Şimdi Ara

Temassız Ateş Ölçer Paylaşım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
12
Favori
163.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semioli

Visio Focus ateş ölçer çoğu sitede tükenmiş görünüyor..

Varolanlarda en ucuz n11'de var ve orada bile minimum 200,00 TL'nin üstünde?

Uygun fiyatlı satın alabilmem için yardımcı olabilecek olan var mı?

garantisi devam edem visio focus ateş ölçer var, daha sonra farklı markalardan hediye geldiğinden satıyorum az ve temiz kullanıldı ankaradayım düşünürseniz
  • Thermofocus 01500A3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fda sertifikali alindan ates olcer ariyorum,fiyat onemli degil.yardimlarinizi bekliyorum

• Ben Braun nft 3000 temassız ateş ölçer kullanıyorum. Yeni aldım. Fakat hiç memnun değilim. Garanti olsun diye birde koltuk altı ateş ölçer aldım. Braun bariz şekilde yaklaşık 2 derece yüksek ölçüyor. Alnına değdirerek ölçüm ile temassız ölçümde de 0,3-0.5 fark oluyor. Ben hiç memnun kalmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dün gece okulda çocuğa aşı yapılmıştı. Gece ateşlendi. Koltuk altından ölçen 37,5 ölçtü. Braun nft 3000 39,5 derece ölçtü. Kendimi braun ile ölçüyorum. 34,5 derece ölçüyor. Sonuçlar çok saçma.
  • Merhaba arkadaşlar. Şu ürünler arasında tercih yapmak kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz? Hangisi/hangileri daha doğru tercihtir?

Omron Gentle Temp MC-720-E

MİCROLİFE NC 150

HARTMANN THERMOVAL DUO SCAN

Beurer FT 65

• arkadaşlar bütcem 100 civarı konu da eski olanlar ve ürün kullananlar deneyimi paylaşırsa sevinirim visiofocusdan şikayet beurer e nazaran daha fazla ne alalım yardım lütfen

• Exergen tavsiye ederim. Kullanıyorum ve memnunum. Aslında abd malı olduğu için bugün olsa almazdım herhalde ama kaliteli ürün. Şimdi kardeşim için de bir ürün araştırıyorum sanırım hartmann alırım gibi geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: pikatel75

Ben Braun nft 3000 temassız ateş ölçer kullanıyorum. Yeni aldım. Fakat hiç memnun değilim. Garanti olsun diye birde koltuk altı ateş ölçer aldım. Braun bariz şekilde yaklaşık 2 derece yüksek ölçüyor. Alnına değdirerek ölçüm ile temassız ölçümde de 0,3-0.5 fark oluyor. Ben hiç memnun kalmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dün gece okulda çocuğa aşı yapılmıştı. Gece ateşlendi. Koltuk altından ölçen 37,5 ölçtü. Braun nft 3000 39,5 derece ölçtü. Kendimi braun ile ölçüyorum. 34,5 derece ölçüyor. Sonuçlar çok saçma.

Merhaba,
    Ben de dün aldım Braun nft 3000 temazsız ateş ölçer. Aynı durum bende de mevcut. 40 dereceyi görünce korktum ama elimle yokladığımda o kadar olmadığını tahmin ettim. Kendimi ölçüyorum 35,5-36 ölçüyor çocuğu ölçüyorum 40-40,5 gibi ölçüyor. Bu akşam arkadaşımdan başka bir cihaz alıp ikisiyle de ölçeceğim. Bakalım sonuç nasıl çıkacak? Siz aldığınız yer ile temasa geçtiniz mi? Bir şey söylediler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmuhsin

Merhaba arkadaşlar. Şu ürünler arasında tercih yapmak kararsız kaldım. Yardımcı olur musunuz? Hangisi/hangileri daha doğru tercihtir?

Omron Gentle Temp MC-720-E

MİCROLİFE NC 150

HARTMANN THERMOVAL DUO SCAN

Beurer FT 65
    Konu hort ama ne yaptınız bende ateş ölcer alma arifesindeyim visiofocusu falan öven var ona kayıcak gibiyim.
  • alpera_18 A kullanıcısına yanıt
    Microlife NC 150 modelini aldım. Memnunum.

