Şimdi Ara

Tercüman Mert

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu genç niye bu takımın içinde bu kadar anlamıyom? Tamam idmanlarda tercümanlık yaparsında bildiğin futbolcularla kanka olmuş, kendini onlarla bir tutuyo. Şimdide beraber koşuyo onlarla görende antrenör sancak. Sırf fotoğraflara çıkmak için yapıyor bunu. Telefonu veriyor birine foto çekilirken kameraya sadece o bakıyo bazen yanlarına sıvışıyor.

İnstagram hesabına bakanlar bilir merto83 gibi bişeydi. Takım soyunma odasında foto çektiriyo çıplak ortada kupa bu kenarlardan sürekli sokuyor kafasını pozlar veriyor. Yok doğum günleri oluyor hepsine gidiyor. Kendi yetmezmiş gibi küçük ufak kardeşinide götürüyo kendini yıldız sanıyo. Oysa basit bir tercüman yani futbolcularla niye kanka olmaya çalışıyo? Ayrıca bazen sakal bırakıyor. Yani özel şirket gibi sakal traşı yaptırılmalı bu adama sonuçta futbolcu değil bu biraz disiplin olmalı. Hiç profesyonel bulmuyorum bu adamı.

Tercüman Mert

Tercüman Mert

Tercüman Mert

Tercüman Mert

Tercüman Mert

Tercüman Mert

Tercüman Mert

• adam egleniyo gorende kotu bisey yapti sanicak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden tercümandı. Şuan bildiğim kadarıyla idari menajer yardımcısı.
  • bu kadar mı kıskandın?
  • Galatasaray'da tercüman, antrenör, futbolcu ayrımı yoktur. Herkes bir ailedir. Ayrıca Mert'in kulüp içinde büyük emekleri vardır. Son olarak;

Tercüman Mert
  • bildiğin kıskanmış.
  • Tahmin edeyim, senin yerine Mert'i aldılar değil mi kulübe? Yoksa kim böyle gereksiz eleştiri yapar ki?
  • Bknz; Aile.
  • allah başka dert vermesin dostum
  • Katılım zamanı: 19 Temmuz 2014

Bu konuyu açmak için mi üye oldun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

adam egleniyo gorende kotu bisey yapti sanicak

Abi tipi çok uyuz geliyo bana. Böyle futbolcular foto çektirirken fırlıyo biyerlerden. Ayrıca herkes haddini bilecek tercümansa tercümanlık yapıp oturcak bir köşede. Bildiğin futbolcu sanki. Oldu olacak nası olsa antrenman yapıyo maçta oynatalım adamı Şu alttaki fotodaki adam gibi fırlıyo fotolardan aynı şekil gülüyor..
  • Su an tercuman degil ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam idari menajer yardımcısı.
  • http://www.galatasaray.org/idariteknikkadro/pages/profil_1042.php

Beyler sağlık ekimizdeki adamın ismine bakın.
  • Seni neden bu kadar rahatsız ediyor ki ? Bir kaç resim ve videoda görmekle bir insandan nasıl rahatsız olabiliyorsun anlamıyorum. Hadi anormal bir durumda olurda dikkat çeker anlarım ancak gayet doğal bir kaç resim işte.

Çalıştığı ortam zaten egoların havada uçuştuğu bir yer dolayısıyla bu insandan rahatsız olan birileri olsaydı şuan o resimleri çekemezdi. Demekki ortamda sevilen bir insan.

Kısacası kendi kendine kuruntu yapma.
  • Adamı neden bukadar ciddiye aldınız anlamadım ''Bu genç niye bu takımın içinde bu kadar anlamıyom?'' cümleden sonrasını okumadım.
  • Sadece tercümanlık yapmıyor.
  • Üffff rsmenn yavsadııı yaa .s.s.s.s
  • İnsanoğlunun en kötü özelliklerinden biri de kıskançlık. Tıpkı bu konuda olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

İnsanoğlunun en kötü özelliklerinden biri de kıskançlık. Tıpkı bu konuda olduğu gibi.

Ne kıskancam o beni kıskansın. Ben asla hayatım boyunca yalaka olmadım olmamda. Neden öyle bir insanı kıskanayım? Görende futbolcular onun etrafında toplanıp onla fotoğraf çekiliyo sancak? Her fotorafa çağrılmadığı halde sonradan kafa sokmayımı kıskancam? O adam her zaman 2. plandadır unutmayın. Bir futbolcuyla tartışırsa yıldız bir isimle direk onu yollarlar.

Benim demek istediğim az ağır olsun işini yapsın sadece. Futbolcularda kendi işini yapsın. Oldu olacak malzemeciler, sağlık ekibi falan hep beraber doğum günü partilerine gitsinler sneijder ile havuzda viski içsinler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.