde sag tarafda duran siyahi vatandasin gozler?
  • sen sametle karıştırdın heralde mert'i kardeş

Tercüman Mert
  • üzülme bu kadar.seninde olur diyecem ama.bu kafayla zor.
  • İçerlenmişsin yazık
  • Sende oku geliştir kendini sende git uğraş yapmaya çalış. Kaldırım mühendisliği ile oralara gelinmiyor sonuçta.
  •  Tercüman Mert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Sahurda yeteri kadar sivi tuketmezsen olacagi bu iste.

3. resimde sag tarafda duran siyahi vatandasin gozler?

O bir ŞUKELEMUN
    Onun gözlere bende dikkat ettim ama sanane kardeşim milletin gözlerinden?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.