• Arkadaşlar merhaba, Aşağıdaki ateş ölçerler arasında kaldım yardımcı olabilirmisiniz
    https://www.epey.com/ates-olcer/karsilastir/88569-88599-88613-104647-124688/braun-thermoscan-7-irt-6520_braun-nft3000_omron-gentle-temp-mc-720-e_beurer-ft-100_motorola-mbp70sn/

hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 8 Ekim 2018; 12:19:8 >
  • Doggymania kullanıcısına yanıt
    Kimse braun önermiyor hocam. Hep hatalı ölçüyor demişler. Alanlar memnun değilim demiş.

Ben beurer ft70 aldım memnunum.

Şimdi temassız bir model bakıyorum hastanede kullanılan türden. Bir arkadaş 30 liraya aldım memnunum diyor ama modelini bilmiyorum henüz. Ucuz modele de güvenemiyorum ama bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Kimse braun önermiyor hocam. Hep hatalı ölçüyor demişler. Alanlar memnun değilim demiş.

Ben beurer ft70 aldım memnunum.

Şimdi temassız bir model bakıyorum hastanede kullanılan türden. Bir arkadaş 30 liraya aldım memnunum diyor ama modelini bilmiyorum henüz. Ucuz modele de güvenemiyorum ama bakalım.
    Motorola kafama yatiyor ama kullanan yok emin olamiyorum. O yuzden bi liste yaptim o modellerden birini alicam yorumlara gore

• Braun ırt 6520 bu cihazı 9-10aydır kullanıyorum bunun üstüne cihaz tanımam. Ölçümden önce yaş ve ay aralığı uyarı ekranı felan herşeyi var. 15-20 tane yedek başlığı vardı içinde. Biz sadece tek bebek için kullandığımızdan 1 kez değiştirmişizdir. Zaten özel bi kabı var kutusu var kullandıktan sonra koymak için.

En net ve sağlıklı ateş, kulaktan ve ağızdan ölçülür.

Çocuğu doğar doğmaz kızılötesine radyasyona maruz bırakmayın.

2kalem pille çalışıyor 9aydır kullanıyoruz güç göstergesinde tek çubuk dahi düşmemiş.

Al bunu ömürlük kullan. Çoçuk 30yaşına gelse yine kullanılır o derece güven veriyor makine.

Ben amazon.de sitesinden 228 tl ye almışım o zamanlar.

https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/braun-irt-6520-thermoscan-kulaktan-ates-olcer-374132296?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252407*22324029327*58375867287*%7Btype%7D*374132296*pla-375640045821&gclid=EAIaIQobChMIlJS4jfH53QIVDLDtCh3dagqmEAQYASABEgIzjfD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyatı çok pahalı ve artık kulaktan eskide kaldı mantığı vardı bende. internette araştırıyorum. uygun fiyatlı yakalarsam bir yerde alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 15 Ekim 2018; 10:43:4 >
  • Arkadaşlar, Beurer FT90 ateş ölçerimizi artık kullanmadığımızdan dolayı satmak istiyorum.
    isteyen varsa mesaj yoluyla iletişime geçebilir.

izmir beurer yetkili satıcısından alınmıştır ancak garanti süresi bitmiştir.
    oğlumuz 2 yaşını geçti ve artık kullanmıyoruz.
    fakat gerek biberondaki sütün sıcaklığını ölçmekte, gerek odanın sıcaklığını ölçmekte çokça kullandık.
    alan arkadaş pişman olmayacaktır.

saklama kabı mevcut ancak kutusu yoktur.
    fiyat: 180 lira
  • Kulaktan ateş ölçer ne tavsiye edersiniz?

Beurer FT90 kullanıyoruz alından ölçüm. Bir de kulaktan ölçüm yapan almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin07

Kulaktan ateş ölçer ne tavsiye edersiniz?

Beurer FT90 kullanıyoruz alından ölçüm. Bir de kulaktan ölçüm yapan almak istiyorum.
    vallahi kulaktan alıcak olsam braun ırt 6520 bakardım sadece.
  • Arkadaşlar NEC A14 diye bir ateşölçer gördüm. Beurer FT90 tipinde. Ama detaylarını bilmiyorum. Kalitesini de bilmiyorum. Kullanan oldu mu NEC marka cihazlardan ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.